Відгуки покупців про Насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук 100 мл (3600550932706)

79 відгуків Код:  19107417
  • Юлія Краснова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сподобався. Мікса взагалі класна, брала для обличчя різне. Цей крем всмоктується, запах ненав'язливий. Не сказала б, що для дуже сухої шкіри, тобто зволожує, але не на тривалий час, для зими ні, влітку так

Юлія, вітаємо. Щиро дякуємо Вам за відгук. Для зими спробуйте захисний крем Mixa Body & hands з Керамідами для Сухої шкіри рук, він розроблений спеціально для сухої шкіри рук. Формула з керамідами, що підсилюють гідро-ліпідний бар’єр шкіри, та гліцерином для інтенсивного зволоження шкіри рук. Миттєво заспокоює та захищає шкіру рук, 48 годин зволоження. Бажаємо Вам гарного дня!

• Микола Коваленко

Працює.

Микола, вітаємо. Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що Вам все сподобалось. Ми цінуємо, що Ви залишились задоволені результатом після використання нашого крему. Бажаємо Вам всього найкращого!

• andrew
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

хороший крем, прям даже раздражение снимает, и кожа после нанесения не ощущается жирной.

andrew, вітаємо. Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми раді, що продукт виправдав Ваші очікування та Ви задоволені результатом. Бажаємо Вам гарного дня!

• Маргарита
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Це єдиний крем, що допомагає моїм рукам

Маргарита, раді вітати. Вдячні за Ваш відгук, за довіру до бренду - Mixa. Ми щасливі, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук підійшов Вам. Бажаємо Вам чарівності!

• Едуард Зайкевич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мої волдирі на руках прошли ...

Едуард, раді вітати. Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми раді, що продукт виправдав Ваші очікування та Ви задоволені результатом. Гарного Вам дня!

• Нестерова Наталья
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Це самий класний крем що я пробувала
    Нарешті нашла те що шукала багато років

Рекомендую усім не пожалкуєте

Переваги:
    Будут ваші ручки м'якенькі та приємні на дотик як у дитинки
    Недоліки:
    Не має

Наталья, вітаємо. Щиро вдячні Вам за відгук. Ми щасливі, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук підійшов Вам ідеально. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам гарного дня!

• Лариса
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Це самий класний крем для рук який я тестовала. Купую ще обов'язково.

Переваги:
    Класний
    Недоліки:
    не знайшла

Лариса, раді вітати. Вдячні Вам за теплий коментар. Ми в захваті, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук став для Вас найкращим. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам вдалого дня!

• Роман Березюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Якісний зволожуючий крем,допомагає для сухої шкіри й приємний легкий аромат

Переваги:
    Зволожує
    Недоліки:

Роман, раді вітати. Щиро вдячні Вам за відгук, що ділитесь враженнями після використання продукту. Раді, що Вам сподобався крем та його якість. Користуйтеся із задоволенням! Бажаємо Вам гарного дня!

• Оксана Ткаченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже сподобався крем. Для сухої шкіри просто топ

Переваги:
    Добре зволожує шкіру (ніби вкриває плівкою)
    Недоліки:
    Не виявила

Оксана, вітаємо. Щиро дякуємо Вам за відгук. Ми щасливі, що Ви поділяєте з нами такі позитивні емоції. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам здоров'я та краси!

• Таисия Литвин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сначала мнение не однозначно было
    Затем поняла
    Очень понравился,дорогим кремам однозначно не уступает!

Переваги:
    Плотненький
    Быстро впитывается
    И огромный плюс-даже после мытья он остаётся!Мажу на ночь,а бывает и утром
    На пальцах нет трещин
    Недоліки:
    Запах для меня лично такой себе,нежный,дешевенький

Таисия, добрий день. Дякуємо Вам за відгук. Розуміємо, що вибір засобів для догляду – це індивідуальна справа, і він залежить від багатьох факторів, включаючи аромат. Ми надіємося, що аромат не впливає на Ваше враження і Ви продовжуєте нас обирати. Бажаємо Вам тільки найкращого!

• Роксоляна Призванська
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудовий крем. Для мене він найкращий.

Недоліки:

Роксоляна, вітаємо. Щиро вдячні Вам за коментар. Цінуємо те, що Ви з нами. Ми щасливі, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук став для Вас найкращим! Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам гарного дня!

• Татьяна Ш.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прекрасный крем. Буду брать токо его.

Переваги:
    Хорошо питает кожу рук
    Недоліки:
    Их нет.

Татьяна, раді вітати. Вдячні Вам за теплий коментар. Ми в захваті, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук став для Вас чудовим. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам вдалого дня!

• Оксана Бабий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем хороший, руки после него приятно смягчает и надолго остается приятное ощущение.

Оксана, добрий день. Щиро вдячні Вам за коментар. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам чарівності!

• Наталья Николаева

Мне подошёл

Переваги:
    Хорошо впитывает
    Недоліки:

Наталья, раді вітати. Вдячні за Ваш відгук, за довіру до бренду - Mixa. Ми щасливі, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук підійшов Вам. Бажаємо Вам чарівності!

• Наталія Крина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем дуже хороший, вбирається швидко, для сухої шкіри рук підходить ідеально не липкий. Буду замовляти ще.

Переваги:
    Швидко вбирається, наносити крему на руки потрібно небагато.
    Недоліки:
    Не виявила.

Наталія, вітаємо. Ми дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно, що Ви задоволені продуктом. Користуйтесь із задоволенням. Чекаємо Вас за покупками знову! Бажаємо Вам чарівності!

• габрусєва світлана

Прислали не той крем!!!

• габрусєва світлана

Як поміняти?

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

• Ірина Шевченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Супер крем! Мені дуже підійшов. Придбала ще на подарунок мамі і подрузі.

Переваги:
    Плотний, швидко вбирається, допомагає від сухості шкіри
    Недоліки:

Ірина, раді вітати. Вдячні за Ваш відгук, за довіру до бренду - Mixa. Ми щасливі, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук підійшов Вам. Бажаємо Вам чарівності!

• Безушко Дарья
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мені підійшов . Приємна структура не жирна і при цьому добре зволожує. В мене руки дуже схильні до сухості і цей крем мене рятує.

Переваги:
    Ефективно зволожує

Дарья, вітаємо. Вдячні Вам за коментар. Ми цінуємо Вашу довіру до бренду Mixa. Щасливі, що Ви знайшли засіб, який Вам підійшов. Бажаємо Вам натхнення!

• Наталия Исаичева
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем понравился. Отлично подходит для сухой кожи. Плотный, хватит на долго. Быстрая доставка.

Переваги:
    Хороший крем. Плотная консистенция, подошел отлично для сухой кожи.

Наталия, раді вітати. Вдячні за Ваш відгук, за довіру до бренду - Mixa. Ми щасливі, що насичений відновлювальний крем Mixa з алантоїном для дуже сухої шкіри рук підійшов Вам. Бажаємо Вам чарівності!

• Юрий Забияко

5 б

Юрий, раді вітати. Дуже дякуємо Вам за коментар. Ми щиро раді, що крем виправдав Ваші очікування. Бажаємо Вам чудового дня!

• Олеся Богданова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем очень хороший. Для сухой кожи прекрасно подходит, увлажняет и питает.

Олеся, добрий день. Вдячні Вам за відгук. Раді, що крем подарував Вам такі приємні враження. Цінуємо, що Ви розділяєте їх з нами. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам чудового дня!

• Оксана Ткаченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем, просто супер.Мне очень нравится

Переваги:
    Быстрая впитываемость и действует сразу
    Недоліки:

Оксана, вітаємо! Ми дякуємо Вам за відгук та довіру до бренду - Mixa. Щиро раді, що крем Вам до вподоби та Вас радує результат! Бажаємо краси та гарного дня!

• НН
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже ефективна допомога в разі сухості, тріщин. Щільна структура крему, на подив не обтяжує шкіру.

Радію,що замовила 2 од.

Переваги:
    Наче лікування

НН, вітаємо. Щиро вдячні Вам за коментар. Ми дуже раді, що Ви ділитесь приємними враженнями після використання крем-догляду Mixa Body&hands для сухої і пошкодженої шкіри рук, який Вам підійшов. Бажаємо Вам чудового настрою!

• Татьяна Кондратюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем зі своєю задачею справляється, беру не в перше.

Добрий день, Татьяна. Вдячні Вам за відгук, що ділитесь враженнями після використання крем-догляду Mixa Body&hands для сухої і пошкодженої шкіри рук. Бажаємо Вам здоров'я та краси!

• Анатолий Мицкевич

Гарно діє на шкіру.

Переваги:
    Поживний приємний крем. Сподобався, дякую.
    Недоліки:
    не помітила

Анатолий, доброго дня. Ми вдячні за відгук. Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось і Ви ділитесь цими враженнями. Бажаємо вдалого настрою!

• Сергей Б
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мы мажем этим кремом все тело ребенка,потому что кожа очень сухая.это лучший крем из всей горы кремов,которых мы покупали

Сергей, раді вітати. Щиро дякуємо Вам за такий теплий відгук. Ми щасливі, що продукт Вам до вподоби, що Ви розділяєте ці позитивні емоції з нами. Нехай крем дарує Вам тільки приємні враження. Бажаємо Вам всього найкращого!

• Ольга Винникова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Очень хороший жирненький крем...как раз для рук,которым приходится работать с разными дез. растворами....

Переваги:
    Убирает сухость, Глубокое питание кожи

Ольга, раді вітати. Вдячні за Ваш коментар, що ділитесь емоціями після використання крему-догляду Mixa Body&hands для сухої і пошкодженої шкіри рук. Користуйтеся із задоволенням. Бажаємо Вам здоров'я та краси!

• Альона Комлик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Класний кремчик. Дуже густий. Після нанесення відчувається на руках ніби захисна плівка. Дійсно відновлює пошкоджену шкіру рук, загоює тріщінки. Беру не в перше і не в останнє.

Переваги:
    Дійсно працює.
    Недоліки:
    Немає.

Альона, вітаємо! Дякуємо Вам за позитивний відгук, що вибираєте наші продукти. Ми раді, що крем для рук Вам підійшов та Ви користуєтесь ним із задоволенням. Вибирайте також делікатний зволожуючий догляд за тілом від бренду Mixa : посиланняЧекаємо на Вас за покупками знову! Бажаємо приємного дня!

• Агафья

Отличный жирный крем.

Агафья, вітаємо. Вдячні за Ваш відгук, що ділитесь враженнями після використання продукту. Ми в захваті, що Вам все сподобалось. Бажаємо Вам краси та здоров'я!

• Жанна Кулікова

Чудовий крем!

Переваги:
    Добре зволожує зневоднену шкіру.
    Недоліки:
    Не знайдено

Добрий день, Жанна. Ми дякуємо за Ваш відгук. Цінуємо Ваші приємні емоції після використання продукту, що Ви поділяєте їх з нами. Бажаємо Вам чудового настрою!

• Юрий Синицкий

Норм

• Нінель Шурубалко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем купила собі вперше, дуже задоволена,він густий,гарно вбирається в шкіру, долоні стають м'якими,запах приємний не різкий,якість супер," Бархатні ручки" набагато гірші,а Франція є Франція

Переваги:
    Гарно вбирається,густий,якісний
    Недоліки:
    Не має
  • Ворох Вікторія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Найулюбленіший крем. Користуюсь роками.

• Андрій Панасюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Допомагає за 3 разу відновити потріскані руки. Дружина давно шукала такий крем.

Переваги:
    Дружина дуже задоволена
  • Виктория Христианова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Крем плотной консистенции. Честно говоря, прочитав отзывы, ожидала большего. Кожа после использования мягкая,но ощущение сухой кожи остаётся. "Бархатные ручки "дешевле, а эффект тот же.

Переваги:
    Мягкая кожа
    Недоліки:
    Не очень питательный.
  • Донченко Ирина

Крем дуже подобається
    Рятувальник

Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Відсутні