Важливий складник канцелярського приладдя — коректори. Він був створений для акуратного ведення зошитів, швидкого виправлення помилок. Заняття, пари, робота не обходиться без цього помічника. Користуватися товаром у молодших класах заборонено, згодом ситуація змінюється, кількість конспектів збільшується, пріоритети змінюються, і головною стає правильно записана інформація, акуратно оформлена, без помилок, що впливає на покращене засвоєння та перевірку. Серед вчителів є противники і прихильники цього предмета, хоча виправлені похибки неабияк полегшують працю. У 1942 році Бетт Клер Макмюррей допускала багато помилок під час роботи на електричній машинці, так з'явився перший прототип коректора — штрих. Метод випробували в 1951 році, винахід привернув увагу інших секретарів. Винахідниця покращувала його, вже в 1968 р компанія Liquid Paper виробляла мільйон рідини для корекції на рік. Він найбільш затребуваний серед канцтоварів. 

Різновиди коректорів

Є багато різновидів подібної продукції, що мають свої тонкощі застосування:

  • Рідкий коректор. Рідина на основі води, екологічно чиста, не має різкого запаху. За допомогою пензлика рівно розподіляється на папері, але довго сохне. З огляду на склад, злегка розмочує тонкі аркуші. Склад: спирт, емульсійка.
  • Стрічковий коректор. Усередині оболонки розташовується картридж із сухою коректувальною стрічкою, через вузький наконечник наноситься на помилку. Конструкція товару прозора, для перегляду витрати засобу. Ведеться в потрібному напрямку і відривається від аркуша, шар тонкий, не вимагає сушіння. Потрібні навички для користування.
  • Коректор-ручка. Пластикові тюбики, наноситься за допомогою різного типу наконечників. Одним потрібне натискання, наконечник відходить і відкриває подавання рідини. Працює за принципом кулькової ручки, для кращого подавання речовини злегка здавлюйте корпус, струшується перед використанням, наноситься тонко.
  • Коректор 2 в 1. Один товар виконує дві функції, може бути ручкою або замазувати похибки пензликом, залежно від різновиду й розміру. Хімічна основа, термін дії 24 місяці. Вада, у випадку використання пензля, довго доходить вгору.

Весь асортимент продукції поділяється не тільки за принципом упаковки, але й за об'ємом. У канцтоварах можна знайти й маленькі, й великі. Об'єм товару стартує від 3 мл і закінчується 20 мл. Для роботи в офісі, у школі або в університеті можна підбирати індивідуальні типи приладдя.

Виготовляють шкільну продукцію такі відомі компанії, як Axent, BIC, Buromax, Delta by Axent, Donau і багато інших. Розташовуються ці виробництва в Німеччині, Швеції, Японії. Під час роботи над створенням коректувальної суміші використовуються такі основи: поліефірна, спиртова, хімічна, водна. 

Як швидко і якісно вивести шрих-коректор з одягу

Досить часто під час роботи дорослі й діти не помічають, як вимазуються в засіб. Рідина всередині досить їдка, відіпрати її від одягу, оббивки меблів, рук — складно. Знаючи методи й хімікати, здатні вивести плями, можна запобігти псуванню тканин. Сам процес досить легкий, варто ретельно вивчити склад коректора, щоб не зробити гірше. 

Тільки що зроблений мазок коректором по тканині легко відтирається вологою серветкою зі спиртом, а потім рекомендується відправити в пральну машинку цю річ. Так формується плівка на тканині, яка щадить її під час прання, порошок може пошкодити одяг. Найбільш безпроблемний — водний коректор, плями від нього достатньо замочити в холодній воді, додатково додати порошок. Терти забороняється, так він вбереться глибше, необхідно пройти стадію відкисання. Товар на спиртовій або емульсійній основі витирається за допомогою тоніка або горілки. Змочіть шматок вати в обраному продукті, покрийте волокно для просочення, протирайте легкими рухами. Це зіпсує кольоровий одяг, делікатні тканини віднесіть у хімчистку. 

Категорично забороняється без досвіду виводити забруднення рідиною для зняття лаку, ацетоном, розчинником. Перевірте його на прихованій частині, подивіться реакцію. Відтирати коректорський штрих бажано м'якою щіткою, для цього рекомендується вивернути виріб, підкласти клапоть на зворотний бік, змочити ватний диск і обробити пляму. У разі невдалої спроби вивести коректор виперіть річ вручну. Найкраще допомагають професійні засоби для виведення плям, хоча перед їхнім застосуванням теж варто дослідити склад, щоб під час взаємодії засіб для чищення та коректор не зіпсували структуру тканини.

Показати ще 60 товарів