- AI аналіз відгуків284 відгуки: Позитивні 65%, нейтральні 15%, негативні 20%Виберіть, щоб дізнатися більше
- Вікторія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Дуже задоволенні
- друн д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Найс мышь
- Переваги:
- идеальная, но из за шнура часто мешает
- Недоліки:
- шнур
- ВладВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
покупайте мишку якщо вам не дуже сильно потрібно колесо миши, я граю в ігри де потрібно постійно клацати на колесо миши і воно дуже сильно зривається, а іноді перестає працювати зовсім
- Переваги:
- сенсор не зриває удобна форма
- Недоліки:
- колесо миши
- Любов Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Замовляла для сина. Працює добре. Підсвітка класна, але іноді буває підсвічується тільки синім кольором і не змінюється на інші кольори.
- Переваги:
- Працює добре
- Недоліки:
- Немає
- ЮРИЙ С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
За свої гроші норм.
- Євгеній С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
В цілому мишою задоволений. За такий прайс (купував 04.2026) повністю влаштовує та виправдала свої очікування. Користуюсь 3й день, тому пізніше відпишу про довговічність.
- Переваги:
- ЛКМ і ПКМ супер. Миша приємного для мене розміру (рука середнього розміру), після великої миші досить легко звиклось.
- Недоліки:
- Не подобається колесо миші і те як воно обертається, відчуття жахливі. Поріванюю з bloody V7
- АнатолійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Поки що все добре
- Переваги:
- точний плавний курсор, чудово працює на глянцевому столі, є регулятор швидкості
- Недоліки:
- ЛКМ і ПКМ дуже легко нажимаються якщо просто покласти руку, тоді треба вище трохи мишку тримати, підсвітка постійно ввімкнена
- Анатолій
також ролик добре крутиться і нажимається
- hestiaВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Одна з найгірших миш по якості.
Зручна? Так. Але це все.
Це друга миша цієї моделі в мене. Що перша, що друга - через 6-8 місяців починаються проблеми з колесом миши та боковими кнопками. Колесо: натискається через раз із великим зусиллям, скроллінг стає рандомним - крутиш вверх, скроллить вниз і навпаки. Бокові кнопки: залипання, дабл кліки.
І з кожним днем все гірше.
І це при досить обережному користуванні та регулярній чистці миші 1 раз в 2 тижні.
Якщо вас влаштовує змінювати мишу кожного року - варіант непоганий, але на більше її навряд чи вистачить. Хто володіє мишкою 2+ роки і немає жодних проблем з нею - вам пощастило. В даному випадку, в цієї моделі - погана якість / брак - це закономірність, нормальна робота 2+ роки - виключення з правил. Хоча має бути навпаки.- Переваги:
- Зручна, хороший сенсор, приємно користуватись доки вона справна
- Недоліки:
- Жахлива якість
- Дмитрий Г***
Не знаю про яку ви жахливу якість кажете. Користуюсь майже 2 роки мишкою, не було ніяких проблем, хоча навіть падала один раз. Пластик якісний, як і збірка. З мінусів можу лише виділити потрапляння пилу в бокові кнопки, але некритично. Може ви її поняли чи не слідкуєте за нею. Чи протираєте ви її, чи не роняли її?
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Вже вдруге замовляю її, рекомендую
- Переваги:
- Надійна, підсвітка, зручна
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Ліловий
Купував цю мишку декілька років тому. Десь через пів року колесико почало працювати несправно (скролл працював у рандомному напрямку, а не туди куди крутиш колесо). Ще через пів року почали даблклікати ЛКМ та ПКМ. Згодом всі кнопки почали даблклікати, і я отримав на 100% несправну мишку за 1 рік використання. Хотів віддати в сервіс по гарантії, але помітив що серійний номер на мишці та в заказі не збігаються, тобто гарантії немає бо мені прислали мишку не з тим серійним номером. Не рекомендую.
- Переваги:
- Гарний бюджетний сенсор
- Недоліки:
- Швидко зламалося колесико, почали даблклікати абсолютно всі кнопки, не збігається серійний номер на мишці і в заказі, тобто гарантійного ремонту немає.
- Дмитро Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Жодних нарікань
- КостянтинВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Файна миша
- Владислав Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Класна миша
- Переваги:
- Класна миша
- Недоліки:
- Раніше не було такої класної миші
- Тімур Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Мышка работает уже 3 года без нареканий
- Переваги:
- Все отлично
- Недоліки:
- Нету
- Дмитро О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
За такі кошти дуже гарна мишка.
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Не рекомендую до покупки, не прожила навіть одного року, не те що два, як зявлає виробник.
- Переваги:
- Гарний зовнішній вигляд, тактильні відчуття чудові, підсвічування веселить, ціна в нормі. Спершу все чудово та прекрасно. Якщо активно юзати мишу, то головні мінуси з’являться потім.
- Недоліки:
- Надійність, точніше, абсолютна відсутність надійності - це головний мінус. З часом вилітає все підряд, від клікерів (починають глючити, дабл клікати при одному кліці), до сенсора, який також починає сходити з розуму. Як результат, ледве відпрацьовує один рік і все, у смітник.
- Ляшенко Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Все добре. Дитина сказала-імбулька!
- Денис М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
расходник ничего больше +из неприятного не работает на линуксе без костылей
- Переваги:
- норм мышка
- Недоліки:
- через меньше чем год перестала адекватно работать клик 3км тоесть нажатия на колесеко мыши
- Дмитро З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Проблем з товаром немає
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Окремий коментар - цей продукт для росіян. Зашквар тотальний. На коробці зі всіх сторін все руснявою мовою.
Не всі товари звісно локалізовані під Україну, і українську важкувато знайти на таких продуктах, але тут прям все руснявою. І ти розумієшь - для русні створювалось. І якось стає огидно. Логітек йде в принциповий бан!- Недоліки:
- ДЛЯ РОСІЙСКОГО РИНКУ
- Іван
Вас не бентежить те, що компанія офіційно вийшла з російського ринку з 1 вересня 2022 і наразі компанія Logitech не поверталася на російський ринок офіційно.
- Дмитро
Ви уважно прочитали те, що я написав? І те що написали ви? Коробка не локалізована під наш ринок. Якщо б там було все написано навіть китайською - питань немає. Але ж там все руснявою. І от це мене бентежить. Дивно, що ми взагалі про це говоримо під час війни. Я не знаю вийшла вона з болот чи ні, але я бачу те що бачу. Якщо у логітек немає поваги до українських геймерів, то в мене немає поваги до логітек. Але судячи з кількості дізлайків, українським геймерам подобається купувати продукт з мовою агросора і сидіти при цьому під обстрілими балістичними. Ганьба якась і сюріалізм. І звернить увагу, як представник бренду мовчки сидить і не коментує такі коментарі. Бо лячно і соромно.
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Логітек, серйозно )) ? Що це за ультра дешман? Може тут якійсь супер сенсор, чи чудова швидкість, за не великі грощі, але це навіть перевіряти нема бажання. Я взагалі подумав, що коробка порожня, коли отримав у відділені її )) А потім дістав і крім сміху нічого не було. Ви кабель цей бачили? ))) Що це таке??? Знов ж таки - я все розумію, зараз скажуть - а навіщо інший? Але! Це ж реально ганьба. А потім береш в руку і взагалі не розумієшь на кого це розраховано. Вона не просто легка, її навіть не відчуваєшь, а так не має бути. Але це ж не все ))) Контрольний був тоді, коли клацнув кнопками :D Таких "пострілів" я вже давно не чув. Враження що крокодил зубама клацає. Я не кажу зараз про "дзвін" який буває від поастику, я кажу про гучність самого натискання. Сусіди ж будуть чути, коли я сідати буду за комп )))
Коротше кажучі - колись були легенди по типу MX400 у Логітек, але ті часи в минулому. Згадувати марно. Але як можна випускати такий відвертий хлам? Купив нещодавно дитині HyperX Pulsefire, вона дешевша на 20%. І як не крути, але 20% це не мало. Так там береш в руку і не соромно за неї. Перфорація по бокам, вага, кнопки приємні на дотик і немає такого брутального !!КЛАЦ!! і кабель не виглядає як глист.
Мда... Відверто поганий продукт. Ціна якому має бути гривень 400 не більше. Відправляється назад в магазин.- Переваги:
- не пзнайшов
- Недоліки:
- реальний дешман
Представник постачальникаДоброго дня! Дякуємо за ваш відгук про Logitech G102 Lightsync USB Black (910-005823). Ми цінуємо, що ви поділилися своїм досвідом, навіть якщо він був негативним.
Що варто знати про G102 Lightsync:
Легка вага (85 г): це зроблено спеціально для геймерів, які віддають перевагу швидким рухам і мінімальному навантаженню на руку.
Кнопки: використовуються механізми, які забезпечують чіткий і гучний клік. Для ігор це вважається перевагою.
Сенсор: встановлений Logitech Mercury Sensor з точністю до 8000 DPI - він забезпечує високу швидкість і точність.
Якщо ви уточните, для яких завдань плануєте використовувати мишу - ігри, робота, навчання чи щось інше, ми зможемо порадити найбільш відповідну модель із нашої лінійки.
- Дмитрий Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Более года пользуюсь мышкой. Думал о покупке блютуз мышки на акуме для ноутбука, но решил все таки эту брать. У меня уже брат такую покупал, и работает уже более 2 лет. Я же пользуюсь более года, проблем не было ни разу. Пластик хороший, программа для настроек удобная. За самой мышкой слежу, хотя под боковыми кнопками немного видно грязь
- Переваги:
- Подсветка, количество клавиш, удобная программа для настроек подсветки, dpi и прочего
- Недоліки:
- Нету
- Виталий Ц***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
дуже задоволений покупкою. спочатку сумнівався, бо попередня мишка була завелика для моєї долоні, а ця стала просто ідеально. активно граю в ігри, де треба різко крутити колесо та швидко рухати мишкою по килимку — все відпрацьовує моментально. приємно, що є окрема програма для тонкого налаштування dpi/чутливості й макросів. рекомендую.
- Переваги:
- ідеальний розмір для невеликої/середньої долоні, зручно лежить у руці користуюсь трохи більше пів року — жодного збою сенсор реагує миттєво, без зривів навіть при різких рухах колесо прокрутки працює чітко, витримує активне “кручення” в іграх є софт для детального налаштування чутливості та макросів
- Недоліки:
- поки що не виявив
- АндрейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
В мене була така сама модель чорна але Кітайскої збірки,замов цю прийшла В’етнамської збірки.Якість на порядок вище,не хрустить та не люфтить.Дуже сподобалась ця миша,подивимось як буде працювати надалі.Дякую вам за якісний товар.
- Переваги:
- Якісна
- Недоліки:
- не знайшов
- Артем Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Через год начала даблкликать правая кнопка мыши, за такие деньги есть мышки куда лучше
- Человек
Если лень сдать в сервис ,то можно самому легко исправить даже без пайки. Микрик легко вскрывается, чистится и закрывается обратно. Единственное,что не отрывать все глайды, только верхние и под наклейкой, по крайней мере на простой 102 там болты. И отрывать под корень,чтобы можно было приклеить обратно.А так мышка неубиваемая и без глюков.Ютуб в помощь.
- Тимофій Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
За свої гроші дуже гарна. Можна міняти колір за допомогою офіціальної програми на компʼютер. Не дуже розумію що означає 8000 dpi, але звучить цікаво.
- Переваги:
- Гарний матеріал, Колір підсвітки змінний
- Недоліки:
- Поки нема
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Крута мишка. Трохи важча за вайпер міні
- Переваги:
- Ціна - якість
- Недоліки:
- Нема
- Андрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Працює
- Дмитро Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Отличная мышка за свои деньги. Вторая моя такая мышка.
- Переваги:
- Цена, качество.
- Василь В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Все добре і дуже швидко.
- Переваги:
- Всі 4 режими dpi працюють, кнопки всі теж працюють, оптика працює теж без дефектів.
- Эдуард К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Норм, тільки з додатком так і не розібрався
- ПокупецьВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Товар оригінальний. Додаток GHub повністю підтримує цю мишку, можна сміло брати, бо замовляв раніше подібну з Китаю, але прийшла підроброка.
- В'ячеслав Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
15 листопада купив, 3 січня натиск на коліщатко перестав працювати
- В'ячеслав Т***
як скористатися гарантією?
Експерт RozetkaДоброго дня!
Дякуємо за звернення.
Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .
- Роман П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Отличная мышка. Мне очень понравилась. Приятно нажимать кнопки и упругое колёсико.
- Юрій Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
менше року і даблклік.і це вже третя у використанні.
- Переваги:
- ніяких
- Недоліки:
- недовговічне
- Алексей М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Удобная, практичная, симпатичная.
Всё хорошо в ней!- Переваги:
- Все
- Недоліки:
- Нет

