Батьки завжди задіяні в безлічі термінових і важливих справ, не мають змогу постійно спостерігати за дитиною, тому використовують манежі. У процесі дорослішання й розвитку малюк хоче активно вивчати світ, рухатися, грати й бути зайнятим різними дитячими справами. У такі моменти завершити або реалізувати затіяне батькам допомагають саме ці прилади. У них дитина може зайняти будь-яку зручну позу, гратися з улюбленими іграшками, читати книгу або займаючись іншими цікавими справами.

Манежі: види

Після появи дітей у сім'ї батьки починають замислюватися про необхідність придбання манежу для новонароджених. З його допомогою можна на певний час захистити малюка від можливих небезпек і відкриттів. Це робиться для створення безпечного місця перебування дитини.

Вибір виробу — процес тривалий і повний загадок, з якими обов'язково потрібно ознайомитися. На сьогодні є такі їхні види:

 • Ігровий манеж, представлений у круглій, прямокутній, кутовій формах. У ньому дитина може рухатися безперешкодно. Безпеку забезпечують дерев'яні прути, натягнена сітка, пластикове огородження в конструкції манежу.
 • Розвивальний манеж, відмінність якого в зовнішньому вигляді та кількості аксесуарів. З огляду на назву, його пряме призначення — допомагати малюкові удосконалити вже отримані навички або дізнаватися щось нове. У комплектації є безліч підвісних іграшок для корисного проведення часу дитини.
 • Надувний манеж, які в більшості ситуацій використовуються для ігор на вулиці. Вони не займають багато місця, легко переносяться, мають стильні дизайни, за допомогою насоса оперативно перетворюються на необхідну річ. В особливо спекотні періоди можуть перетворитися на дитячий басейн.
 • Складні манежі, які отримали велику популярність серед мобільних сімей. Завдяки прокручуванню трубок здійснюється швидке складання або встановлення продукції. Буває в різних розмірах, що дає змогу вибрати найбільш підходящу під особисті параметри.
 • Манеж-ліжечко, вживання якого не обмежується звичайним перебуванням дитини в манежі. У ньому дитя може спати в денний час доби, лежати, відпочивати, грати, розважатися. У таких моделях зазвичай сітчасті або тканинні стінки та жорсткий пластмасовий низ.

 Спочатку треба визначитися з метою, для якої здійснюється така купівля, у яких умовах воно буде використовуватися, який вік у малюка. Ці та інші критерії допоможуть зробити оптимальний вибір.

Комплектація манежів: як вибрати?

Під час купівлі певного предмета батьки бажають створити для дитини найкомфортніше оточення. Також вони турбуються про її безпеку та хочуть захистити від можливих травмонебезпечних ситуацій. Щоб уникнути неприємностей рекомендується ознайомитися зі деталями-компонентами манежів:

 • наявність або брак складаної конструкції. Ця функція буде корисною, якщо річ купується для частих переїздів, подорожей та іншого.
 • використаний матеріал може представлятися такими речовинами: металом, пластиком, поліестером под.
 • москітна сітка незамінний предмет, особливо якщо планується експлуатація манежу на дачі, озері або інших природних об'єктах під відкритим небом.
 • тканинні стінки довговічні, безпечні та не вимагають особливого догляду. Вони захистять дитину від потенційних випадінь із будиночка для ігор
 • рівнів днища може бути два або одне. У манежах-ліжечках із повивальними столиками найчастіше вживаються моделі дворівневі, щоб мамі було зручно брати дитину на руки.
 • чудово, якщо в манежі будуть бічні дверцята тільки в разі, якщо дитина вже вміє ходити.
 • якщо дає змогу житлоплоща, то розглядайте моделі з коліщатками, щоб у разі потребі швидко переміщати його по житлу
 • бічні кишені знадобляться, коли потрібно скласти найнеобхідніші речі для догляду за малюком. Для манежів із пеленальним столом це обов'язковий критерій під час вибору.

Килимок буде прекрасним предметом для малюків від народження й до досягнення одного року. Він обов'язково маєхарактеризуватися пружною гумою, твердим пластиком, м'якою і зручною тканиною. З його допомогою дитина буде грати в корисні ігри, вчитися розрізняти форми та розміри, кольори.

Досвідчені батьки та фахівці з дитячих меблів рекомендують вибирати манежі серед виробів таких компаній: Berber, CAM, Bertoni, Geoby, BabyOno, Caretero, Chicco, Milly Mally, WonderKids, Ommi, Carrello, Ludi і т.д. Їхня продукція відзначається гарною якістю, надійними конструкціями, безпечними та гіпоалергенними матеріалами, тривалим період експлуатації.

Виникли труднощі під час підбору манежу? Для початку прочитайте відгуки від людей, які вже придбали бажаний продукт і спробували його у використанні. Якщо сумніви все ж залишилися, проконсультуйтеся з менеджера інтернет-магазину, які оперативно дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Показати ще 60 товарів