- Рубцова Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 40
1 -це не шкіра !!!
2- тріщина через 2 години носки
3- тиснути шви починають в носці
Гроші в смітник !!!! - Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 36
Зручні навіть після кількох годин носіння. Підходять і під джинси, і під сукню )
- Ольга Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 39
От Найк здесь название и фирменная узнаваемая галочка. Качество не то, чтобы плохое, оно отсутствует полностью. 500 грн цена в базарный день. На месяц походить хватит, но это не точно.
Відповідність повноті
Вузьке
Відповідність підйому
Низький
Відповідність розміру
Відповідає
- СвітланаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 38
На вигляд дуже симпатичні, ходити в них легко і просто, як і має бути в кедах цього бренду. Один нюанс засмутив здорово: після двох тижнів використання. (а в основному, пересування на автомобілі, не пішки) такі жахливі заломи, наче мені слон по ногам топтався. Вигляд втрачений. У мене таке вперше. Як правило ношу обув Nike роками, люблю і поважаю цей бренд. Не знаю чому так сталося. Добре, що куплені по акції. Ну якось так.
- Переваги:
- Легкість, зручність
- Ольга М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 37.5
Одні з найулюбленіших у моємі гардеробі. Пасують і під штани і під сукні. Так як люблю активно проводити час то найголовніше для мене у взутті - комфорт. Вони повністю відповідають моїм потребам. Окрім того добре носяться, якщо правильно доглядати то довго не втрачають вигляд.
- Катя С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 37.5
Прекрасно підходять для щоденного носіння. Легенькі, ніжку не парять, зручні. Підошва достатньо товстенька, щоб не відчувати нерівності дороги та камінці.
В догляді неприхотливі, почистити їх доволі легко. - АннаПродавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 41
На сайте указано что кеды из кожи, на самих же кедах и коробке нарисован значок не кожи, а ромбик. На узкую ногу. У одного кеда при ходьбе впивался в ногу стык где пришит язычок. От покупки пришлось отказаться, хотя и красивые, и цена хорошая по скидке.
- Переваги:
- Внешне красивые
- Недоліки:
- Верх - искуственная, а не натуральная кожа, как указано в описании на сайте
Відповідність повноті
Вузьке
Відповідність підйому
Середній
Відповідність розміру
Відповідає
