Популярні питання про товари в категорії Мікрофони

❤️ MIDI-клавіатури: товари з найбільшою кількістю відгуків на Rozetka

→ Зараз покупці обговорюють:

✔️ Які найпопулярніші товари в категорії Мікрофони?

⚡ Мікрофони: які новинки можна купити в Розетці?

→ Новинки в категорії Мікрофони на сайті Rozetka:

Які бренди вибирають покупці?

→ Покупці частіше всього вибирають Мікрофони від:

Особливий клас електроакустичного обладнання — мікрофони знаходить широке застосування в найрізноманітніших сферах, зокрема в повсякденному житті. Прилади, призначені для перетворення акустичних коливань на електромагнітні, використовуються в засобах зв'язку, звукозаписувальних та інших пристроях. Висока чутливість і чудові технічні характеристики останніх дають змогу передавати не тільки інформативну, а й емоційну складову мови та інших звуків.

Конструкція мікрофонів постійно вдосконалюється й застосування навіть недорогих бюджетних моделей забезпечує високу якість перетворення. Пристрої випускаються у формі окремих приладів або вбудовуються в різні девайси, починаючи від мобільного телефона й закінчуючи ноутбуками. Мікрофони використовується як професіоналами, так і артистами-початківцями й навіть звичайними користувачами.

Основні різновиди мікрофонів

Виробники пропонують величезний вибір пристроїв різного призначення і з різними характеристиками. У каталозі ROZETKA представлені такі різновиди мікрофонів:

 • для камери. Велика частина моделей за допомогою спеціального вібропідвіса встановлюються на відеокамери. Характеризуються широким частотним діапазоном і призначені на значний звуковий тиск, зазвичай постачаються в комплекті з хутряним вітрозахистом. У продажу є високочутливі прилади спрямованої дії.
 • Петличні. Портативні підвісні пристрої з кріпленням типу кліпса для використання в приміщеннях і поза ними. Можливе застосування в модному форматі стриму дає змогу отримати чудовий аудіозапис. Існує безліч типів таких приладів, що під’єднуються до мобільних телефонів, планшетів та екшн-камер. Моделі вищих класів дають змогу працювати із зовнішніми рекордерами та забезпечують гарний рівень звукозапису.
 • Для ПК і ноутбуків. Виконуються в різних форм-факторах і приєднуються до них через стандартні роз'єми USB або Mini-Jack. Комплектуються настільними підставками або спеціальними кріпильними пристосуваннями для розміщення на обладнанні. Випускаються спеціалізовані геймерські моделі для використання в комп'ютерних іграх.
 • Студійні. Професійні та аматорські пристрої, що використовуються для запису особливо чистого звуку в спеціально обладнаних приміщеннях і телевізійних павільйонах. Можливе під’єднання до мікшерних пультів і підсилювачів за допомогою додаткових джерел живлення (фантомних).
 • Для співу (зокрема й караоке). Пристрої такого роду в комплекті з діафрагмами забезпечують високий рівень аудіозапису в режимі стерео. Частина моделей випускаються в бездротових варіантах із з'єднанням через блютуз і мають у наборі адаптер для встановлення на мікрофонну стійку.

Мікрофони бувають двох типів: динамічні (електромагнітні) й конденсаторні. Вони розрізняються за принципом дії й нерівномірності частотної характеристики. Зокрема, у конденсаторних моделей цей показник мінімум удвічі нижчий, ніж в електромагнітних.

Особливості пристрою й характеристики мікрофонів

Високі технічні параметри мікрофонів визначаються досконалістю конструкцій. Продукція відомих світових виробників компаній: Hyperx, Rode, Sven, Razer, Boya і Trust представлена на нашому сайті в широкому асортименті має винятково високі показники:

 • Чутливість: від 33,0 дБ при 1 кГц і вище.
 • Частотний діапазон: від 30 Гц до 20 кГц.
 • Діаграма спрямованості залежить від типу й моделі, так для мікрофонів відеокамер вона є кардіоїдною.
 • Звуковий тиск максимальний: від 130 дБ.

Для виробництва корпусів мікрофонів використовуються метал і спеціальні види пластиків. Для тонкого настроювання на студійних моделях передбачаються регулятори звуку.

Переваги брендових приладів

Фірмові мікрофони мають винятково високі технічні характеристики й чудові функціональні можливості. Прилади для передавання й запису звуку мають низку переваг:

 • Найвища якість виготовлення виробів.
 • Застосування фірмових кліпсів, кріплень-підвісів дає змогу звільнити руки того, в кого беруть інтерв’ю.
 • Невелика вага та розміри пристроїв спрощують їх перевезення і зберігання.

Виробники мікрофонів постійно розширюють модельний ряд виробів і пропонують безліч аксесуарів для розширення їх можливостей. Спеціальні хутряні чохли дають змогу позбутися від шуму вітру під час здійснення запису на відкритому повітрі.

Критерії вибору та оформлення замовлення

Всього в асортименті інтернет-магазину є більш ніж 4000 моделей усіх наявних типів. Одним із найважливіших критеріїв вибору є ціна мікрофона, яка залежить від виробника, типу та характеристик пристрою. Крім вартості потрібно враховувати такі чинники:

 • Призначення
 • Технічні характеристики
 • Додатковий функціонал.

Скористайтеся можливістю вигідно купити мікрофон із необхідними вам технічними характеристиками. Заявки на придбання потрібної вам моделі приймаються онлайн або телефоном. Наші співробітники готові безкоштовно проконсультувати вас із технічних і організаційних питань. Організовується доставка обладнання поштовими відправленнями або кур'єрськими службами в будь-яке місто України.

Показати ще