- Лілія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
На тормозки саме то!
- Володимир К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пускає з під кришки не герметично
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Не герметичність
- Віталій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив. Задоволений.
- Віталій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив. Задоволений.
- Ольга М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гігієнічний, не вбирає запахи, не фарбується, легко миється. Підходить для зберігання, транспортування, розігрівання та запікання в духовій шафі. На відміну від пластикових контейнерів, не виділяє шкідливих речовин при нагріванні.
- Тетяна Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Зручний, якість відмінна
- Вадим К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудовий контейнер в ньому можна запікати (без кришки),в мікрохвильовці розігріваю з кришкою. Суп звісно вітікає, але для супу є інші. Користуюсь 2 роки.
- Переваги:
- Якіснен скло
- Недоліки:
- кришка тримає, але рідина вітікає.
- Ирина Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Судочки отличные.Пользуюсь с удовольствием.
- Переваги:
- Очень удобные в пользовании
- Недоліки:
- Нет
- Віталій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив раніше. Купив ще один.
- Віталій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив. Задоволений.
- Евгений Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Даволен
- Оксана Ц***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Супер
- Антонина П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Рятуючи техніку та витираючи шкіряну сумку на роботі, не злим тихим словом згадувала людину, які в описі написала «герметичне закривання кришки»
- Переваги:
- Скляний; можно підігрівати та випікати прямо в контейнері.
- Недоліки:
- Багато важить; брехня в описі товару про герметичність.
- Вячеслав Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший контейнер для продуктов, помещаемых в холодильник.
- Переваги:
- Удобный, практичный, хорошо закрывается.
- Недоліки:
- Чуть мал по габаритам,
- Тетяна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Класні контейнери,рекомендую.
- Переваги:
- Скло
- Недоліки:
- Немає
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Нарешті, харчовий контейнер!!! Товсте скло, та щільна кришка має добре утримувати харчі та навіть сморід від козячого/козиного сиру в середині.
- Переваги:
- Доволі товсте скло але краще не жбурляти його на тверді поверхні
- Недоліки:
- Треба мити
- Артем П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В цілому товаром задоволений. Єдиний недолік це недостатня герметичність кришки
- Переваги:
- Великий об'єм, міцність та форма
- Недоліки:
- Недостатньо щільно прилягає кришка
- Тетяна З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Скляний контейнер плотно зачиняється кришкою, що ідеально для зберігання у холодильнику.
- Переваги:
- Скло
- Недоліки:
- 11 річна дитина з "трудом" відчиняє контейнер.
- Наталья Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Всё отлично, качество на уровне.
- Вікторія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ожидала большего. Из-за не плотного прилегания крышки содержимое проливается. В общем если использовать приготовленные вторые блюда, фрукты, овощи то контейнер заслуживает внимания
- Переваги:
- Качественный пластик и стекло
- Недоліки:
- Не плотно прилегает коышка
- Александра О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якість, щільно прилягає кришка
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Немає
- ХристинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудовий контейнер , дуже сподобався
- Переваги:
- Скляний, міцний
- Недоліки:
- Немає
- Марія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже гарна якість
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Не виявлено
- Іван М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
негерметичний, все інше топ
- ГалинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Класна, якісна річ
- Світлана Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Лоточки супер! Я дуже задоволена. Тепер уже не хочеться зберігати продукти в баночках, коли є такі контейнери.
- Переваги:
- Стекло. Дуже гарні.
- Недоліки:
- Немає.
- ДіанаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купила, бо прочитала відгуки, що щільно прилягає кришка і можна носити обіди на роботу. Але це не так, кришка не прилягає достатньо щільно і щось рідке може вилитись з нього.
- Переваги:
- Скло
- Недоліки:
- Кришка не прилягає щільно!
- Надія З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якісні та зручні бокси. Варто мати і більші розміри.
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Немає
- Ірина П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Скляний, міцний, щільна кришка. Користуюсь із задоволенням. Класна і потрібна штука.
- Переваги:
- Скляний ( не тримає запахи їжі), щільно закривається.
- Недоліки:
- Важкий. Тобто на роботу не наносився, але для цього є пластикові. Тому це не є недоліком, радше застереженням
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший контейнер
- Переваги:
- Скляний
- Недоліки:
- Протікає
- Марі
Даний контейнер не заявлений як герметичний. Тобто ви вимагаєте від нього не притаманних йому властивостей.
- МаринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличный контейнер, крышка плотно прилегает, брала по акции
- НДВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Качественная вещь. Толстое стекло, крепкая крышка. Садится крышка плотно - не страшно перевернуть случайно. Вся серия замечательная. Размеры в характеристиках указаны верно.
- Переваги:
- Толстое прозрачное стекло. Плотно с щелчком закрывается крышка. Добротная вещь.
- Недоліки:
- Нет
- Наталья Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все влаштовує. Подобається!
- Переваги:
- Дизайн, люминарк! Зручно!
- Недоліки:
- Немає
- Юлия С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Обожаю эту фирму.Классные контейнеры,очень красивые и качественные
- Юлія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хочу висловити подяку співробітникам Розетки, саме Кизиль О., за адресою Лесі Українки, 24. Вчора отримала посилку, контейнер для їжі, кришка була тріснута. Відразу не перевірила і виявила цей дефект лише вдома. Сьогодні принесла його до пункту видачі для вирішення ситуації. Все було зроблено чітко та оперативно. Допомогли, оформили дуже швидко. Величезне дякую.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Юлія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Замовляла два таких контейнери, не було часу перевіряти на кассі стан покупки. Прийшла додому, розрахувала, в один з контейнерів просто лопнута кришка. Та частини кришки нема. Запаковано було добре, тому можу зробити висновок, що запокували брак навмисно. Це як, розуміти? Та і тільки вдома помітила, що чек мені також не видали. Дуже разачарована.
- Переваги:
- Скло
- Недоліки:
- Поламана кришка
- Глафира Б***
В первую очередь спрашивайте с себя. Чек сами не попросили, товар не осмотрели при получении (кому какое дело сколько у вас было времени?). Начинать всегда надо с себя, а то все кричат, что государство плохое, власть плохая, компании плохие, продавцы плохие, а сами в первую же очередь благополучно руки и умывают, считая, что кто-то за них всё должен делать.
Сами контейнеры отличные. Да, Розетка и в моем случае пару раз подводила, хоть и не с контейнерами, но я, как ответственный покупатель, уважающий в первую очередь себя, свое время и свои деньги, осматривала товар и в случае несоответствия оформляла отказ, чтобы потом не валить с больной головы на здоровую.
