Відгуки покупців про Упаковка батончиків Nuts Strawberry зі смаком полуниці 42 г х 24 шт (8593893780583)

6 відгуків Код:  351961458
  • Полина Дубенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Оригинальный Nuts испортился ещё лет 5-6 назад. Он был крутой, но потом что-то произошло и вот. Сейчас он не то чтобы вкусный, но есть можно. Ради интереса взяла попробовать клубничный, но он мне совсем не понравился. Не вкусный, но и не гадкий, поэтому 2.

Недоліки:
    Не зашёл вкус

Добрий день, Поліно! Дякуємо, що знайшли час поділитися Вашою думкою. Ми завжди піклуємося про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості, мала неперевершений смак та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів. Тому нам дуже шкода чути, що Вам не подобається даний батончик. Ми також розуміємо, що у кожного свої смакові вподобання та свої фаворити. Дякуємо за коментар, ми обов'язково візьмемо його до уваги. Гарного дня!

• Дмитро Давидов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Мало горіхів, смак так собі

Добрий день, Дмитре!

Нам дуже шкода чути, що Вам не подобається наш батончик. Компанія Nestlé завжди піклується про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості, мала неперевершений смак та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів.

Проте ми розуміємо, що у кожного свої смакові вподобання та свої фаворити. Сподіваємось Ви знайдете серед нашого асортименту шоколад, який Вам смакуватиме найбільше.

Дякуємо за Ваше звернення та бажаємо гарного дня!

• Слава Святослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Це найсмачніший батончик серед усіх, що я їв. Ну окрім того, що їв в дитинстві, він був якиїсь український з незабутнім смаком (може хтось підскаже, як називається, ще його наче рекламувала Руслана, був в синій або фіолетовій обгортці).

Переваги:
    Воно бомбезне. Гарний насичений смак полуниці, все таке розове
    • Ілля Приступа

Пікнік нібито

• Николай
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Тому кто любит простой Nuts этот для разнообразия тоже понравится, привкус клубники не сильный и это хорошо

• Олексій
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

"зі смаком полуниці", тобто самої полуниці там немає. А рожевий колір через барвник кармін, який взагалі робиться з комах шляхом їх знищення та подальшої хімічної обробки

Добрий день, Олексію! Компанія Nestlé завжди піклується про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості, мала неперевершений смак та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів. Кармін – натуральний барвник, що не несе шкоди для здоров’я. Дякуємо, що знайшли час поділитися Вашою думкою. Гарного дня!

• Ілона Москаленко
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Не смачно, горішків дуже мало

Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Мало горіхів, смак на 2