Багатофункціональний і мегакорисний засіб — олія для тіла

Всілякі олії для тіла вже давно використовуються як помічники для догляду за шкірою. Виконуючи цілу низку функцій, вони ефективно борються з різними проблемами в боротьбі за досконалість. Їхнє застосування дає змогу чудово зволожити шкіру та наситити потрібними корисними речовинами, повернути м'якість, гладкість, здорове сяйво. А також, наприклад, позбутися розтяжок і целюліту, відновити пружність. 

Крім того, сучасні засоби — простий спосіб поєднати корисне з приємним. Маючи чудові аромати, вони перетворюють рутинний догляд на незабутній спа-ритуал, який приносить суцільне задоволення. Згідно з відгуками, з їхньою допомогою можна не тільки підняти настрій, але й зарядитися енергією, відновити сили або, навпаки, розслабитися. Завдяки широкому асортименту вибрати та купити олію для тіла з будь-яким потрібним ефектом — справа лічених хвилин.

Олія для тіла: типи та їхні особливості

 • Базова, або т. зв. транспортна — це натуральні жири, одержувані з рослин методом гарячого та холодного пресування, що відіграють роль основи косметичних засобів, а також біологічно активних компонентів.
 • Косметична — продукт із оілйною сумішшю, що складається з базової олії та ароматичної; на відміну від базової, косметичні олії — це вже готові засоби, призначені для догляду за шкірою. 
 • Масажна олія — також складається з бази та активної частини, зазвичай ефірних олій, забезпечує легкість ковзання рук, підсилює ефект масажу.
 • Батер — це популярні тверді олії, які тануть за температури тіла або кімнатної; наноситься батер самостійно в чистій формі або доповнюється іншими активними компонентами.

Зазвичай як базові використовуються рідкі олії, наприклад, арганова, оливкова, соняшникова олія для тіла, а також кунжутна, обліпихова тощо. Серед батерів виділяються кокосова олія і не менш популярні олії какао та Ши, які за кімнатної температури є твердими, а під час нанесення швидко тануть і легко вбираються.

Як вибрати олію для тіла в каталозі ROZETKA

По-перше, потрібно враховувати призначення. Є такі популярні різновиди:

 • для засмагання,
 • проти сухості,
 • для пружності,
 • проти розтяжок,
 • проти целюліту,
 • для вагітних,
 • дитячі.

По-друге, важливу роль відіграє тип шкіри. Для сухої та схильної до сухості вдалим рішенням стають зволожувальні, поживні засоби з густою, насиченою консистенцією. Жирна, навпаки, потребує максимально легких засобів. Наприклад, як-от суха олія, яка не залишає жодних слідів після вбирання. Для чутливої шкіри потрібно підбирати косметичний продукт із натуральним складом, який не викликає подразнення й алергічних реакцій.

Крім того, увагу потрібно звернути на форму випуску. Сьогодні олія для тіла пропонується як у звичайних упаковках, у рідкому та твердому стані, так і у форматі спрея — одному з найбільш зручних і гігієнічних. На нашому сайті можна без проблем знайти оптимальний варіант, який задовольнить усі вимоги та побажання.

Показати ще