Кожен із нас користувався звичайною драбиною або розсувною. Складно уявити, як можна було б виконати будівельно-ремонтні або садові роботи, якщо не було б приставних, складаних, висувних, монтажних драбин, а також розсувних драбин для дому, трисекційних і двосекційних драбин. Часто навіть поміняти лампочку без маленької драбини неможливо.

Якщо у вас досі немає компактної або телескопічної драбини, ми допоможемо вибрати найбільш придатний варіант. В електронному каталозі інтернет-магазину ROZETKA зібрані найбільш практичні варіанти драбин, а також пересувні будівельні риштовання, драбини-трансформери, монтажні драбини.

Драбини й ще раз драбини

Купити драбину ніколи не буде зайвим. У цьому ви легко переконаєтеся, якщо перерахуєте деякі галузі використання драбин для дому, складаних розсувних драбин і будівельних риштовань.

 • Наклеювання шпалер у будинку.
 • Садові роботи на дачі.
 • Потреби бібліотек, складів і торгових комплексів.
 • Будівельні роботи.
 • Електромонтажні роботи

Залежно від сфери застосування драбини поділяються на декілька видів, кожен із яких по-своєму зручний і практичний:

 • Приставні драбини.
 • Складані драбини.
 • Драбини-трансформери.
 • Драбини телескопічні.
 • Висувні драбини.
 • Монтажні драбини.
 • Садові драбини.

Серед розсувних драбин виділяють:

 • Складені розсувні драбини.
 • Розсувні драбини-трансформери.

Чим же відрізняються звичайна драбина від розсувної драбини?

Думка про те, що звичайні драбини вищі за розсувні — це стереотип. У побуті нерідко використовують малогабаритні компактні звичайні драбини. Це недорогі драбини, які може придбати кожен. Малогабаритні драбини можуть бути корисні, якщо, наприклад, у вашому інтер'єрі високі антресолі або навісні полиці. Драбини для дому часто вибирають складані, оскільки їх простіше зберігати. Великі алюмінієві трисекційні драбини дома використовувати неможливо. Продаж драбин цього типу орієнтована на виробниче використання. Скільки коштує драбини залежить від її розмірів, матеріалів і складності конструкції. Але в інтернет-магазині ROZETKA вас чекають найлояльніші ціни.

Великою популярністю користуються різні розсувні драбини. На відміну від звичайної драбини для дому, яку необхідно спирати на що-небудь, розсувна драбина — повністю автономна. Її легко поставити в будь-якому необхідному для вас місці.

Для професійних цілей найчастіше виготовляють більш високі драбини. Унікальними особливостями наділена телескопічна драбина. У разі необхідності її легко подовжити в декілька разів. Це універсальна драбина, яку можна використовувати для високих складів і дещо невеликих стелажів. Під час виготовлення телескопічних драбин, як і драбин трансформерів, особлива увага надається міцності не тільки матеріалу, але і сполучної фурнітури.

Вартість драбини трансформера багато в чому залежить від її граничних розмірів. Однак найвигідніші ціни на всі різновиди драбин: розсувні драбини, пересувні риштовання, універсальні і приставні, вертикальні й похилі драбини ви знайдете в каталозі драбин нашого інтернет-магазину.

Приставні драбини використовують тоді, коли необхідний найбільш близький доступ до ділянок біля стін. Приставні драбини неодмінно потребують опори, на відміну від універсальних драбин і пересувних риштовань.

Для збору врожаю з плодових дерев корисно мати в господарстві садову драбину. Стійка й міцна, висока садова драбина необхідна для будь-якої дачі.

Гарантована надійність

До матеріалів, з яких виготовлені різні види драбин, пред'являються особливо жорсткі вимоги. Адже від їхньої якості залежить безпека використання як універсальної драбини, так і великих монтажних 3 секційних драбин, двосекційних, похилих драбин, будівельних пересувних риштовань.

Найчастіше драбини виготовляють з:

 • металевих сплавів;
 • комбінованих матеріалів.

Великі металеві драбини виготовляють зі сплаву алюмінію, дюралю й магнію. Навіть двосекційна або трисекційна драбина є дуже надійною й може витримати більше навантаження. Нові універсальні алюмінієві драбини іноді комплектують зручними дерев'яними сходинками. Фото алюмінієвої драбини або розсувної драбини для дому, а також будь-якої трисекційної та двосекційної драбини ви знайдете в каталозі інтернет-магазину ROZETKA.

З нами вигідно і зручно

Алюмінієві звичайні і розсувні драбини, будівельні риштовання, монтажні драбини необхідні в будь-якому регіоні України. І це чудово розуміють в інтернет-магазині ROZETKA. Ми продаємо драбини, алюмінієвих розсувних драбин і будівельних риштовань у Черкасах, Маріуполі, Запоріжжі.

Тепер не має значення, живете ви в Черкасах, Дніпропетровську чи іншому місті — звичайні і розсувні драбини однаково доступні для вас. Дивіться фото в каталозі драбин для дому, а також нових монтажних, двосекційних і трисекційних драбин, вибирайте модель, яка найбільше вам підходить. Вже через декілька днів після оформлення замовлення ваша нова драбина буде доставлена за вказаною адресою.

Показати ще