Стрімко мінливі реалії сучасного життя немислимі без таких же мобільних пристроїв для отримання інформації та зв'язку. Так, усе більшої популярності в середовищі комп'ютерних користувачів завойовують мобільні модеми.
Мобільний USB-модем забезпечує безперешкодний вихід в інтернет у будь-який час і в будь-якому місці. Мобільні модеми – це бездротові пристрої. Усе, що потрібно зробити для початку роботи, це під'єднати через USB-порт мобільний модем - й інтернет розкриє перед вами свої простори. Водночас пропоновані пристрої, зокрема набір «Мобільний Модем Київстар Інтернет», не вимагають додаткових налаштувань. Під час першого під’єднання набору «Київстар Інтернет Мобільний Модем» усе програмне забезпечення встановлюється автоматично. Крім того, виробники набору «Мобільний Модем Інтернет Київстар» гарантують швидкість отримання даних до 3,6 Мб / с. А завдяки широкому покриттю мережі «Київстар», мобільний модем можна використовувати практично в будь-якій точці України.
Придбати мобільний модем «Інтернет Київстар», а також модеми інших виробників та операторів, простіше і вигідніше в нашому інтернет-магазині ROZETKA У нашому асортименті ви знайдете мобільні модеми найвідоміших торгових марок за цілком доступними цінами. Здійснити вибір потрібної моделі вам допоможуть докладні описи всіх представлених нами модемів. Для того, щоб придбати мобільний модем, ціна й характеристики якого вас влаштовують, вам необхідно заповнити форму замовлення. Це ви можете зробити прямо зараз - у віртуальному режимі. Куплений мобільний USB-модем буде оперативно доставлений кур'єром у будь-яке зазначене вами місце.

Показати ще 60 товарів