Якими бувають кріплення для сноубордів

Кріплення для сноубордів є універсальними пристроями, які призначені для якісної фіксації сноуборда на ногах спортсмена. Таке спортивне спорядження є вкрай незамінним для тих, хто професійно займається катанням на сноуборді або тільки бажає навчитися з ним взаємодіяти.

Важливо, щоб перед придбанням такої конструкції вже були куплені сноубордичні черевики. Саме від їх моделі багато в чому залежить правильний розмір необхідних кріплень.

Сучасні виробники виготовляють кріплення для сноубордів у широкому асортименті. Вони відрізняються між собою індивідуальними конструкційними особливостями і подібним параметрами. Зокрема, особливою популярністю серед спортсменів користуються так звані м'які кріплення. Вони мають зручну форму, яка підлаштована під анатомічні особливості людини. Для максимальної зручності спортсмена такі моделі були обладнані хайбеками, у яких регулювався кут нахилу. М'які кріплення рідко виробляють без застібок. Найчастіше їх роль виконують спеціальні замки з підтяжкою, які можна оперативно розстебнути.

STEP-IN (степ-ін) кріплення вважаються одними з найбільш сучасних і зручних для сноубордів. Їх не можна відстебнути, оскільки в цьому просто немає необхідності. Основною перевагою моделей такого виду є можливість швидкого розстібання й застібання.

Важливо, що ці кріплення для сноубордів можуть поєднуватися винятково зі спеціальними моделями сноубордичних черевиків. Деякі власники таких варіацій розповідають, що спочатку можуть виникнути певні складнощі з їх використанням. Однак витративши кілька хвилин на вивчення особливостей функціонування такої конструкції, можна легко з ними розібратися надалі.

Жорсткі кріплення мають спрощену та вельми зрозумілу конструкцію. До спеціальної платформи прикріплюється передня дужка, на якій встановлений замок. Задня дужка замка не має. Сноубордисту потрібно вставити п'яту в задню дужку, а передню потрібно накинути на носок черевика. Після таких нехитрих дій уже можна починати їхати. Паралельно з такими моделями існують жорсткі кріплення для сноубордів, що функціонують за принципом автомата. Такі варіації зазначених пристосувань оптимально підійдуть для спортсменів, які віддають перевагу швидкій і активній їзді.

Напівтверді кріплення для сноубордів фіксують ногу трохи вище від щиколотки. Зазвичай їх корпус можна скласти навпіл для спрощення зберігання і транспортування. Основною перевагою конструкцій такого типу є їх невисока вартість. Ці моделі оптимально підійдуть для тих, хто вважає за краще кататися на помірних швидкостях у досить сприятливих умовах.

Як вибрати кріплення для сноубордів

Під час вибору кріплень для сноубордів завжди потрібно орієнтуватися на відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про свої враження після використання конкретного спорядження. Так можна прийняти рішення про те, чи варто купувати обраний варіант.

Не меншої уваги заслуговує і виробник такого спортивного спорядження. Рекомендується звертати увагу на продукцію популярних торгових марок, які заслужили визнання своєї цільової аудиторії. Такі бренди намагаються удосконалювати свою модельну лінійку для того, щоб підтримувати свою репутацію на найвищому рівні. Саме тому шанс довгої служби та високої якості виробів від цих компаній набагато вищий.

Показати ще 60 товарів