Тільки із середини минулого століття заведено розділяти жіночу та чоловічу парфумерію, яка є не менш популярною. Сьогодні над ароматами для сильної статі активно працюють найзнаменитіші бренди, зважаючи на актуальні потреби. Адже насправді кожен сучасний чоловік хоче виділятися з натовпу, бути неповторним, як і прекрасна половина людства. Допомагають у цьому спеціальні парфумерні продукти, які вирізняються двома принциповими моментами. Паковання та флакони зазвичай стримані й лаконічні, але не позбавлені цікавинки. Композиції здебільшого яскравіші, збадьорливі, мужні, звучать рішуче та впевнено, заряджають енергією, надають сил. Утім, є чимало чуттєвих ароматів для справжніх поціновувачів. Завдяки величезному різноманіттю не становить труднощів знайти відповідний варіант.

Популярні типи чоловічої парфумерії на ROZETKA

За процентним вмістом ефірних олій чоловіча парфумерія поділяється на такі типи:

  • парфуми — вирізняються високим вмістом ароматичних речовин у межах 15-40%;
  • туалетна вода — концентрація ефірних олій досягає 5-15%, розчинених у спирті; 
  • парфумована вода — характеризується вмістом від 10 до 20% ароматичних речовин;
  • одеколон — найпоширеніший легкий формат із низькою концентрацією ефірних олій від 3 до 8%.

Парфуми приваблюють чудовою стійкістю і належать до найдорожчих, звучать дуже різко, інтенсивно — й тому кращі взимку. Чоловічі одеколони — навпаки, найлегші, свіжі, ненав'язливі, що робить їх незамінними в жарку пору року. Парфумована і туалетна вода підходить для різних сезонів, головне — знайти відповідне рішення. 

Що враховувати під час вибору чоловічого парфуму

Охочим придбати чоловічу парфумерію треба звернути увагу, що вона умовно поділяється на денну та вечірню. Денна асоціюється зі строгістю, стриманістю, іноді витонченістю. Вечірня вже яскравіша, приваблива, яка ідеально підходить для вечірок та урочистих заходів. На вибір також впливає основна мета — парфумерний продукт має розкривати характер свого власника.

Наприклад, образ сильного, вольового, цілеспрямованого чоловіка підкреслять харизматичні чоловічі парфуми. Вибір енергійних хлопців — збадьорливі, брутальні, спокусливі композиції, а романтиків — свіжіші та ніжні, морські та солодкуваті квіткові мотиви. Для ділових особистостей чудово підходять солідні, елегантні аромати. Ознайомившись з описом і відгуками, нескладно добрати чоловічу парфумерію на будь-який смак. До того ж є безліч груп — від альдегідної, водяної та зеленої до амбрової, східної, деревної та шкіряної.

Вартість залежить від обраного бренда, об’єму та різновиду товарів. Вони можуть бути представлені не тільки в класичних флаконах, але і як:

  • тестер,
  • пробник,
  • змінний блок,
  • мініатюра

Найпривабливішими в плані ціни є тестери. Це гарна можливість заощадити, купуючи оригінал, але в простому пакованні й без додаткового целофану. Також вартість різниться залежно від класу парфумерної продукції. Найдоступніша — це мас-маркет і мідл-маркет. Дорожчі варіанти — нішеві, елітні, натуральні й органічні, які стрімко набирають популярності. У каталозі ROZETKA зібрані найкращі з них і справді гідні уваги. Це оригінальні парфумерні шедеври знаменитих торгових марок, які реалізуються за демократичними цінами з доставкою в Україні. Серед найпопулярніших парфумерних брендів покупці у відгуках виділяють Giorgio Armani, Antonio Banderas , Hugo Boss, Dolce&Gabbana , Kenzo, Paco Rabanne. Серед них є і класичні аромати, що давно стали бестселерами, і модні новинки, які можуть стати гармонійним доповненням чоловічого образу.

Показати ще 60 товарів