Картка Rozetka

Відгуки покупців про Жіночі кеди шкіряні високі Nike Wmns Court Royale 2 Mid CT1725-100 41 (9.5) 26.5 см Білі (194497888521)

Код:  276013548
Оцінка користувачів 3.7/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Дар'я Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 37.5

    Жахливі кросівки , тверді ,навіть декілька кроків не змогла зробити .Не рекомендую

  • Тетяна Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 36
    • Загальне враження

    Виглядають охайно навіть після дощу) Вже рекомендую подрузі))

  • Боровик О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 39

    Приобрила товар 11/10 2023 спустя месяц эксплуатации появилась трещина по строчке, тут же на носках начали появляться мелкие фиолетовые пятна, которые через время увеличились в размере. Крем для обуви не перекрывает эти пятна и если присмотреться ближе , есть и желтоватые пятна, фото в полном объеме не передаетНа сайте указано в описании Кожа, в реальности это не так. Носить в таком виде не возможно. Разочарована покупкой, не рекомендую. Жалко потраченных денег.

    Недоліки:
    Плохое качество
  • Яна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 37.5
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Дуже круті кеди. Вперше купила високі, і дуже сподобалось, як на нозі виглядають! Дизайн дуже стильний, реально ретрокласика)
    Якість - на висоті. Ще й шкіряні. Цілком відповідає своїй ціні. В принципі, від Найк іншого і не очікувала. (Оригінал)
    Розмір мені підійшов ідеально, проблем - жодних, ніде не тиснуть, почуваюся у них максимально комфортно. До речі, підошва не ковзка, тому в них можна бігати))

    Переваги:
    Оригінал. Дуже стильні. І дуже зручні))
    Недоліки:
    Немає
  • Настя К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 39
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    Брала на ніжку 24.8 см 39 розмір. Підійшли кеди відмінно!
    Взуття доставили дуже швидко до Житомира, тіршки довше аніж через добу міряла їх уже в точці видачі. Хороші, якісні кеди. На нозі виглядають супер

    • Відповідність повноті

      Середнє

  • Олександра
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 40.5

    .

  • Віта В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Розмір відповідає.
    Взуття не зручне, низької якості!

    • Відповідність розміру

      Відповідає

  • Валентина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 42

    Кеди суперові.Розмір підійшов.Дякую.

    Переваги:
    Зручні.Мягенькі.
    Недоліки:
    Немає
  • Кравец Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 37.5
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Разочарование. Перед покупкой внимательно ознакомилась с таблицей размеров, измерила свой размер по инструкции. Заказала в нескольких размерах и по итогу примерки выбрала тот, что как мне казалось подошёл. Проблемы начались, как только в них нужно было ходить больше 20 метров. Оба кроссовка начали сильно давить сбоку в начале шнуровки, подумала что туго зашнуровала, ослабила шнуровку максимально, проблема не ушла. Верхние бортики давят ногу сверху. По итогу, размер мой а ходить не возможно. Также в этой модели есть лента тканевая сзади, и если попадёте под дождь и запачкаете её - вид будет не очень. Влажной салфеткой быстро убрать грязь не выйдет, она как будто вьедается в эту ленту. Увы, не могу советовать к покупке

    Переваги:
    Высокие, белые, минималистычный дизайн, демисезонные
    Недоліки:
    В месте начала шнуровки отдавливают ногу, по бортику сверху тоже отдавливают ногу
    • Відповідність повноті

      Середнє

  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 39

    Понравились эти кеды, из трех разных моделей выбрала именно эти. Белоснежные, стильные и удобные. Взяла на эту весну, как будут носиться, покажет весна. Рекомендую выбирать по размерной сетке. Благодарю розетку за доставку. Рекомендую к покупке, если нравится такой фасон.

    Переваги:
    Одни достоинства.
    Недоліки:
    Нет.
  • Ірина К***
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Товар оригінал 100%. Подобається ця модель, купую вже другу пару.

    Переваги:
    гарна якість та ціна
    Недоліки:
    жодних
    • Відповідність повноті

      Середнє

    • Відповідність підйому

      Середній

    • Відповідність розміру

      Відповідає

  • Ирина В***
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 41

    Отличное качество,на ноге сидят как влитые,материал кожа,оригинал,размер соответствует заявленному.

    Переваги:
    Качество,кожаные.
    Недоліки:
    Нет.