Мобілі — це невелика карусель над ліжечком малюка з підвішеними іграшками, які впродовж тривалого часу мають попит серед батьків малюків. Сьогодні ця іграшка також виконує й інші важливі функції. Фігурки стануть об'єктом вивчення малюка, тому, якщо предмети розташовані на відстані 25-30 см, то також стануть додатковим тренуванням зору. Ближче до трьох місяців дитина почне розрізняти кольори, а пізніше і тактильні відчуття. Тому виробники для кожного віку пропонують чорно-білі та кольорові набори з велюру, атласу, льону або звичайної пластмаси.

Також мобіль дасть змогу мамі трохи відпочити. Спокійні мелодії допоможуть швидше укласти крихітку спати, а ритмічні та запальні — розвеселити.

Оформленню дитячої кімнати батьки завжди приділяють особливу увагу, тому дизайн карусельки також зіграє важливу роль в інтер'єрі. Деякі компанії пропонують придбати постільну білизну, бампери та підвіски для ліжечка в єдиному стилі.

Які види мобілів представлені на ринку?

Сучасні виробники намагаються зробити життя молодих матусь і татусів максимально комфортним. Тому роблять іграшки таких видів:

  • Електронні мобілі. Обертаються і програють мелодію впродовж 25 хвилин. Водночас прилади мають відразу кілька різних звукових варіацій із рухливих і спокійних треків. Деякі товари обладнані додатковим пультом керування.
  • Механічні мобілі. Найпростіші винаходи, які мають принцип музичної шкатулки. Завдяки заводній пружині фігурки розкручуються й рухаються, у процесі грає приємна музика впродовж 5 хвилин.
  • Мобілі без обертання. Можуть мати звуковий супровід, але рухатися не будуть. Зовні схожі на «ловців снів». Деякі моделі обладнані функцією нічника, регулюванням гучності та часом гри пісні.

Мобіль для новонароджених приносить велику користь для розвитку. З перших днів життя малюк зможе тренувати зорові навички, розвивати слух. Найсучасніші моделі зазвичай працюють на батарейках, тому відзначаються наявністю великого функціоналу.

Як вибрати мобіль?

Визначившись із типами «мобільних» іграшок, треба звернути увагу на особливості моделей. Насамперед треба перевірити якість кріплення. Деякі фігурки надягають за допомогою гачка. Але під час розгойдування дітки часто витягують його з місця кріплення. Тому краще зупинитися на пристроях із затискачем. Такі конструкції відзначаються високими показниками міцності. Наявність липучок дасть змогу зафіксувати їх на ліжечку, у манежі або ходунках.

Іграшки також бувають знімними та незнімними. Головна перевага першого варіанту — можливість зміни аксесуарів. Отже, спочатку можна прикріпити м'які фігурки, а потім із пластику й навпаки.

Обов'язково перевіряйте музичний блок. Дуже важливо, щоб мелодія була приємною і спокійною. Можливість регулювання гучності стане додатковою перевагою.

Найпопулярнішими виробниками мобілів для дітей є кілька брендів. Tiny Love виготовляють вироби з м'яким розсіяним світлом і чорно-білими картинками. Фірма використовує класичні твори тривалістю до 20 хвилин. Всі елементи конструкції виготовлені з фактурного матеріалу, тому позитивно впливають на розвиток дрібної моторики пальчиків.

Chicco пропонує продукцію у формі будиночків із героями, які проживають в них. Наявність пульта ДК, невеликого дзеркальця особливо приваблює матусь попри досить високу вартість.

Tiny Princess — виріб, призначений суто для дівчаток. Музичний блок містить 4 мелодії: класичні та природні звуки. Іграшки рухаються, обертаються різними частинами тіла.

Tomy виготовляє поліфункціональну підвіску, яку обладнують плюшевими персонажами з мультфільмів. Додатково мобіль обладнаний каганцем із легким розсіюванням і збіркою з декількох мелодій. Живиться виріб завдяки батарейкам, додатково є панель керування з регулюванням гучності, напрямку обертання й мелодії.

Прийняти остаточне рішення допоможуть відгуки реальних користувачів, де прописані плюси та мінуси товарів.

Показати ще 60 товарів