Відгуки покупців про Упаковка батончиків NESTLE NUTS 24 шт х 42 г (8593893745858)

32 відгуки Код:  7089589
  • Тетяна Смірнова

Добре

• Евгений

По акції супер

Переваги:
    Смачний
    Недоліки:
    Відсутні
  • М
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Скучала по ним. Может быть, они уже не так хороши как раньше, но все равно лучшие батончики, чем что угодно другое, что я пробовала.

• Бикодир Ірина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Коробка прийшла на перший погляд ціла, але в коробці виявилось лише 22 батончики. Дуже неприємний сюрприз з огляду на те, що цукерки купляли з розрахунку на 24 подарунки(

Переваги:
    швидка доставка
    Недоліки:
    не вистачило 2 штук
  • Альона Рупчева
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Как всегда вкусный натс.. Упаковка целая, без повреждений.. сроки годности в порядке

Переваги:
    Большая упаковка, акционная цена
  • Дмитрий Мисник
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Натс як наст, коробка прийшла ціла, додатково замотана в харчову плівку, 24 з 24.
    Єдине що - не вказана країна виробник, знаючи що Нестле не пішов з Росії - закрадаються сумніви де зроблено і чи не вказана країна навмисно?!
    Марс, Снікерс - там з країною-виробником все прозоро, тут - країни ні на упаковці, ні на самих батончиках немає.

Переваги:
    Ціна, купляв по акції
    Недоліки:
    Не вказана країна виробник
  • Олександр Матрунчик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

З термінами придатності все ок.

• Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Смачно , але раніше було більше горішків !

Переваги:
    Чудовий смак
    Недоліки:
    Замало горішків (
  • Елена Гупало

Швидко відправили.

• ІМ

Супер

• Андрій Івачевський

Все вчасно відправили.

• Лариса Магерська
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

і сміх, і гріх))) хто там у вас такий голодний?)) зовні коробка була наче не пошкоджена (візуально), плотно замотана в бескінечні метри стрейч-плівки і скріплена великою наклейкою з інформацією про посилку... а вдома виявилося, що всередині коробки - 23шт батончика замість 24шт. і боковий край коробки явно відгинався, щоб акуратно забратись в середину, не розриваючи коробку по пунктирних швах.. на пункт видачі не грішу, бо так замотати могли тільки на складі і так просто ті плівки не знімеш- ножицями розрізати довелось і плівку і наклейку, щоб до коробки дістатися...
    мені не шкода батончика, на зоровля, але знімаю одну зірку Розетці, бо ЯК ЦЕ ТРЕБА ПРАЦІВНИКІВ ГОЛОДОМ ЗАМОРИТИ, ЩОБ ВОНИ БАТОНЧИКИ З КОРОБОК КРАЛИ?!.

Переваги:
    смачно
    Недоліки:
    не вистачає 1 батончика в коробці
    • Петро Мирошніченко

Ви зняли одну зірку натсу за те, що з ним не пов'язано? Це як так взагалі О.О І це ж доречі ще не факт що у розеткі таке. Може воно до них таке прийшло. Так що я б не розкидувався словами так.

• Лариса Магерська

Петро Мирошніченко, я писала відгук до товару на сторінці продавця. ...я заплатила Розетці за 24 батончика, а отримала 23 батончика.... Ви ще карти таро розкиньте, щоб гадати, хто вкрав, а мені це не потрібно знати, бо не я, а Розетка має за цим слідкувати.. а я написала відгук і зірочку зняла за те, що товар іде недокомплектований (або обкрадений) і мене не хвилює, на якій стадії Розетка це допустила.....

• Мамышев Андрей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Холодный Натс из холодильника -- самое то.

Переваги:
    Это Натс.
    Недоліки:
    Нет.
  • Слава Святослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

натс такий як завжди, але через купівлю блоком дешевше мало не в 2 рази. Хороший натс іде під чай, як твікс з хлібом.

Переваги:
    На вкуснычах
    Недоліки:
    Ма-ла
    • Мамышев Андрей

Отзыв истинного человека культуры.

• Ксения Лапина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Для тех кто ел и помнит нормальный натс это

Переваги:
    Нет вообще
    Недоліки:
    На вкус отходы одно пальмовое масло и то очень дешевое. Нельзя есть вообще

Добрий день, Ксеніє! Нам дуже шкода, що у Вас склалося таке враження про батончики Nuts. Компанія Nestle завжди піклуємося про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості, мала неперевершений смак та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів. Також ми розуміємо, що у кожного свої смакові вподобання та фаворити.
      Якщо у Вас є питання щодо складу або якості продуктів Nestlé, Ви завжди можете звернутися на нашу Гарячу лінію, номер якої знаходиться на упакуванні нашої продукції. Дякуємо за звернення та бажаємо гарного дня!

• Сергей Пилипенко

Повністю згоден з людиною що залишила коментар, Зараз з того що можна їсти це лише Марс з нідерландів, Або снікерс так само з нідерландів. Бо все що робиться у Польші або Україні на смак дуже відрізняється і не таке смачне якщо порівнювати 2 однакових батончики з різних країн.
      А про Натс - це був мій улюблений батончик, поки не почали щось туди мішати і єкономити на виробництві. Чи просто в Україні такі роблять(
      Ще є дуже велике зауваження, Пишіть країну виробника на Натс!!! Бо Зроблено в Європі якось не дуже звучить. Немає адреси виробника на упаковці.

• Владимир

Няма! Советуем!
    Еще радует хорошая цена и бесплатная доставка

Переваги:
    Вкуснотища!
    Недоліки:
    не обнаружили
  • Олег Ушаков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Как по мне нормально в них орехов) не помню чтобы в "раньшебылолучше" - было лучше)

• Новодран Татьяна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Маленький батончик с малым количеством орехов .

Недоліки:
    Вкус не совсем похож на натс
    • Олена

Виявляється, не одна я помітила, що горіхів стало мало.

Добрий день, Олено!

Ми завжди піклуємося про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості, мала неперевершений смак та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів. Тому нам дуже шкода чути, що Вам не подобається наш батончик. Ми також розуміємо, що у кожного свої смакові вподобання та свої фаворити. Ми обов'язково візьмемо до уваги Ваш коментар та сподіваємось Ви знайдете серед нашого асортименту батончик, який смакуватиме найбільше.

Якщо у Вас залишились зауваження або питання щодо нашої продукції, Ви завжди можете звернутися на безкоштовну Лінію турботи Nestlé за номером 0 800 50-09-50.

• Егор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Можно брать как и для того чтобы покушать "сладенького" так и в качестве "мини-обеда"!

Переваги:
    Вкус, качество крема
    Недоліки:
    Орехи попались вроде хорошие, но немного староватые на вкус
    • Іван Свібович

Это же лесные орехи xD

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Смачний, свіжий батончик з лісовими горіхами

• Dima Kononenko
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Очень понравились, вкусные и свежие.

Переваги:
    Свежие
  • borabor48
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Батончики свежие и вкусные, беременная жена в восторге

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Хотелось бы узнать страну производства.

• Иван

Страна производитель Чехия. Написано же в описании товара.

• Владислав

Нестле -спонсор тероризму - рашки

• Іван
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Не рекомендую! Такі собі батончики від спонсорів терористів які працюють на рашку

• Дмитро Шоков
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Баточнчики дійсно були смачні, проте це компанія Nestle, яка є спонсором війни, не вишла з Рашки і платить там податки, за які на наші дома летять ракети, тому довелося відмовитися від всієї продукції Nestle.

Переваги:
    Один з найсмачніших батончиків
    Недоліки:
    Компанія виробник Nestle - спонсор війни
  • Александр С

...

Переваги:
    вкусно, особенно с кофе на голодный желудок
    Недоліки:
    со временем развивается диабет 2го типа
  • Виталий Цаль(Папич)

Реалестично, на вкусничах хаваю

Переваги:
    Одобряю
    • Владислав

Гений

• Богдан

Папаня одобряет

Недоліки:
    МА ЛА
  • Alexander Demidov
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

От Nuts осталось одно лишь название, 3 половинки орешка на всю шоколадку.

Переваги:
    Нет.
  • VetalSich
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Давно не попадался на глаза этот батончик, вот и взял, вспомнить вкус детства. Очень неприятно удивился - орехов почти нет! А ведь это была главная "фишка" этого батончика. Теперь внутри какая-то ореховая крошка и всего пару четвертинок (!) ореха...

Переваги:
    почти не осталось
    Недоліки:
    Увы, это уже не тот Натс, что был раньше.
  • Захар
    Продавець: Rozetka. Кількість предметів, шт: 24

Покупал упаковку. Всё понравилось. Вкусные, с орешками. Беру каждый день на работу, мини обед) Порадовала страна, где произведен товар.

Переваги:
    Вкусно