Для програмістів-початківців мікрокомп'ютери від відомих виробників — найкраще рішення. Ці доступні пристрої є платформами для реалізації різноманітних проєктів від найпростіших до досить складних. До комплекту постачання входить усе потрібне обладнання та прилади для реалізації цікавих і корисних конструкцій у металі.

Асортимент мікрокомп'ютерів

У цьому розділі каталогу ROZETKA представлений величезний асортимент електронних і електротехнічних компонентів. У продажу є конструктори провідних компаній розробників:

  • Raspberry Pi. Крім власне мікрокомп'ютерів виробник пропонує блоки живлення, монітори, відеокамери, обчислювальні модулі, маніпулятори та корпусу для збірки.
  • Ардуіно. Роботизовані конструктори з повним набором деталей і вузлів, електричний двигун, модулі керування, плати розширення, мікроконтролери, датчики, механічні кнопки та реле.

Перераховані комп'ютерні комплектуючі відрізняються якістю виготовлення й винятковою функціональністю. Використання цих елементів дасть вам змогу створити активні роботизовані моделі, програмовані для виконання окремих операцій.

Вибір і придбання обчислювальної техніки

Номенклатура комплектуючих, пропонованих інтернет-магазином ROZETKA, різноманітна за складом і технічним характеристикам. Для вибору потрібних вам елементів потрібно скласти перелік на підставі принципової або монтажної схеми. Початківцям краще придбати готовий конструктор і здійснити складання й налагодження моделі.

Скористайтеся шансом недорого купити мікрокомп'ютер — оформляйте заявку на сайті або телефоном.. Оплата можлива банківською картою або готівкою при отриманні товару на пошті, а також при доставці його кур'єром.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Мікрокомп'ютери?

Які є новинки товарів в категорії Мікрокомп'ютери?

Які найдорожчі товари в категорії Мікрокомп'ютери?

Показати ще