Активні акустичні системи: що це таке

Активні акустичні системи являють собою колонки, у яких є вбудовані підсилювачі потужності. Кожна з таких колонок підживлюється від стаціонарної електричної мережі через стандартний мережевий кабель. Для того, щоб вони відтворювали звук, їх потрібно під'єднати до попереднього підсилювача. Отже, зникає необхідність купувати додатковий підсилювач потужності.

Щоб під'єднати активну акустичну систему, потрібно скористатися міжблочними кабелями. Особлива інтеграція колонок дає можливість обладнанню такого виду передавати максимально якісний звук, який не піддається великим відстаням. Пристрій підходить як для вулиці, так і для дому. Таку техніку цілком реально розставити по периметру своєї квартири й насолоджуватися музикою з усіх боків. Основною перевагою зазначеної техніки є тривалий експлуатаційний термін. Вони протримаються досить тривалий час навіть у разі постійної активної роботи.

Активні акустичні системи умовно розподіляються на дві великі категорії:

  1. Біполярні,
  2. Монополярні.

У кожного з представлених вище типів є як вагомі переваги, так і деякі вади. Перед тим, як зупинити свій вибір на певному варіанті, уважно вивчіть особливості кожного з них. Детальна інформація цього напрямку представлена на спеціалізованих форумах з аудіотехніки в інтернеті.

Безліч моделей акустики цього виду мають деякі додаткові функціональні переваги. Більшість виробників подбали про те, щоб гучність звучання такого обладнання була на найвищому рівні. Тому моделі стандартного й топового сегментів здебільшого випускаються з мікрофоном, bluetooth і можливістю usb-під'єднання.

За видом монтажу активні акустичні системи поділяються на такі категорії:

  • Підлогові. Категорія акустики збільшених габаритів, яка встановлюється на підлогу. Така мобільність дає можливість за необхідності переміщати девайс у зручне місце.
  • Підвісні моделі встановлюються на стіни спеціальним кріпленням. Використовуються винятково в домашніх умовах. Перед придбанням пристрою такого типу потрібно подбати про наявність вільної площі. Виробляються в різних габаритах, переважно в компактних.
  • Портативні активні акустичні системи є найбільш універсальними пристроями свого ринкового сегмента. Відрізняються вкрай невеликими розмірами, завдяки чому умови зберігання і транспортування є максимально спрощеними. Їх виготовляють як простими, з мінімальним набором функцій, так і функціональними апаратами.
  • Стельові моделі характеризуються підвищеною складністю в монтуванні. Для їх встановлення потрібно навісну стелю, у якій має бути певний запас порожньої площі для вміщення всіх деталей акустики. Переважно таке обладнання використовується в професійних цілях: його встановлюють у кафе, ресторанах і клубах.

Як вибрати активну акустичну систему

Вибираючи активну акустичну систему, важливо визначитися з деякими критеріями. Буде потрібно визначитися з оптимальним типом монтування такого обладнання. Також потрібно знайти модель від перевіреної торгової марки, яка має хороші відгуки в покупців. Також варто враховувати функціональність і технічні характеристики конкретного варіанту.

Щоб ухвалити рішення щодо оптимальної активної акустичної системи, можна вивчити відгуки попередніх покупців. Вони нададуть інформацію щодо того, як проявляє себе конкретна модель упродовж свого експлуатаційного терміну.

Показати ще