Олія для волосся — універсальний додаток догляду

У комплексному догляді олія для волосся займає одне з перших місць. Згідно з численними позитивними відгуками, це універсальний і дієвий інструмент, який є ефективним доповненням. Сучасний б'юті-продукт має різнобічну дію, допомагаючи у здійсненні мрії про здорові, блискучі та міцні локони.

Його використання дуже актуальне, оскільки тандему шампуню з кондиціонером не до снаги позбавити від цілої низки поширених проблем. На допомогу приходить спеціально розроблений засіб, який оточує пасма дбайливою турботою, забезпечує повноцінний захист, і працює над вдосконаленням. Щоб дійсно отримати максимальну користь, потрібно вибрати і купити олію для волосся з цілеспрямованою дією.

Призначення олії для волосся

Є виняткові засоби для блиску волосся, об’єму або, навпаки, випрямлення. А також для живлення волосся, зволоження й захисту, для росту волосся, проти лупи, для кінчиків волосся. У кожного свій особливий склад, багатий активними компонентами.

Наприклад, якщо олія поживна, у ній міститься велика кількість вітамінів, мікроелементів та інших корисних речовин. Зволожувальна, яка пом'якшує сухі пасма, насичена відповідними речовинами для інтенсивного зволоження. Захисна багата інгредієнтами, які оберігають від зовнішнього впливу і запобігають пошкодженню структури. Призначена для боротьби з лупою має очисні, заспокійливі й антибактеріальні властивості для усунення причини та наслідків її виникнення.

Найкорисніші та найпоширеніші різновиди

 • Арганова — справжній еліксир здоров'я і краси для волосся, який належить до найкорисніших завдяки високому вмісту біологічно активних речовин.
 • Ші — також відома під назвою карите, яка перекладається як «життя» й підтверджується здатністю олії повертати до життя навіть сильно пошкоджені пасма.
 • Макадамія — цінний продукт з потужним комплексом необхідних речовин і мінералів.
 • Реп'яхова — є одним з лідерів серед домашніх засобів для догляду, має прекрасні відновні властивості, актуальна у разі повільного росту.
 • Кокосова — основною функцією є зволоження.
 • Обліпихова — має виражені регенерувальні властивості, маючи складний хімічний склад.
 • Лляна — дивовижний продукт, який зарекомендував себе як дуже дієвий для поліпшення стану локонів.

Тонкощі вибору олії для волосся

Всі ці та інші олії для волосся поділяють на дві категорії. До першої належать базові, які використовуються як у чистому вигляді, так і з добавками. Друга категорія — ефірні олії, досить концентровані і тому застосовуються у поєднанні з базовими оліями. Крім того, потрібно враховувати, що бувають тверді засоби з консистенцією, яка тане, густі, які набагато простіші у використанні, рідкі — максимально зручні та практичні. Також під час вибору важливо звернути увагу на тип волосся, щоб підібрати відповідний варіант:

 • для жирного,
 • для сухого,
 • для кучерявого,
 • для пошкодженого,
 • для освітленого,
 • для пористих локонів.

Відповідну олію для волосся, яка задовольнить за всіма параметрами — від призначення до консистенції, можна у зручний час вибрати на нашому сайті. У відгуках користувачі рекомендують олії бренду Physicians Formula, Brelil, Ароматика та інші. ROZETKA надає широкий асортимент, готова радувати демократичними цінниками та гарантує своєчасну доставку по Україні.

Показати ще