Відгуки покупців про Миша Logitech G502 X USB White (910-006146)

13 відгуків

Код:  352346877

Залиште свій відгук про цей товар
 • Назар Петренко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Користуюсь декілька місяців. Основна проблема миші це її ПО. Мало того що в Logitech існує декілька десятків програм для їх пристроїв, і необхідно витратити не одну годину щоб зрозуміти що потрібно встановлювати G-HUB, так ще й він працює через одне місце. Налаштував клавіші під потрібні для роботи команди і десь приблизно через тиждень G-HUB перестав запускатись, просто висне при спробі його відкрити, а без нього ці команди не працюють. Logitech мало того що не додумався добавити пам'ять в саму мишку, щоб можна було один раз налаштувати команди для кнопок і не паритись через те щоб програма була встановлена скрізь куди підключатимеш її, так ще й програма глючна. Мишка не вартує своїх грошей від слова зовсім. Шкодуюю що купив, краще б взяв A4tech X7, якими користувався раніше. Не раджу нікому витрачати на неї гроші, як і на іншу продукцію цієї фірми.

  Переваги:
  Багато кнопок
  Недоліки:
  Кнопки неможливо налаштувати під необхідні команди
  • Толик

   Петренко, это вы тупите, есть утилита для таких как вы Logitech Onboard Memory Manager, настроили один раз и все, устанавливать не надо прогу, тупо запускаем - делаем свои дела и забываем о настройках мышки на всю ее жизнь.

 • Ковалевский Максим
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Кнопок через чур много. думаю условный райзер за туже стоимость будет лучше. Кнопка слева мешает - пришлось снять теперь так себе выглядит.

  Переваги:
  Удачно подобран вес, и качество
  Недоліки:
  Для колесика нет много настроек, или сильно легко или наоборот туго идет. Нет Ргб за свои деньги
 • Евгений Горюшко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Мышка классная очень удобная в руке

  Переваги:
  Много кнопок
  Недоліки:
  Нету
  • Представник бренду

   Вітаємо вас, Євгеній! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

 • Олександр Ковальчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Змінюю відгук на негативний протягом трьох місяців нарікань не було.А потім почалось спочатку подумав глюк або драйвер та як було однократно і протягом тижня не повторювалось але знову перестали працювала права і ліва клавіші з перебоями, перевірено на двох пристроях проблема ідентична значить миш вийшла з ладу.

  Переваги:
  Дизайн, зручна.
  Недоліки:
  Ненадійна, за такі гроші повинна працювать вічно, так можливо мені дісталась бракована.
  • Дмитрий Яременко

   Я гадав лише у мене така проблема. Правий клік перестає реагувати, але через певний час знову працює, якщо мишка полежить ввімкненою без діла?

  • Евгений Гончаренко

   это залипают микрики. я пофиксил эту проблему заменой переключателей на Kailh gm8.0 Паял сам, так что это обошлось мне только в 100грн, если сдавать под пайку +200-300 гривен сверху.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Олександр! Шкода, що у вас трапилась така ситуація. Прохання звернутися до сервісного центру за номером телефону 0 800 30-09-11. Спеціалісти сервісного центру обов’язково допоможуть вам вирішити питання.

 • Олексій Арендаренко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  покупал для работы с mac
  подключил через внешний монитор, все работает, но ghub (апка для конфигурации мыши) периодически тупит. в остальном проблем нет, хорошая мышь

  Переваги:
  функциональность кнопок, тактильно приятная
  Недоліки:
  тонкий usb кабель, глючный g hub
 • Дмитрий Т.
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Мышка неплохая, главное что хорошо легла в руку, но за такую цену ожидал немного большего. До этого была Mad Catz RAT 6 где ПО было намного более интуитивное и простое, чем у Logitech. Провод тонкий, но не выглядит хлипким, посмотрим что будет со временем.

  Переваги:
  Удобная, стильный дизайн, легкая, приятные резиновые вставки по бокам.
  Недоліки:
  Пластик корпуса глянцевый, было бы лучше использовать что-то более близкое к Soft-touch. Нет подсветки. Немного топорное ПО. Колесико прокрутки слишком громкое.
 • Олексій Матяш
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Дуже "порадувала" відповідь СЦ: гарантійне обслуговування продуктів логітек здійснюється тільки шляхом заміни девайсу, а девайс із механічними пошкодженнями (будь якими, неважливо, стосуються вони проблеми, чи ні) вони не міняють. Тобто підхід: ставимо оплітку кабеля з гуми, яка розповзається за три місяці, вуаля, ви ідеальні, всі ті 24 місяця, заявлені як гарантійний термін, вже нічого не значать.

  Переваги:
  Багато кнопок
  Недоліки:
  Прожила менше рошку. Надзвичайно погана оплітка кабелю, розповзлася біля роз'єму під власною вагою (!) за декілька місяців. Менше ніж за рік раптом повністю відмовив скролл, і тепер, через ту оплітку, а ні розетка, а ні типу авторизований СЦ не бажають лагодити скролл по гарантії. Ідіотський паз, який а) збирає бруд б) подразнює шкіру долоні, особливо влітку, коли руки мокрі.
 • Дмитро Антипенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Много кнопок, неплохой дизайн. Шнур слабый. За такие деньги ожидал большего. Хорошая цена для нее 1500

  Переваги:
  Много кнопок, дизайн, приятно пользоваться
  Недоліки:
  Шнур слабый, даже не обшит тканью, не совсем удобно держится в руке, будто не хватает веса в ней
 • Чілік
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Мені здається дісталась Б/У шна мишка, сервіс мовчить і ніхто не виходить на звязок на рахунок заміни товару, не рекомендую мати справу з Розеткою. Мікріки почали дабл клікати через 2 неділі користування, при заявлених 70млн. кліків в моєму випадку було в кращому випадку пару тисяч кліків, як почались проблеми.

  Переваги:
  Мишка дійсно чудова,якщо Вам не попадеться Б/У
  Недоліки:
  Продають Б/У товар
  • Андрій Сіренко

   Шановний, у цій миші свічі оптичні, як вони можуть викликати даблклік?
   Сам дивлюся на можливість заміни старої g502 hero тому здивований. Будь-ласка перевірте на посиланнята запостіть скріншот. Дякую!

 • Валерий Скопич
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Мышкой доволен. Брал для работы вместо M500s, в которой не слишком гибкий кабель задевал колонку и приходилось постоянно поправлять. В этой мышке кабель гибкий, и даже если задевает что, то это особо не мешает движению мыши. В общем, мышь не другая а просто получше.
  Понравилось в целом все прямо из коробки, - софт не ставил, т.к. раскладка кнопок меня полностью устраивает. Удобно, что можно поменять скорость курсора не заходя в настройки. Очень понравился индикатор - информативный и лаконичный, при том что я не любитель rgb подстветок, этот акцентик на своем месте.
  По коврику мышь скользит лучше старой, чему способствует полочка под большой палец. Кроме того, за счет того что большой палец лежит на одном месте и боковые кнопки как-бы всегда на месте. Причем они расположены удобнее и лучше нажимаются.
  Копка снайпер тоже понравилась, если например временно надо что-то сделать в Paint, или например в режиме Magnifier.
  Вес мыши для ее габаритов как на меня так оптимальный - легче не надо.
  По размерам мышь на среднюю-большую руку. Причем большую мышь вроде и не хочется. Лет двадцать назад помню была громадная A4, но каких-то особых восторгов вроде в памяти не отложилось. Тем более G502 можно держать и ладонью и пальцами - что более универсально и удобнее для работы разных приложениях.
  При это важно, что на месте HyperScroll, очень привык, без него уже никак. Вроде даже разрешение колеса немного получше стало.
  Конечно, для поздней работы хотелось бы более тихий клик, но понятно что это мышь игровая. Да и без "клац-клац" тоже вроде нельзя, как же тогда в оффисе выявлять киберспортсменов.

  Переваги:
  гибкий кабель, легкая, хорошо скользит, HyperScroll
  • Валерий Скопич

   частенько hyper scroll ведет себя неадекватно - генерятся прокрутки, даже если не трогать колесо. В браузере сильно напрягает - ведешь мышку что бы нажать ссылку, тут раз тебе прокрутило на пару строк.

  • Валерий Скопич

   Еще одна проблема. Установил G-Hub (думал может подправится проблема со скролом), затем удалил - теперь DPI не переключаются ни одной кнопкой. В итоге получаем мышь с дефектным hyper scroll и фиксированным DPI - и зачем такую продукцию выпускать.

  • Валерий Скопич

   Проблема с обратными прокрутками решилась. Отправил в сервис по гарантии - спасибо, мышь заменили.

 • Евгений Мельников
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Приехала мышка, пользую первый день - очень приятная и качественная по ощущению сборка, немного непривычно утоплена кнопка "назад" боковая. Все замечательно кроме колесика - нажатие (клик) колесика очень тугой, скролл довольно громкий - но адекватный и четкий. Еще один минус - сразу из коробки на коврике защита от перегиба ниже скитсов - трется об ковер и это чувствуется, надеюсь со временем пройдет :)

  Переваги:
  клики, качество сборки, комфорт для правшей
  Недоліки:
  клик колесика
 • Євген Беленький
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Чекав цю мишу, як манну небесну одразу після оголошення. Моїй Bloody V7 вже років і років, і нажаль вона виглядає, наче я знайшов її на смітнику. (софт-тач пластик на покритті як виявився серйозний мінус.)

  Ця миша повинна були бути велдикою В мене величезна рука, але в принципі цю мишку можна було б назвати підходящою.
  Енкодер чарівний, відчуваєш кожен оберт. Всі кнопки дуже зручно ррозміщені, а кнопка "снайпера" спокійно закривається магнітною заглушкою (знову ж таку - великі руки, великий палець припадає саме на неї).
  Софт приємний, всі додаткові кнопки без проблем перебіндив.

  Нажаль, через 8 годин роботи за компьютером з незвички почав боліти мізинець. Якщо для безіменного місце є в якості тримача мишки з правої сторони, то мізинець опинився в вільному плаванні і постійно даремно напружувався.

  Шукаю собі мишку вже декілька місяців і вважав, що це - та сама, єдина, на все життя (найближчі 5-8 років). Нажаль, це як купити собі взуття 45го розміру, коли в тебе 47й. Ходити можна, але тілька щоб отримати страждання. Люди з широкими руками - мої щирі вітання і співчуття. Ця мишка не для вас...
  Хотів би поставити 4.5, але в розетки нема такої функції. Не поставив 5, щоб люди трошки почитали досвід використання. Претензія не до вас, Logitech.

  Окрема подяка Logitech за максимально екологічну упаковку: все папір так картон, жодного пластику.
  Я пішов шукати свою єдину далі.

  Переваги:
  Вигляд клас, енкодер чарівний, мігнітна заглушка - всім би таку.
  Недоліки:
  В довжину клас, але завузька для широких долонь. Ще б трошки LED не було б зайвим. Нажаль, грузиків нема....
  • Игорь Осадчий

   ну грузиков нету ибо не популярная тема да и без них мышь дешевле ну а на счёт подсветки нужно брать топовую версию g502 x plus

  • Богдан Жук

   Та ж проблема, широка лапа. Не знаю, на що можна змінити заюзану SS Rival 700.

  • Євген Беленький

   знайшов собі заміну. точніше 2. Тільки для того, щоб мені було зручно. Пішов на компроміс по софт-тачу, але все ж таки судоми м'язів мене лякують більше аніж брудная мишка)
   Mionix Naos 3200 USB Black
   Dream Machines DM2 Supreme Black

 • den.rybalkin25
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  довелося повернути

  Переваги:
  гарній дизайн, зручно лежить у руці
  Недоліки:
  її не бачить g hub, через це кнопки не мають сенсу бо їх неможливо змінити під себе.