Чим характеризуються перукарські ножиці

Головний інструмент перукаря у будь-якому салоні — професійні ножиці для стриження, які належать до найважливішого робочого приладдя. Від звичайних виробів вони відрізняються приблизно так само, як Анджеліна Джолі від звичайної акторки. Загалом, обидва інструменти складаються з однакових частин, тільки ці частини принципово різної якості. Крім того, виконують схожі функції, але на абсолютно різних рівнях.

Сучасні перукарські ножиці — це складний ручний механізм. Він створений з глибоким знанням металознавства, виготовлений з сучасних матеріалів. Зібраний з високою точністю, застосуванням передових технологій, урахуванням останніх досягнень у галузі заточування. Тому стає продовженням руки майстра та допомагає досягати бажаного результату. Головне — знайти відповідний варіант серед безлічі доступних моделей.

Які перукарські ножиці пропонує ROZETKA

 • Тренувальні — вдале рішення для початківців.
 • Прямі — незамінний складник арсеналу кожного майстра; необхідні для рівного зрізу, окантовки, слайсингу; бувають короткі, подовжені, універсальні, з мікронасічкою й без насічок.
 • Філірувальні — ще один важливий інструмент професіоналів; безцінні у створенні об’єму та форми, даючи можливість згладжувати круті зрізи та ступінчасті переходи; можуть бути односторонніми та двосторонніми.
 • Для лівої руки — отвір для великого пальця розташований внизу, ліве лезо розташоване над правим.
 • Бритва для волосся — інструмент для філірування, переважно, з двома змінними лезами, який використовується для стриження та філірування волосся без застосування ножиць.
 • Гарячі ножиці — інноваційний виріб, який завдяки прогріванню лез дає змогу за декілька процедур розв'язати проблему посічених кінчиків і оздоровити пасма.

Як правильно вибрати ножиці для стриження волосся

У каталозі можна знайти різні види перукарських ножиць. Універсальної довжини 5.5 дюйма, а також укорочені та подовжені, звичайні або з гумовими вставками, з обмежувачем ходу. Але тільки стильні, практичні та високої якості. Замість звичного гвинта передбачена гвинтова група — складна система, яка складається з притискних елементів. Всі інструменти плавно, без зусиль відкриваються й закриваються. Є ергономічними, зручно лежать у руці. Потрібно тільки вибрати відповідну модель за формою, розміром, положенням кілець, і пальці не будуть втомлюватися навіть у разі багатогодинної роботи.

Здебільшого перукарське приладдя виготовлене з першокласної неіржавкої сталі, яка довго зберігає початкове заточування. Є моделі з високотехнологічних сплавів зі вкрапленнями кремнію і ванадію, хрому або нікелю. Завдяки якісному матеріалу вони характеризуються достатньою твердістю, міцністю і стійкістю до зношування, захищені від іржі. З одного погляду визначити якість неможливо. Тому краще віддати перевагу товарам від перевірених брендів. Згідно з відгуками, до них належать:

 • Zauber,
 • Jaguar,
 • SPL,
 • Rapira,
 • Zinger,
 • Suntachi,
 • Kasho,
 • VT Professional.

Правильний догляд за ножицями

Вибрати і купити ножиці для стриження волосся — тільки половина справи. Дуже важливим є догляд за інструментом, від якого залежить термін служби. Після кожного використання рекомендується промивати його у теплій мильній воді для ретельного очищення, дезінфікувати. Залишки вологи та крапельки води акуратно витираються сухою ганчіркою, можна просушувати феном. Мінімум раз на тиждень потрібно змащувати виріб спеціальною олією, яка зазвичай входить до комплекту. Зберігати ножиці потрібно у закритому вигляді для захисту різальних країв, у спеціальному чохлі.

Показати ще