Фарбопульт для фарбування найрізноманітніших поверхонь застосовується як при зовнішній, так і при внутрішній обробці будівель. Професійний фарбопульт -пістолет дозволить рівномірно розподілити фарбу по поверхні будь-якого обсягу й фактури, роблячи її ідеально гладкою та рівною.

Види фарбопультів

Якщо ви задасте в пошуковій системі запит "продам фарбопульт", вас вразить різноманітність оголошень такого типу. Тому розглянемо основні особливості різних видів, якими представлений фарбувальний пістолет:

Ручні фарбопульти

Якщо вам необхідно провести побілку стін або стелі, вашу працю значно полегшить ручний фарбопульт для побілки. Він дуже компактний і простий у використанні, а крім того, заощадить ваш час завдяки швидкості роботи. Також ручні фарбопульти для побілки широко використовуються для обробки дерев і овочевих культур з метою захисту від шкідників. Ручний фарбопульт для побілки й фарбування може бути як поршневим, так і діафрагмовим, а розчин при його використанні подається до розпилювача під тиском стисненого повітря.

Пневматичні фарбопульти

Пневматичний фарбопульт для фарбування може мати різну будову: фарба в ньому подається до розпилювача або самопливом, або під тиском, або за допомогою всмоктування. Пневматичні фарбопульти останніх двох видів відрізняються підвищеною продуктивністю, економічністю й можливістю найтоншого розпилення, тому часто використовуються на виробництві. Вони підходять для роботи з дуже в'язкими і густими лакофарбовими матеріалами, тому пневматичний фарбопульт для фарбування авто є досить поширеним.

Електричні фарбопульти

Якщо ви зустріли оголошення типу «продам фарбопульт», часто в] ньому йдеться про електрообладнання подібного виду. Електричний фарбопульт не вимагає особливих навичок для роботи з ним, тому його можна застосовувати для виконання різноманітних фарбувальних робіт у домашніх умовах. За своїми характеристиками електричний фарбопульт схожий з ручним, однак дозволяє більш точно регулювати витрати фарби й скоротити кількість шарів, необхідних для хорошого профарбовування виробу. Саме тому електричний фарбопульт стане вигідним придбанням.

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете придбати фарбувальні пістолети усіх типів за помірними цінами. Ми гарантуємо вам відмінний сервіс і високу якість придбаного устаткування. Тепер вам не доведеться довго вивчати оголошення типу «продам фарбопульт професійний», ризикуючи натрапити на неякісний товар. Досить буде всього лише відвідати наш сайт, переглянути каталог товарів і вибрати відповідний інструмент. Переконайтеся в оперативності нашої доставки – зробіть замовлення в Rozetkа.

Показати ще 60 товарів