Відгуки покупців про Миша Logitech G102 Lightsync USB Black (910-005823)

721 відгук

• Ваня
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

За 2.5 года пользования этой мышкой начался даблклик, причем начался он ещё год назад

Переваги:
    Норм мышь, удобная, за 2.5 года почти в идеальном состоянии
  • Артем Білик

Класна мишка

Переваги:
    Зовнішність,ціна
    Недоліки:
    поки що не виявив
  • Микита Самарін
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Користуюсь вже 6 місяців все гаразд!

Переваги:
    Ролік не самий зручний
    Недоліки:
    Маленька
  • ЛЕЩЕНКО ВАДИМ
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Класна мишка яка стоїть своїх грошей

Переваги:
    Не ламається,маленька,файно світиться і є програма для настройки.
  • Роман Куриляк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Ліловий

моя перша миша покі що дуже подобається

Вітаємо вас, Роман! Ми вдячні за те, що ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що ця модель миші від LOGITECH прийшлась вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої експлуатації!

• Ольга

Прийшло все в терміни. Все працює. Все подобається

Переваги:
    Зовнішність, ціна
    Недоліки:
    Поки що немає
  • Михайло Гриджук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Блакитний

Мишка гарна зручна підсвітка топ

• Анатолий Скалозуб

Мишка топ за гроші

Переваги:
    Сенсор та вигляд
    Недоліки:
    Трішки широкий хід колеса , але швидко звикаешь
  • Євгеній Тарєєв

Мишка дуже подобається

• Кирил Омельченко

Чудова миша

Переваги:
    Все чудово працює
  • Ярослав Маринёха

Нормальна ігрова миш

Переваги:
    Є підсвітка, приємний матеріал
    Недоліки:
    Для кожного по різному
  • Виктор Худолий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Дуже файна мишка, за свої кошти.
    8 місяців використання, на щастя ніяких проблем нема:)

Вітаємо вас, Віктор! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Анастасія

Краса

Добрий день, Анастасія! Дякуємо вам за придбання продукції LOGITECH. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Святослав Шеховцов

Файна мишка.

Переваги:
    Гарний баланс м'якості на чіткості реагування. Широкі можливості налаштувань чутливості та RGB. Значно краще будь яких більш дешевих варіантів - як повноцінне продовження долоні у роботі.
    Недоліки:
    Може здатися ціна, але воно того варте

Вітаємо вас, Святослав! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Янченко Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Ліловий

користуючись вже два місяці ставлю 9/10. Дуже гарна миша, стильна та дуже приємна в налаштуванні. З мінусів, враховуйте розмір руки, миша середніх розмірів. Задоволений, подивимося що буде далі

Переваги:
    Стиль, не рветься сенсор, велика кількість налаштувань.
    Недоліки:
    Поки не виявив

Добрий день, Олександр! Дякуємо за відгук. Ми дуже цінуємо вашу думку про мишу Logitech G102. Бажаємо вам лише позитивних емоцій і вражень під час експлуатації нашої продукції!

• Сергей Мельниченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Логітех зробіть будь ласка автозапуск G hub!!!

Переваги:
    Легка, гарна, для середньоЇ або малої долоні.
    Недоліки:
    Софт не має автозапуска при включенні вінди - це провал, трохи гучно клацає після ред дрегон, але з часом звик
    • Денис Станіслав

В мене є автозапуск, навіть якщо його нема то його можна поставити вручну

Добрий день, Сергій! Дякуємо, що поділилися своєю думкою, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Бажаємо вам лише позитивних емоцій і вражень під час експлуатації нашої продукції!

• Едуард Книш

За свою ціну мишка 10/10

Переваги:
    Сенсор, матеріал
    Недоліки:
    Даблкік, бокові клавіші

Добрий день, Едуард! Дякуємо вам за придбання продукції LOGITECH. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Паша Сєвастьянов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мышка супер, по сравнению что у меня было до этого, это просто вау. В первой же игре стал mvp. Но есть и 1 минус, так это софт, он очень странный, при запуске компьютера он не включается, и из-за этого мышка сбрасывает цвет, может это баг и кто-то знает как это починить?

Переваги:
    10/10
    Недоліки:
    Софт
    • Сергей Мельниченко

Не думав що в 2024 можлива така проблема з софтом, але це прям косяк

• Нікіта Ільїн

За свою ціну супер

Переваги:
    сенсор не зриває форма миші для маленьких рук доволі удобна
    Недоліки:
    поки не виявив

Вітаємо вас, Нікіта! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Ігор Чейпеш

Хороша мишка для ігор. Легко настроюється через софт. Взагалом 10/10

Переваги:
    Хороша мишка, легко настроюється, не рве сенсор. Працює без нарікань
    Недоліки:
    Поки не виявив

Вітаємо вас, Ігор! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Пунга Наталия
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Была такая модель почти 2 года. К сожалению колёсико сломалось, но спасибо розетке вернули деньги по гарантии. Купили ещё раз такую же так как очень удобная и рука не устает

Переваги:
    Удобная

Вітаємо вас, Наталія! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Валентин Деев

Удобная, плавная

Вітаємо вас, Валентин! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Павло Кузнець

Мишка чудова, мінусів немає

Добрий день, Павло! Дякуємо вам за придбання продукції LOGITECH. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Антон
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Як на мене досить звичайна мишка, має приємний зовнішній вигляд та простий дизайн, єдине що мене засмутило це кабель без оплітки. Після bloody v7m дана мишка досить легка та маленька.

Переваги:
    Гарна RGB підсвітка, проста.
    Недоліки:
    Кабель без оплітки.

Добрий день, Антон! Дякуємо за відгук. Ми дуже цінуємо вашу думку про мишу Logitech G102. Бажаємо вам лише позитивних емоцій і вражень під час експлуатації нашої продукції!

• Эдуард

я думав взяти альтернативу моєї старої g102, купив мишку як раз з опльоткою, думав це круче, але як виявилося після легкого кабелю g102 неможливо користуватися більш тяжким, вiн просто неймовiрно дискомфортить

• Владимир Кравцов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Работает год,в жестком режиме,нареканий нет

Переваги:
    Надежная
    Недоліки:
    Не выявлено

Вітаємо вас, Володимир! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Евгений Рябоконь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Ліловий

Отличная игровая мышь.Довно пользуюсь на собственном ПК,приобрёл такую же для работы.

Переваги:
    Цена, качество, неубиваемость)
    Недоліки:

Вітаємо вас, Євгеній! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Константин Овчаренко

Хорошая мышка!

Переваги:
    Неплохое качество, но нужно настраивать.

Добрий день, Костянтин! Дякуємо вам за придбання продукції LOGITECH. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Old Merlin
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Куплена миша менше року тому. Вже місяці зо три коліщатко працює як йому заманеться. Крутиш його догори, воно робить три кроки догори, а потім пару - назад. Або навпаки. Довелося паралельно підключити іншу стареньку мишу цього ж виробника, М100. Їй вже не знаю скільки років, але і колесо, і кнопки працюють чітко. Якщо треба багато скролити, то використовую ці стареньку мишу. До речі прямо зараз, при написанні цього повідомлення. :)
    Місце входу кабеля до мишки довелося укріплювати ізолентою, тому шо штатне тріснуло. Розчарування цим девайсом.

Переваги:
    Дизайн, сенсор.
    Недоліки:
    Коліщатко, кріплення кабеля до мишки.

Доброго дня! Шкода, що у вас трапилась така ситуація. Можете звернутися до сервісного центру за номером телефону 0 800 30-09-11. Спеціалісти сервісного центру обов’язково допоможуть вам вирішити питання.

• Дмитрий Прудько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Ліловий

очень хорошая мышка, за свои деньги

Переваги:
    цена
    Недоліки:
    нету

Вітаємо вас, Дмитро! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Валерія Гуренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Брала хлопцю на подарунок, все сподобалось

Переваги:
    Зручна, легка, приємна на дотик, детальне налаштування
    Недоліки:

Вітаємо вас, Валерія! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Ірина Біл
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Блакитний

Супер. Син задоволений. Працює відмінно, гарно виглядає.

Переваги:
    Все супер
    Недоліки:

Вітаємо вас, Ірина! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Костя Гладчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Мышка топ покачто проблем не заметил

Переваги:
    Выгляд
    Недоліки:
    Необнаружено

• Тарас

Мені нравиться (с)

Вітаємо вас, Тарас! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки LOGITECH. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

• Андрій Мирошниченко

Прекрасная мышка

Переваги:
    Отличные материалы,хорошая программа для настройки
    Недоліки:
    Отсутствуют

Добрий день, Андрій! Дякуємо вам за придбання продукції LOGITECH. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Артем Чепець

За свою ціну топ

Переваги:
    Просто норм мишка
    Недоліки:
    Складновато нажимаются бокові кнопки миші

Добрий день, Артем! Дякуємо за відгук. Ми дуже цінуємо вашу думку про мишу Logitech G102. Бажаємо вам лише позитивних емоцій і вражень під час експлуатації нашої продукції!

• Максим Козлов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Хорошая мышь. Нравится довольно маленькая (вернее "компактная") форма, прекрасно лежит в руке. Сенсор отличный. У мышки крайне "низкие" клики, пока тестировал часто случайно нажимал и левую и правую кнопки, придется привыкать, но для геймеров, наверное, будет плюсом. Подсветка настраивается через приложение, но мышь её, вроде бы, не запоминает, т.е. нельзя её, допустим, настроить в Windows и бесшовно переключить на другой ПК или на Linux с сохранением настроек подсветки и DPI. Бюджетность выдает не полностью монолитная конструкция, если покрутить мышку в руках, то под определенным углом видны лампочки подсветки внутри мышки за зазором.

Насчет её конкурентноспособности в категории за 1000+ ничего сказать не могу. В целом, хорошо подойдет и для рабочих (не игровых) машинок, так как разница между какой-нибудь обычной офисной мышью и этой ощущается сразу. До этой долго пользовался SteelSeries Rival 100, в сравнении с ней эта ощущается лучше по всем параметрам, хоть и не сильно.

Переваги:
    Маленькая, красивая, игровой сенсор

Доброго дня, Максим! Дякуємо вам за придбання і високу оцінку LOGITECH. Раді, що ви задоволені використанням техніки бренду LOGITECH і знайшли час, щоб поділитися власним досвідом експлуатації. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!