Відгуки покупців про Аудіоінтерфейс M-Audio Air 192x6 (AIR192x6) 3

Загальний рейтинг

5,0
3 відгуків

Фотографії та відео покупців

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

Всі відгуки 3

 • Олег Борсук
  • Продавець: Rozetka

  Наконец то выбрал из многих моделей этот звуковой интерфейс(звуковая карта) для роботи з DAW. M-Audio намного круче звуком без прикрашенное и окраски звука чем Focusrite, Tascam, PreSonus, Steinberg( много часов прослушки записей этих марок. Регулятор на на наушники отдельный. 5 входов для устройств! Кабель Type-C на Type-C(есть дополнительный кабель для Винды USB). Драйвера на MacBook Pro операционная система Big Sur не нужно. И что кто не писал из более менее похожих на профессиональных это интерфейс более менее. Даже у Славика Марло есть видео где он сравнивает запись на дорогих и дешевых студиях-там в видео точно такая же звуковая для записи-и выход получился не хуже Апполо!

  Переваги:
  Чистый без примеси частот звук(высокие не запирают). Не греется. Удобный регулятор гейна, юсб и наушников. 5 входов. Третий месяц полет нормальный. Два микрофонов вход или меняем на гитары.
  Недоліки:
  Их просто нет
 • Петренко Сергій
  • Продавець: Rozetka

  Давно хотів собі аудіоінтерфейс для запису електрогітари та роботи з DAW, зупинився на M-Audio, як альтернативу дивився на Focusrite, але вибрав саме цю модель тому що подобається дизайн розташування регуляторів гучності і гейну, та і з відгуків від користувачів, даний інтерфейс не прикрашає звук, а передає таким яким він є(приклад запис гітари). Приємний бонус окремий регулятор гучності для навушників плюс два кабелі Type-C і звичайний USB. Використовував тільки з MacBook Pro версія операційної системи Big Sur, підключив одразу без драйверів до Logic Pro X. Загальне враження я задоволений, звук електрогітари без шумів все супер.

  Переваги:
  Крутий аудіоінтерфейс з вдалим дизайном, розташуванням реляторів гучності гейну.
  Недоліки:
  Немає
 • Канарский Богдан
  • Продавець: Rozetka

  Добрый день очень класная звуковуха