Скакалка LiveUp Electronic Jump Rope з електронним лічильником (LS3123)

4 відгуки

Відгуки покупців про Скакалка LiveUp Electronic Jump Rope з електронним лічильником (LS3123) 4

• Никита Рибун

Такой ужас,который нужно поискать.
    Ручки пластмассовые, если вылетит скакалка, разобьётся и ручка.На росте 186 невозможно прыгать,слишком короткая(да-да я делал ее длиннее)
    Как работает считалка известно только китайцу.За такую цену можно было бы и пальчиковые батарейки в комплект положить

Переваги:
    Недоліки:
    Написал сверху
  • Юлія Салабай
    Переваги:
    Жодних!!!
    Недоліки:
    Викинуті гроші!!! Не купуйте. Взяла не перевіряючи...завжди брала на розетці і ок, а тут...було відкрите....та й не справа в тому ...сама скакалка не працюю...якась ношена...батарейка потекла...я дуже розчарована.

Доброго дня, Юлія! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• наумко володимир

Вчергове розчаровуюсь у розетці.Більше на цьому сайті покупок робити не буду,і іншим не раджу.Хоча раніше завжди купував лише тут.Навіть частково меблі для дому.Попереднього разу замовив вкладку для спального мішка.Прийшов на пошту,розпакував,оглянув,побачив скручений фліс кольору хакі.Розмотувати не захотів.2 м тканини складені і скручені.Чеки викинув(помилка моя).Через тиждень коли мені був потрібен цей мішок,я його розмотав і побачив,що це звичайне одіяло.Почав шукати на свйті і побачив,що є таке,цієї ж фірми,тільки одіяло на 150грн дешевше.Тепер про скакалку:прийшла я так розумію б/в.Ручка брудна,липка,хоча скакалка була запакована.Екран поцарапаний.Спробував включити,не включилась.Витягнув батерейку вся в іржі))).Працівники товари не перевіряють!!!!Не рекомендую купувати щось на цьому сайті.Адміністрація,якщо читаєте відгуки,прошу:"Видаліть мою підписку на вас.Мене вже замучили ваші безкінечні рекламні повідомлення.Дякую!!!!

Переваги:
    Звичайна скакалка з електронною рахівницею.Протестити ще не встиг,так як батерейка в корозії.
    Недоліки:
    Сервіс.Який мало того,що не перевіряє,а щей б/в торгує.

Доброго дня, Володимир! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• про игри

Класна скакалка в же тиждинь як не дамаєця и дуже хороша доставка вотому рекоминдую сайт розетку и скакалку