Модеми та роутери для мобільного інтернету

Стабільний бездротовий мобільний інтернет рятує у разі відключення електроенергії, на дачі, у дорозі. Портативні модеми використовуються у віддалених куточках країни, де немає можливості під'єднатися до повноцінної мережі, але є покриття якихось операторів. Вони допомагають залишатися на зв'язку із сім'єю, виконувати робочі завдання, проводити відеоконференції, купувати онлайн — тобто дотримуватися розпорядку дня незалежно від місця розташування.

Пристрій легкий і простий в експлуатації, без проблем поміщається в кишеню або сумку. Попри невеликі розміри, він забезпечує високу швидкість доступу до мережі. Надійні моделі з легким керуванням випускають Alcatel, Huawei, Novatel Wireless, TP-Link, ZTE, Anteniti. Їх асортимент включає великий вибір ергономічних пристроїв із додатковими функціями.

Мобільний модем: типи та їх особливості

Виробники пропонують три типи пристроїв:

  • Мобільний модем. Мініатюрний пристрій з USB-роз'ємом, який має вигляд флешки. Використовується для ноутбука або комп'ютера, не вимагає зовнішнього живлення. Всередині встановлена SIM-картка. Швидкість завантаження даних залежить від тарифу оператора, у середньому вона становить 50–100 Мбіт/с.
  • Мобільний модем із функцією Wi-Fi. Він здатний забезпечити мережу до 10 ґаджетів одночасно. Роздає інтернет у радіусі до 10 м. Доступний у різних форм-факторах.
  • Мобільний маршрутизатор. Він вирізняється великими розмірами, працює від вбудованого акумулятора, роздає Wi-Fi. Він оснащений портами Ethernet для дротового під'єднання до мережі ПК, ігрових консолей, приставок, Smart TV. Для підвищення ефективності його можна оснастити знімними антенами. Площа покриття — 50 м.

Мобільний інтернет: актуальні покоління зв'язку

2G — це безпечна цифрова мережа зі швидкістю передавання даних до 220 Кбіт/с. Перевагою є високий рівень безпеки. Покоління 3G пропонує доступ до стандартів GSM або CDMA. Сигнал передається зі швидкістю 42 Мбіт/с. Час очікування користувача у разі відкриття сторінок на сайті мінімальний.

Покоління 4G (LTE) демонструє швидкість до 1 Гбіт/с, підтримує широкий канал зв'язку. Стандарт має багато переваг. Він дає змогу відправляти голосові повідомлення через IP, дивитися потокове відео у високій роздільній здатності, грати в онлайн ігри без затримок. 4G дає можливість користуватися мобільним інтернетом у поїздках і місцях із великою кількістю людей. Коли покриття LTE зникає, телефон або інший ґаджет автоматично перемикається на 3G. Для 4G розроблено USIM — формат SIM-картки з захищеним алгоритмом автентифікації абонента.

Інтерфейси та підтримка операторів

Компактний модем оснащений одним інтерфейсом USB, необхідним для живлення й під'єднання до ПК і ноутбука. Мобільний Wi-Fi маршрутизатор може доповнюватися роз'ємами Ethernet і Micro-USB, що дає змогу під'єднати до мережі різні пристрої. Наявність інтерфейсу Wi-Fi свідчить про здатність пристрою забезпечувати бездротовий інтернет для телефона, телевізора, комп'ютера, ігрової консолі тощо.

Універсальний мобільний маршрутизатор підтримує встановлення SIM-карток різних операторів. Найпопулярніші:

  • Vodafone;
  • Lifecell;
  • Київстар;
  • 3Моб;
  • PeopleNet.

Наявність стабільного покриття певної мережі дає змогу підібрати оптимальні тарифні плани. Гарним рішенням є мобільний Wi-Fi маршрутизатор, сумісний із картками будь-яких операторів. З ним зручно подорожувати країною та за кордон, бо можна швидко перейти на вигідніший пакет послуг. 

Додаткові можливості моделей

Для зручності використання деякі пристрої оснащені дисплеєм. Він показує інформацію про рівень сигналу, використовуваний трафік, заряд акумулятора, кількість під'єднаних ґаджетів. Багато моделей працюють у двох діапазонах: 2,4 і 5 ГГц, що гарантує стабільне з'єднання. Підтримка IPTV дає доступ до перегляду телеканалів.

Мобільний Wi-Fi маршрутизатор надає кілька роз'ємів для під'єднання підсилювальних антен. Вибирати такі моделі варто, якщо ви плануєте користуватися інтернетом одночасно на багатьох пристроях або в районах із поганим покриттям. Обладнання зі знімним акумулятором дає змогу довго працювати без під'єднання до розетки. Акумулятор можна легко вийняти для заряджання.

ROZETKA: швидкі та вигідні покупки

На сайті можна знайти новий або вживаний модем у гарному стані. Вибираючи модель, потрібно враховувати діапазон, кількість і тип портів, максимальну швидкість передавання даних. На сторінках товарів доступні для ознайомлення їхні характеристики, фотографії та відгуки користувачів. Купити мобільний Wi-Fi роутер в Україні можна на виплат, оплатити онлайн або під час отримання замовлення.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Мобільний інтернет?

Товари які користуються попитом в категорії Мобільний інтернет:

Які є новинки товарів в категорії Мобільний інтернет?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Мобільний інтернет?

Товари з найнижчою ціною у категорії Мобільний інтернет:

Які найдорожчі товари в категорії Мобільний інтернет?

Мобільний інтернет: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
4G модем ZTE MF833U1 Black (908322) 1099₴
4G Wi-Fi роутер Alcatel LINKZONE MW45V Black 1499₴
Wi-Fi-роутер ZTE MF927U 4G Black (684479) 1599₴
4G USB Wi-Fi роутер Ergo W023-CRC9 1199₴
Показати ще