51 відгук

Відгуки покупців про Операційна система Windows 10 Професійна 64-bit Український на 1ПК (OEM версія для збирачів) (FQC-08978) 51

• Операційна система Windows 10 Професійна 64-bit Український на 1ПК (OEM версія для збирачів) (FQC-08978) фото від покупців 1

• Андрей Кисель

#моєрозпакування
    Зазначу швидку доставку. Задоволений сервісом. Носій звичайно можа було вложити і флеш замість диска, все одно з сайту створював загрузочну флешку. Все активувалось, супер!

Переваги:
    Ну... легальна вінда
    Недоліки:
    Застарілий носій
    • VikdeF

думаю не важко зробити образ диску і записати на флешку...скоріше ціна не дуже,ніж носій)

• Роман Тихоненко

Здесь есть носитель с самой виндовс (диск или флешка)?

• Максим Ващук

Вопрос к продавцу, это OEM лицензия, которая привязывается к материнской плате и не позволяет повторную установку на компьютер с другой материнской платой. Подскажите пожалуйста ссылочку на лицензию WINDOWS 10 Pro x64 без привязки к материнской плате.

• Volodymyr

Питання до представника, якщо материнська плата згоріла і я замінив її на нову, чи можна буде продовжити використовувати цю ОС на моєму ПК? Чи активується ОС з новим обладнанням?

• Максим Ващук

по опыту общения с контактной службой Микрософта - технически да, это возможно, и среди моих знакомых есть те у кого получилось, но там целая куча согласований, Вам лучше позвонить на контактный телефон Микрософта и им задать этот вопрос, до карантина у них была отличная голосовая поддержка и связь с оператором, сейчас стало гораздо хуже, но на оператора всеравно попасть можно.

• Олег Лановенко

Покупкой доволен.

• Владислав Кобрин

Замовлення отримав, але, чомусь, був відсутній гарантійний талон на ОС, натомість, був, очевидно, вкладений чужий гарантійний талон на маршрутизатор (фото чужого талона додаю). Сподіваюся, мій гарантійний талон мені надішлють

Переваги:
    Встановлюється без проблем
    Недоліки:
    ОС занадто багато піклується за безпеку
    • Егор

Какой еще талон на ОС? вы серьезно?

• Артём Клименко

Питання до представника Microsoft:
    Чи можу я використовувати цю версію для власного ПК,який тільки зібрав?

конечно можешь

• Владислав

Що означає «версия для сборщиков»?

• Представник бренду Microsoft

Добрый день, Владислав.
      Тип лицензии имеет предназначение - для сборщиков компьютерных систем.
      Спасибо!

• Cеменюра Ілля

Тут іде ключ чи флешка з віндою?

ключ

• Владислав