Благоустрій в усе — гасло не тільки перфекціоністів, але й людей, що люблять порядок і чистоту, тому лотки для паперу — необхідність на підприємствах. Адже так легко шукати речі, коли знаєш їхнє місце знаходження. Документи — важливий предмет в організації, що несе велику цінність. Зберігати їх потрібно у відповідних умовах, в одному місці й упорядковано.

Лотки для паперу: різновиди

За великої кількості документації та регулярного додавання постає питання про її зберігання. Розміри всіх лотків універсальні, адже параметри офісного паперу в більшості підприємств стандартні. Їхня комплектація дає змогу нагромаджувати чималі обсяги паперової продукції, зберігаючи її зовнішній вигляд презентабельним і в первісному стані. Різноманіття дизайнів палітр дає змогу підібрати навіть такий незначний аксесуар під загальний стиль офісу або іншого робочого приміщення. Сьогодні відомі такі типи лотків для паперу:

  • Вертикальний лоток для паперів, який стане чудовим рішенням у разі необхідності зберігання речей на полиці або стелажі. Наявність зручних вирізів дає змогу уникати механічних пошкоджень. Перевагою подібних виробів є можливість розміщення підпису на бічній стороні для описання вмісту, яку можна розподілити за різними критеріями: звітність за певний рік або квартал, назви компаній, види договорів тощо.
  • Горизонтальний лоток для паперів, характеризується компактністю, адже займає невелику обмежену площу. Причиною цього є його багаторівневість і можливість складати документи на окремі полиці в лотку. В нього можна помістити необхідну канцелярію або інші дрібні предмети частого використання.
  • Навісний лоток для паперів, який кріпиться до стіни та має форму органайзера. Такий вид пристрою дуже зручний і функціональний у разі наявності вільної стіни чи незалученого боку габаритних меблів у будівлі та потреби максимально ефективно розмістити речі на робочому місці. Їхня головна перевага в тому, що є можливість кріплення один над одним, а не тільки окремо.

Ще один тип підставок — поворотний. Його переваги в можливості вільно та легко переміщати окремі частини комплектації навколо осі, вибираючи необхідне. До основи кріпиться за допомогою струбцини та надійно тримається завдяки гумовим ніжкам. Здебільшого має хвилеподібні закінчення поверхонь і прозорий колір лотків.

Вибирайте підставки залежно від середньої кількості паперу для зберігання, її приросту за певний час, можливості розміщення ємностей на робочому місці працівника.

Лотки для паперу: використані матеріали

Підбираючи певний продукт, необхідно уважно ознайомитися з його основними характеристиками, які визначають його стійкість проти зовнішніх впливів і довговічність. Як вибрати ємності для паперу, щоб зберігати документацію в ідеальному стані тривалий час? Зверніть увагу на використовуваний матеріал, залежно від якого розрізняють такі пластикові та металеві лотки.

  • Пластиковий лоток для паперів. У процесі створення предмета із пластику використовують поліпропілен, який характеризується міцністю й легкою вагою. Вироби з цього матеріалу не вимогливі в догляді, адже у разі потреби надати їм презентабельного зовнішнього вигляду необхідно всього лише протерти вологою ганчіркою від пилу або забруднень. Така основа має удосталь колірних гам, дизайнів і можливості прикрас додатковими елементами.
  • Металевий лоток для паперів. Метал — речовина, унаслідок вживання якої кінцевий продукт є важким. Це пояснює такі характеристики, як стійкість проти негативних чинників, надійність конструкції та тривалу експлуатацію підставки.

Доволі важливим для деяких людей або організацій є підтримання певного стилю й колірної гами в усьому. Це також стосується і ємностей для паперу, які мають вписуватися в наявний дизайн компанії. Якщо конкретних побажань або вимог немає, то оптимальним рішенням буде прозорий лоток. Крізь нього видно предмети, що лежать всередині, а його нейтральне забарвлення не буде псувати загальний інтер'єр приміщення.

Якщо виникли труднощі з вибором лотків для паперу, прочитайте відгуки покупців, які діляться своїми особистими враженнями про його експлуатацію, характеристики, переваги та вади.

Показати ще 60 товарів