Розмістити все канцелярське приладдя допоможуть настільні набори різного типу. Цей виріб є практично на будь-якому письмовому столі, чи то офіс, дім, чи то навчальний заклад. Багато хто стикався з проблемою, коли в потрібний момент під рукою не було ручки або гумки. Дрібні деталі, як-от скріпки, губляться, що змушує щоразу купувати нові. Склавши їх в одне місце, таких проблем не буде. До того ж, виріб виконує не тільки функцію своєрідного складу канцелярії, але й слугує чудовим доповненням до інтер'єру. Настільні набори бувають різних форм, розмірів і дизайну. Кожен вибере товар до душі. Розрізняють такі різновиди:

  • Пенал. Зручний канцелярський чохол. Часто використовують школярі для транспортування і зберігання ручок, олівців та іншого приладдя. Буває твердим і м'яким, з різними типами застібок.
  • Пенал-вертушка. Гарний пристрій для офісу. Назва говорить за себе, годі й тягнутися за предметами через увесь стіл, досить повернути набір потрібною стороною. Він обертається легко, може вміщувати від дев'яти до тринадцяти приладів.
  • Пенал із висувними елементами. Такий товар звільнить письмовий стіл від дрібних речей. Спеціальні відсіки вмістять усередину потрібні речі. У разі падіння настільного набору нічого не випаде назовні.

Матеріали виготовлення настільних наборів

Останнім часом компанії, які випускають настільні набори, неабияк розширили свій асортимент. Щороку вони стають дедалі більш функціональними, універсальними й модернізованими.  Розрізняють такі різновиди матеріалів, з яких виготовляють набори: пластик, дерево, скло.

Перший, пластиковий різновид, має прийнятну ціну. Вони найпоширеніші серед споживачів. Це й не дивно, адже мають прийнятну вартість, комфортні у використанні. Чудово підійде для дітей. Якщо малюк ненавмисно зіштовхне його зі столу, він не розіб'ється, вбереже від поранень. Коли стане непридатним, його легко замінити іншим. Такі вироби мають різні варіанти виготовлення, впишуться в будь-яке оточення.

Скляні примірники мають гарний естетичний вигляд, але трапляються дуже рідко. Вони важкі й не практичні, легко б'ються, утворюючи розколи. До того ж, багато речей у них не вміститься, але як подарунок цілком підійдуть. Для презентабельності й подарункового вигляду додається на нього іменне гравіювання.

Настільні набори, виготовлені з дерева, — найпопулярніший варіант серед бізнесменів і начальників. У виробництві використовують червоне дерево, горіх. Такі предмети довговічні, мають досить презентабельний вигляд. Підкреслять статус та індивідуальність. У ньому збережуться неушкодженими документи, канцелярське приладдя, календар і багато іншого. Будуть гарним подарунком для керівника.

Поради щодо вибору

Перш ніж обрати настільний набір, треба відповісти на декілька запитань для себе. Першим має бути: яка мета купівлі, подарунок чи особисте користування, другим — скільки грошей є змога на нього витратити. Коли будуть відповіді, можна братися безпосередньо до вибору.

Насамперед потрібно визначитися з матеріалом, з якого виготовляють настільні набори. Якщо це дерево, воно має бути правильно обробленим. Радять придивитися до стиків, якості самого покриття. Такий різновид товару досить недешевий, кожна дрібна деталь важлива. Важливо взяти до уваги розміри та функціональні особливості будь-якого предмета, не важливо, з якої сировини він зроблений.

Потрібно розуміти й те, хто буде користуватися виробом. Дитині не підійде прилад зі скла, він громіздкий і не практичний. А ось пластмасові моделі — саме це. Варто уважно поставитися також до якості товару, оглянути його в крамниці, раптом є відколи або вади. Навіть така, здавалося б, невелика покупка потребує уваги.

Якщо набір слугуватиме подарунком для боса, він має поєднуватися з кольором робочого столу. Краще взяти до уваги вподобання начальника. Дехто віддає перевагу класиці, хтось — екстравагантним моделям з наявністю додаткових фігур. Важкість не має бентежити, якісний настільний набір завжди буде таким. Щоб вибір був вдалим на сто відсотків, краще почитати відгуки й поради в інтернеті. Люди, які стикаються з цим, поганого не порадять, адже всі хочуть догодити головному.

Показати ще 60 товарів