- Лариса Щ***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Фанатію від цього запаху, насичений, пʼянкий. 5 мл в аромалампі використала десь за 2 тижні.
- Переваги:
- Аромат чудовий
- Недоліки:
- маленький обʼєм ))
- Представник постачальника
Дякуємо, що ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалось!
- Юлия А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ця ефірна олія допомогла мені пройти один з найгостріших стресів в моєму житті. Іноді здавалось, що тримаюся тільки на ній. Цим маслом хочеться дихати.
З неї почалось моє знайомство з брендом. Купила цю олію собі в якості «швидкої допомоги» і вона виправдала сподівання на всі 100%. Покращує емоційний стан, а перед сном покращує і сам сон. Під час повітряних тривог вона завжди зі мною. Наношу пару крапель на вибір - на зап’ястя, на ділянку під носом, на скроні. Досить довго тримається на шкірі.
Дуже раджу.
Якість відмінна. Консистенція не рідкіша за звичайну олію.
Купляла не тут, але точно куплятиму саме цю олійку будь-де, де зможу знайти.)
Маленький об’єм як для аромаламп:), але для нанесення на шкіру достатній, вистачає надовго.- Переваги:
- Консистенція, концентрація, запах - 5 з 5.
- Недоліки:
- Маленький об’єм.
- Представник постачальника
Добрий день. Дякуємо, що ви ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалось!
- ЕленаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Второй у меня продукт от Mayur с эфирным маслом. Качественно, запах натуральный, сильный. Капнула на запястье в пункте выдачи, всю дорогу наслаждалась.Срок годности до 26 года.
- Переваги:
- Лаванда лавандовая. Пахнет, как должна.
- Недоліки:
- -
- Представник постачальника
Дякуємо, що ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам все сподобалось!
- МаріяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Аромат бомбічний. Наче на лавандовому полі. Ефірка якісна. Для ароматерапії обожнюю використовувати
- Представник постачальника
Добрий день. Вдячні, що ділитесь своїм досвідом. Раді, що Вам все сподобалось!
- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
сильний та приємний аромат, концентрована олія
- Представник постачальника
Добрий день. Дякуємо, що ділитесь своїми враженнями. Раді, що Вам подобається!
- Юлія Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отримала масло в суботу 15 липня. Глянула неуважно, баночка темна - особливо нічого там не видно. Вдома відкриваю - а вона пуста! Повністю. Ані краплиночки.... Розетка, в чому справа?...
- Переваги:
- Не з'ясувала
- Недоліки:
- Відсутність масла в баночці
- Юлія Р***
Спочатку подумала, може, воно прострочене - ні, до 2026 року... Баночка була закрита, як з виробництва, тобто я перша її відкрила. Не зрозуміло, висохло те масло чи що.... А ще не зрозуміло, за що я гроші заплатила...
- Представник постачальника
Добрий день. Нам прикро, що сталася така ситуація. Зверніться за реквізитами вказаними на етикетці, для заміни товару
- Представник постачальника
Добрий день. Нам прикро, що сталася така ситуація. Зверніться за реквізитами вказаними на етикетці, для заміни товару
