Що таке набори для бару?

Різні набори для бару — потрібний інструментарій для початківців і професіоналів. Складається такий комплект із декількох агрегатів, потрібних для певних цілей. Буде корисним навіть у домашніх умовах. Кожна людина щодня стикається з проблемою відкриття важкодоступних ємностей, зокрема банок або пляшок. З покупкою цього товару — такі проблеми більше не виникнуть. Такий набір можна сміливо назвати подарунковим.

Використовуватися можуть і в побуті, частіше потреба виникає у сферах громадського харчування. Найбільше такі комплектуючі підходять для барів. Це зумовлено постійною потребою в допоміжних предметах для барменів. Звичайно, багато в чому можна використовувати одиничне знаряддя або намагатися впоратися вручну, однак, у критичні моменти повного аншлагу — це непрактичне рішення.

Будь-який ресторатор знає, що найбільший прибуток за день припадає на алкогольну продукцію. Щоб здійснити максимальні продажі потрібно забезпечити бармена або баристу якісним обладнанням. У наборах для бару зазвичай кілька складників. Найчастіше приблизно 5 або 7. Кожен із них виконує призначену саме йому функцію, які згідно з відгуками, відповідають усім вимогам споживачів.

Склад

Класифікації комплектацій немає. Однак, людині, яка бажає здійснити цю покупку, треба знати, що входить до складу. Говорячи про загальне призначення, предмети націлені на взаємодію з пляшками або іншими судинами ресторанної або аналогічної індустрії.

У наборах часто можна натрапити на спеціальну ложку. Зовні — це довгаста, спіралеподібна під кінець, конструкція. Стане в пригоді в процесі створення коктейлів. А саме для розмішування або заливання деяких рідин рівномірно.

Також нерідким гостем вважається міні-товкачка. Вона знадобиться для розм'якшення деяких продуктів. Наприклад, для створення певних смакових нюансів. У деякі напої прийнято додавати лимон, який у певних випадках не поміщається в склянку ні часточкою, ні подрібнений. Має досить просту будову. Верхня частина — зручна ручка для тримання. У нижній частині — наконечник із невеликими зубцями для штовхання й перемелювання елементів будь-якого розміру.

Можна натрапити й на щипці для льоду. Багато напоїв просто не вживаються без цього інгредієнта. Найчастіше з цим стикаються рідини, які придатні для вживання в охолодженому вигляді, але перебування в холодильній або морозильній камері просто знищить їхні смакові якості. До таких можна віднести віскі. Перед будь-яким офіціантом, який обслуговує великий столик, стоїть завдання — швидко розкидати лід по фужерах, не порушивши основні правила гігієни та не причинити гостям незручностей. Саме для задоволення цих цілей і потрібні щипчики. Завдяки їм, не доведеться здійснювати ці операції вручну, у такий спосіб, не забруднивши руками ні крижинки, ні поверхню чашки.

Як альтернативу виробники пропонують лопатки для льоду. Вона важлива для виконання масштабніших дій. У тих ситуаціях, коли замороженої води треба понад два кубики, цей товар вступає у свої законні права. Найчастіше використовується в дуеті з льодогенератором.

Як зробити правильний вибір

Перед тим, як вибрати таку продукцію, треба ознайомитися з деталями товарного ряду. Загалом усі різновиди можна віднести до дорогого сегменту. Про економію не може бути й мови, оскільки ціна виправдовує якість. Щодо матеріалу, з якого зроблені всі набори для бару, часто це високоміцний метал. Більшість представників є неіржавкими. Це досить важлива функція, адже вода — це чинник, що трапляється в будь-якому закладі громадського харчування.

Рекомендується звертати увагу на виробника. Сучасний ринок цієї категорії гордо представляють сотні компаній. Безсумнівним лідером можна назвати, відомий у всьому світі, бренд BergHOFF. Фірма вже кілька років виготовляє такі елементи. І сказати чесно, робить це на совість. Німці віддають перевагу тільки найкращим сплавам для виготовлення. Кожна продавана деталь щодня проходить атестаційний контроль якості та надійності.

Показати ще 60 товарів