Маркувальне обладнання дає змогу донести споживчі якості товару безпосередньо до покупця. Наявність якісної техніки відіграє важливу роль для власників підприємств, оскільки з її допомогою вдається нанести на упаковку докладну інформацію про терміни придатності, дату та місце виготовлення, склад. Додатково маркування дає змогу відстежити легальність і справжність виробу, тому є обов'язковим на сьогодні.

Яке маркувальне обладнання представлене на ринку?

У зв'язку зі стрімким розвитком сучасних технологій у продажу представлено безліч різних виробів, які виконують маркування товару певним способом. Зазвичай, вони поділяються залежно від типу матеріалу, потужності підприємства, особливостей продуктів, умов перевезення та зберігання.

У каталогах представлені такі пристрої:

  • Маркувальний аплікатор. Відокремлює самоклейні етикетки від рулону. Є промислові та ручні вироби. Для початку застосування потрібно надіти ролик на втулку та за допомогою натискання на курок етикетка відклеїться.
  • Етикет-пістолет. Діє за допомогою натискання на курок. Щоб наклеїти етикетку, потрібно провести гумовим валиком по поверхні виробу. Наносить коротку інформацію про товар, може мати однорядкову, дворядкову і трирядкову модифікацію.
  • Голчастий пістолет. Використовується для навішування ярликів або цінників на вироби з текстилю. Прилад дає змогу прискорити роботу персоналу та забезпечити акуратне кріплення. Широко застосовуються на виробництвах та у звичайних магазинах.
  • Ножиці для голчастого пістолета. Застосовуються кравцями під час роботи з голчастим пістолетом.
  • Нумератор. Призначений для послідовної нумерації, загалом використовується на швейних фабриках і запобігає сплутуванню деталей.

Широкий асортимент маркувального обладнання на ринку часто викликає труднощі в споживачів. Тому, щоб підібрати оптимальний варіант для своєї компанії треба вивчити характеристики кожного пристрою. Потужність виробництва та його особливості стануть основними критеріями, на які доведеться звернути увагу.

Як вибрати маркувальне обладнання?

Перед початком експлуатації кожного пристрою важливо вивчити його критерії. Тому фахівці рекомендують підбирати товари залежно від низки особливостей. Насамперед, впливає на кінцевий результат матеріал. Використовуючи пристрої з чорнилом, потрібно враховувати, що не всі вони підходять для пластикових тар. Ще один нюанс — наявність мастильного шару на поверхні продукції, який стане перешкодою для проникнення фарби.

Не менш важливим чинником є повітря навколо голівки. Вологість, температура та пил можуть негативно вплинути на кінцевий результат. Тому потрібно підібрати маркувальне обладнання, спираючись на конкретні умови експлуатації обладнання.

Швидкість висихання чорнила дасть змогу набагато оптимізувати роботу на виробництві. Зазвичай, напис буде готовим вже через 5 секунд. Нанесене маркування мусить мати високі показники стійкості до зовнішніх впливів. Часто товар піддається тертю, стикається з водою та ультрафіолетовими променями. Тому потрібно підібрати особливо стійкі чорнила, які здатні витримувати різні дії.

Не можна ігнорувати відповідність промисловим стандартам. Тому треба запобігти ймовірності загоряння, виключивши швидкозаймисті хімічні речовини.

Сучасні виробники додатково пропонують вибрати приховане маркування, яке виконується за допомогою флуоресцентних чорнил. Також є матеріал, який проявляється під впливом теплового потоку. Під час роботи з харчовими продуктами потрібно вибрати спеціальні матеріали, безпечні для здоров'я людини.

Визначитися з товаром допоможе докладний опис, характеристики та відгуки клієнтів. Особистий досвід використання розповість про відповідність даних реальності, переваги та недоліки продукції. У разі виникнення додаткових питань зв'яжіться з менеджерами для отримання докладної консультації.

Показати ще 60 товарів