Відгуки покупців про Акустична система Logitech Bluetooth Computer Speakers Z407 Graphite (980-001348) 12

Фотографії та відео покупців

 • Акустична система Logitech Bluetooth Computer Speakers Z407 Graphite (980-001348) фото від покупців 1
 • Акустична система Logitech Bluetooth Computer Speakers Z407 Graphite (980-001348)

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Олена Олійник
  • Продавець: Rozetka

  В перший тиждень користування колонок у саббуфері появилося сильне поклацування, яке зникало тільки коли колонки витягнути з розетки, і повторно включити. Думала що це перейде, проте, це все почало повторюватися з регулярністю в декілька днів. Після вивчення відгуків на закордоних сайтах, виявилося що це заводський брак, присутній в даній моделі. Після 2 місяців користування, ця проблема стала нестерпною. Тому звернулася на розетку, оператор з яким говорила, порадив відвести колонки самостійно в авторизований сервісний центр в Тернополі. Після чого колонки вони прийняли і протримавши рівно місяць вернули несправними, аргументувавши тим, що не має чеку про покупку, хоча гарантійний з розетки був пристуній, і при купівлі казали що цього достатньо.

  Другою спробою, повторно відправила їх у сервіс, але вже через відділення розетки в Тернополі, і попросила про заміну товару чи повернення грошей, аргументуючи це тим, що це заводський дефект, а не поломка. Проте через місяць мені повідомили, що міняти ніхто нічого не буде, а колонки відремонтували. І ось чудо, ще за тиждень я нарешті їх отримала. Прийшовши додому, першим ділом, хотіла протестувти чи все впорядку. Але, як виявилося у сервісному центрі чи на розетці забули відправити мережевий кабель, тобто піключити і протестувати їх не має можливлсті. Зразу звернулася на гарячу лінію до розетки, вони пообіцяли вирішити це питання. Проте вже пішов другий тиждень, як зі мною не звязувалися з сервісного центре і не відправили відповідно загублений ними кабель.

  Отже в підсумок, колонки не рекомендую, додаю відео багу. Відношення до клієнтів в розетці жахливе, а в сервісному центрі logitech працюють безвідповідальні особи, які не заслужено отримають свою зарплату.

  П.С. Колонки відправляла і ідеальному стані, прийшли всі з дрібними царапинами і в жирних пальцях.
  Номер замовлення 478680581

  • Акустична система Logitech Bluetooth Computer Speakers Z407 Graphite (980-001348)
  • Експерт Rozetka

   Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
   У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

 • Ростислав Бигдан
  • Продавець: Rozetka

  Аудиосистема действительно неплоха. Звук за свои деньги достаточно качественный и глубокий. Конечно сравнивать его с хорошими мониторами смысла нет, но для игр и фильмов самое то. Однако есть пара ощутимых нюансов. Во первых: пульт управления это зло. Регулировка громкости и баса осуществляется только через пульт. При этом никакой индикации уровня того и другого нет вовсе. Уровень громкости можно увидеть если подключить колонку через USB, но с этим связан второй нюанс. Даже при подключении при помощи фирменного кабеля Logitech (от мыши) звук все равно изрядно отстаёт. При чем при подключении через AUX такой проблемы не наблюдается. В моем случае у меня есть неплохая внешняя звуковая карта и звук через AUX идёт достаточно чистый, но если подключать напрямую к материнской плате то будет кошмар. Так что если покупать эту систему с прицелом на подключение к компьютеру через USB то лучше не надо. А вот если у вас есть приемлемый источник аналогового звука то это самое то. Забавно что при подключении через Bluetooth такой проблемы так же не наблюдается так что видимо это что то связанное с прошивкой.

  Переваги:
  Хороший звук, внешний вид, цена
  Недоліки:
  Бестолковый пульт управления, задержка при подключении через USB
 • Тимофій Прокопчук
  • Продавець: Rozetka

  Отличная акустика. Звук на высоте, если ставить колонки на твёрдую, не резонирующую поверхность. Очень удобный и продуманный пульт управления. Можно переключать треки, регулировать громкость и уровень низких частот. Удобно переключаться между 3.5 и Bluetooth (USB не использую) Нет никаких задержек при воспроизведении. Если покупать данную акустику для домашнего ПК то её будет больше чем хватать. Смотреть фильмы, устраивать тусовки с громкой музыкой или играть в игры в стерео одно удовольствие. Однозначно рекомендую!

  Переваги:
  Звук, дизайн, пульт, качество сборки.
  Недоліки:
  Не нашёл.
 • Пичкур Владислав
  • Продавець: Rozetka

  Эти деньги отбивает хорошо. Звук хороший, для компьютера самое то, но не работает соединение через USB и не переключаются треки через пульт. Материалы неплохие.

 • Олег Іванов
  • Продавець: Rozetka

  Непоганий звук, гучна система, колонки можна горизонтально розмістити під монітором.

  При підключенні колонок через USB є помітне відставання звуку від картинки, тобто дивитись відео чи грати в ігри некомфортно. Можливо це якось виправити?

  А от при підключенні через AUX пульт тільки регулює звук і єдиним натиском виключає/включає його, перемикання треків не працює

  Переваги:
  звук, дизайн, якість
  Недоліки:
  пульт, затримки звуку при підключенні по USB
  • Пичкур Владислав

   Возможно, у Вас устарелая звуковая карта или материнская плата.

  • Олег Іванов

   При підключенні через USB використовується звуковуха вбудована в колонки, а не та що в комп'ютері, та не в мене одного ця проблема. На форумі тех підтримки Logitech піднімалася ця тема і на reddit також бачив такий топік.

  • Литвинов Антон

   Не підкажете, чи є розсинхрон звуку при підключенні через блютуз?

 • Алексей
  • Продавець: Rozetka

  Качество звука намного выше чем у старшей z-607, несмотря на мощность в два раза меньше. Ребята, кто оставлял отзывы, спасибо, Вы мне очень помогли!

 • Артур Ханцевич
  • Продавець: Rozetka

  Акустическая система превзошла ожидаемое.
  Звук реально очень хороший.

  Переваги:
  Звучание
  Недоліки:
  Не обнаружили
  • Акустична система Logitech Bluetooth Computer Speakers Z407 Graphite (980-001348) фото від покупців 1
 • Богдан Миронюк
  • Продавець: Rozetka

  Что могу сказать: очень достойная акустика - звук бомба но только по микро-юсб либо блютуз, через аукс звук максимально уродливый и грязный (так что покупайте шнур микро-юсб сразу). Упаковка очень добротная, ничего по дороге не должно пострадать. Но что не понравилось так это регулировка басса через дистанционный пульт (а иначе никак и нельзя) регулируется он на глаз и никогда не знаешь какой уровень ты конкретно выставил, так как музыка постоянно разная

  Переваги:
  Звук, наличие блютузу, подключение через micro-usb
  Недоліки:
  Звук через aux, регулировка уровня бассов через пульт
  • Александр

   Грязный звук через AUX даёт грязный источник звука, колонки честно воспроизводит то, что получают. Если их подключить к нормальному источнику, а не к дешёвой материнке, то и играть они нормально будут. Самому из-за этого в свое время пришлось дискретную звуковую карту покупать

 • Євгеній Осьмуха
  • Продавець: Rozetka

  Чудовий звук для всіх типів музичних жанрів. Незвичайний симпатичний вигляд сателітів.

  Переваги:
  За таку ціну просто бомба, достойна конкуренція дорожчим системам інших виробників.
  Недоліки:
  Не вдається підключитися до ПК через USB, буду розбиратися.
  • Владимир Ткаченко

   Шнур поменял и заработали.Win10 сразу нашла , подтянула дрова .

 • Дмитрий Марковский
  • Продавець: Rozetka

  Отличная 2.1 за свои деньги. Очень неплохо звучит, запас по громкости тоже очень большой. Отличные низы и неплохие высокие. Удобно, что можно менять расположение колонки, смог поставить их под монитором.

  Переваги:
  Звук, низы, высокие.
  Недоліки:
  Пока не заметил