Ні для кого не секрет, що всі квіти потребують регулярних поливань. А зволожувати рослини зі склянки чи пляшки незручно, та й неправильно. Тому в початківців і досвідчених квітникарів має бути в запасі кілька різних лійок для поливання рослин.

Різновиди й особливості

Під час поливання дуже важливо, щоб вода потрапляла в конкретну зону росту квітки, в іншому разі можна нашкодити рослині. Саме тому рекомендується використовувати спеціальні лійки. Але не варто купувати першу-ліпшу ємність, що потрапила вам на очі. Адже вони різняться не тільки об'ємом і зовнішнім оформленням, а й призначенням. В інтернет-магазині ROZETKA можна купити такі різновиди лійок для квітів:

 • Для кімнатних рослин. Вирізняються компактними розмірами, а їхній об'єм не перевищує 2 літри. Призначені для догляду за кімнатними квітами. Завдяки невеликим розмірам такі вироби можна ставити на підвіконня або тумбу поруч із горщиками.
 • Садові. Це досить місткий інвентар, об'ємом не менш ніж 5 л, але й не більш ніж 13 л. Підходять для поливання грядок, клумб та інших зон на дачній ділянці. Відмітна особливість — широка горловина зі скошеними краями, завдяки якій вода не розхлюпується під час перенесення.
 • Декоративні. Такі вироби несуть суто декоративне призначення. Вони можуть бути як маленькими, так і середніми або великими. Найчастіше в них засипають землю і висаджують різноманітні квіти. Однак їх можна використовувати і як окрасу для будинку або саду.
 • Дитячі. Ну, а для маленьких аматорів природи також знайдеться інвентар для поливання. На нашому сайті можна замовити гарні дитячі лійки. Вирізняються такі моделі маленькими розмірами та яскравим цікавим принтом.

Які лійки для квітів краще вибрати

Щоб лійка для квітів прослужила вам не один сезон, у виборі інвентарю особливу увагу треба приділяти матеріалу. В інтернет-магазині ROZETKA можна замовити такі вироби для поливання:

 • Керамічні: Вирізняються довговічністю і відсутністю реакції з водою; єдина вада — крихкість, у разі удару розіб'ються на шматочки;
 • Металеві: Міцні та надійні, у разі падіння не розіб'ються; ідеальний варіант для саду та городу; однак металеві лійки для квітів швидко іржавіють, якщо виготовлені з неякісного сплаву; тому краще трохи переплатити і купити відразу якісний інвентар;
 • Пластикові: Найбільш прості й доступні за ціною вироби; виготовлені з якісного пластику; не ламаються й не іржавіють; підходять і для саду, і для догляду за кімнатними квітами.

Після того, як визначилися з матеріалом, переходимо до об'єму інвентарю. Як уже йшлося раніше, для кімнатних рослин буде досить маленької моделі на 1-2 літри. Вибираючи ж інвентар для саду, треба орієнтуватися більше на свою фізичну витривалість. Наприклад, літнім людям буде складно орудувати лійкою на 10 л. Та й жінкам рекомендується піднімати не більш як 5 л. Ну, а якщо вам потрібна лійка для підвісних квітів, то вибирайте невеликі моделі, які можна з легкістю тримати на рівні грудей і вище.

Ну і, звісно ж, в ідеалі треба мати ще 5 стандартних знімних насадок:

 • із ситом, вигнутим вгору — підійде для догляду за високими культурами;
 • пряма насадка-душ — використовується для зволоження рослин середнього розміру;
 • для поливання добривами;
 • для поливання в лунки;
 • для дрібнокрапельного зволоження.

Маючи в арсеналі кілька різних лійок і знімних насадок, ваш сад буде цвісти і радувати вас щороку.

Показати ще 52 товари