Лак для волосся — універсальний секрет ідеального образу

Лідером у списку стайлінгу залишається лак для волосся — класика жанру. Він дає змогу робити всілякі укладки й зачіски та надійно фіксувати результат. У такий спосіб стає професійним помічником у створенні красивого образу, який залишається бездоганним упродовж тривалого періоду часу. А тому незмінно має успіх, причому в усіх — в асортименті продукції є як жіночі, так і чоловічі лаки для волосся. Гарні засоби є безпечними, ефективними, без запаху, бувають кольоровими та з блискітками: золотими, срібними, голографічними.

Додаткові функції

Сучасні лаки для волосся зазвичай не обмежено можливостями звичайної стайлінгової продукції. Завдяки ретельно продуманому, насиченому складу, вони також допомагають доглядати за локонами. І не просто забезпечують додатковий догляд, а часто розв'язують найрізноманітніші поширені проблеми.

Згідно з відгуками, серед найпростіших завдань — надання об'єму тонким, ослабленим пасмам. До складніших належать, наприклад, зволоження, термозахист та захист від зовнішнього впливу. Найбільш «просунуті» б'юті-продукти працюють над зміцненням, відновленням пошкодженої структури, навіть здатні боротися з лупою та оздоровлювати шкіру голови. Головне — правильний вибір лаку для волосся, що враховує його потреби, і в особистому розпорядженні виявляється багатофункціональний помічник.

Різновиди лаків для волосся

 • Рідкі — дають змогу моделювати будь-які зачіски, навіть якщо волосся жорстке та неслухняне, використовують для закріплення найскладніших елементів, незамінні для опрацювання дрібних деталей; випускають як спрей у флаконах із розпилювачем.
 • Сухі — модна інновація, гідна альтернатива звичним стайлінговим засобам завдяки чудовим фіксувальним властивостям, це лаки, що миттєво висихають, без склеювання й без обважнення пасом; випускають як традиційний аерозоль.
 • Пудри — абсорбують шкірний жир, додають об'єму завдяки потовщенню волосків і забезпечують гарну фіксацію; допомагають із легкістю створювати укладку, вирізняючи рельєфні пасма.

Класифікація за ступенем фіксації

Усі лаки для волосся вирізняються ступенем фіксації — це один із ключових чинників. Вибір на користь того чи іншого варіанта роблять з урахуванням, по-перше, загального стану пасом. Наприклад, якщо вони слабкі, ламкі, пошкоджені та потребують дбайливого ставлення, рекомендовано тільки слабкі засоби. Для жорстких і густих, які важко укладати, потрібна сильна фіксація.

Також під час вибору, безумовно, треба враховувати, власні побажання. Легка фіксація підійде простим і повсякденним укладкам. Для начосу та локонів найкраще віддати перевагу середній, а зафіксувати складну укладку допоможе лак сильної фіксації. Отже, можна зазначити такі ступені фіксації:

 • нормальна
 • середня
 • сильна,
 • суперсильна.

Де знайти відповідний варіант

Простий і вигідний спосіб — купити лак для волосся в інтернет-магазині ROZETKA. Наш каталог ретельно сформовано на основі сучасних потреб і відповідає їм повною мірою. За доступною і привабливою ціною пропонується оригінальна продукція популярних брендів, серед яких:

 • Schwarzkopf,
 • Taft,
 • Wella,
 • Syoss,
 • Estel.

Дійсно великий асортимент, докладні описи, першокласний сервіс і своєчасна доставка по Україні. Усе це сприяє успішному шопінгу, на який ROZETKA запрошує всіх і кожного!

Показати ще 60 товарів