Що таке зарядний пристрій

Всім відомо, що зарядний пристрій — прилад, що забезпечується надходження електроенергії до будь-якого ґаджета, типу смартфона й інших. Не варто забувати, що у 21 столітті, технології просунулися куди далі, ніж можна уявити. І навіть цей, на перший погляд, простий товар, зможе здивувати користувача технологічністю й поліфункціональність.

Перший ґаджет цього типу з'явився навіть трохи раніше від мобільного телефону. Це зубумовлено потребою предмета в різних сферах використання. Передавання електричного заряду здійснюється за допомогою змінного струму. Принцип роботи девайса простий. Під'єднується з одного боку до джерела електрики, яке буває абсолютно різним залежно від призначення, а з іншого — до самого об'єкту зарядки.

Зовні та за конструкційними особливостями також просто. У більшості моделей основою слугує сама головка, зроблена з пластику. Саме вона приєднується в розетку та передає енергію. Далі важливо звертати увагу на шнур. Він має бути не надто тонким, щоб уникнути пошкоджень і розривів дротів. Важливою деталлю називають сам перехідник, що під'єднується в планшет або іншу техніку, який, з огляду на відгуки, вважається невід'ємною конструкційної особливістю.

Основним плюсом є компактність і легкість. Завдяки цьому він легко транспортується. Не займе багато місця в рюкзаку або навіть дамській сумочці, не привертаючи уваги на світському рауті.

Сучасні ґаджети не мають великої кількості заряду. Багато які не можуть протриматися на акумуляторі навіть добу. Внаслідок цього необхідність зарядних пристроїв збільшується практично вдвічі, з огляду ще й на той чинник, що на сьогодні складно зустріти людину, яка не має в кишені електронного агрегата з usb-портом.

Основним технічним параметром називають сумісність. Ні для кого не секрет, що вони підходять не для всіх ґаджетів. Мало які пристрої підходять під усі різновиди роз'ємів, адже часто мають чітко зазначені дані. Практично для всіх телефонів вони стандартні. Однак для просунутіших представників техносвіту потрібні окремі зарядки. Тому, якщо електроніки в будинку або квартирі багато — доведеться робити кілька покупок.

Різновиди

Якщо говорити про призначення, то виробники розрізняють кілька основних типів продукції товарного ряду. Вони бувають такими:

  • Мережеві. Це стандартний та звичний електромережевий різновид. Буває двох типів — імпульсний та трансформаторний. Перші зарядні пристрої не стійкі до перепадів напруги, а трансформаторні навпаки виготовлені так, що виробляють захист і запасний струм. Якщо для телефона використовується акумулятор Ni-MH і Ni-Cd, то краще придбати другий підвид.
  • Автомобільні. Такі екземпляри призначені тільки для використання в машині. Із під'єднанням не буде особливих проблем. В автомобільній панелі є спеціальне гніздо прикурювача для додаткового штекера зарядки. Перш ніж вибрати такий зарядний пристрій, рекомендується визначити виробника та якість складання, яка в деяких випадках залишає бажати кращого. Крім того, запчастини невідомих виробників буде складно замінити під час поломки, у ситуації зі знімними частинами — це принципово важливо.
  • Бездротові. Істотно відрізняються від інших аналогів. Знаменують собою зручність і комфорт використання. Тепер щоб зарядити будь-який девайс, не доведеться плутатися в дротах і шнурах, додатково під'єднуючись до розетки або іншого провідника електрики. Мають надзвичайний зовнішній вигляд. Вирізняються елегантністю дизайнерських рішень. Часто трапляються дискові або у формі підставок. Принцип роботи зрозумілий, розібратися в ньому зможе навіть дитина або недосвідчений споживач.

Класифікувати цю групу складно. Варіації апарату є велика кількість. Фахівці пропонують розрізняти за за матеріалом і формами. Часто у виробництві використовують міцний пластик. Для моделей дорожчого сегмента — сплав легких металів. За структурою вони теж схожі. Також бувають портативними.

Показати ще 60 товарів