Якими бувають ліжка

Ліжка являють собою незамінне меблювання, яке обов'язково присутнє абсолютно в кожному домі. Вони створюють зручні спальні місця, призначаються для відпочинку. Сучасні виробники виготовляють величезну кількість всіляких моделей таких меблів. Кожна з них має свої індивідуальні переваги, які багато в чому приваблюють чималу кількість потенційних клієнтів.

Розроблено універсальну класифікацію цих меблів, яка побудована на основі їх конструкційних особливостей. Меблеві компанії виготовляють ліжка таких типів:

  • Двоспальні ліжка. Є універсальними моделями, які поєднують у собі відразу два спальних місця. Двоспальне ліжко чудово підходить для сну відразу двох людей. Розроблено і великі моделі, які цілком можуть помістити на собі три людини. Такі ліжка вирізняються підвищеною міцністю. Вони з легкістю витримують значні фізичні навантаження й не бояться підвищеної маси. Займають досить багато місця, тому оптимально підходять для встановлення у великі просторі спальні.
  • Двоярусні ліжка. Підходять для спальні невеликого розміру. Часто купуються для встановлення в дитячу кімнату. Такі меблі вирізняються підвищеною компактністю. Вони не займають багато місця. До таких ліжок висувається особливо багато вимог щодо якості та міцності. Вони мають бути стійкими, витримувати високі навантаження. Найчастіше виготовляються з металу або з дерева високої якості.
  • Ліжка-трансформери. Оптимальний варіант для людей, які не люблять захаращувати простір у своїй спальні. Вони здатні складатися, у такий спосіб заощаджуючи дорогоцінні квадратні метри. Стають чудовим варіантом для маленьких будинків або квартир.
  • Односпальні ліжка. Ложа, які призначаються для однієї людини. Порівняно компактні, не займають надто багато місця. Часто реалізуються прямо з матрацом. Такі меблі оптимально підходить для оформлення дитячої кімнати. 
  • Полуторні ліжка. Ліжка середнього розміру, які схожі на двоспальні моделі. Здатні вміщати на собі дві особи. Підходять для облаштування невеликих і середніх спалень.

Як вибрати гарне ліжко

Ліжко, як звичайно, купується з розрахунку на багаторічне використання. Тому питання його вибору вимагає максимально серйозного підходу. Для початку потрібно вивчити подану вище класифікацію і визначити оптимальний для себе варіант. Також необхідно попередньо виміряти розміри площі, яка буде відведена під розміщення цих меблів. 

Також важливо вибрати таке ліжко, яке буде гармонійно поєднуватися із загальним стилем кімнати. Каталоги меблевих компаній містять стильні моделі, які гарантовано зможуть підійти під більшість інтер'єрів.

Щоб дізнатися докладну інформацію про кожну конкретну модель, буде потрібно переглянути відгуки покупців. Так можна дізнатися подробиці про те, як проявляє себе обране меблювання упродовж експлуатаційного терміну.

Показати ще 60 товарів