У будь-якому офісі, будинку, у кабінетах на великих і маленьких підприємствах не обійтися без телефонних апаратів, завдяки яким можна підтримувати зв'язок на великих і маленьких відстанях. Для будинку більше підійде стаціонарний тип. Вибір залежить від того, як часто буде використовуватися техніка і для яких цільових призначень.

Як зробити правильний вибір телефонного апарата

Вибрати якісний і довговічний продукт можна в будь-якому магазині, що спеціалізується на такій техніці. Зазвичай у квартирах використовують стаціонарні телефони. Цінова політика має вплив на функціональність і визначить, скільки прослужить товар. Потім треба вибрати, яка модель підійде, залежно від призначення й місця використання.

Під час купівлі апарата для домашніх умов варто визначити, як часто буде вводитися в експлуатацію продукт. Наявність визначника номерів, факсу, конференц-зв'язку або автовідповідача розширить функціональність продукції. Є моделі, які можуть замінити няню й допомагати стежити за дитиною.

Вибір залежить від того, хто буде користуватися і для яких потреб. Можна також здійснювати відеодзвінки. Треба віддати перевагу продукції відомих виробників, які дають гарантію й сертифікат якості на товар.

Основні види й характеристики

Є різні моделі, з різними функціями й доповненнями. Колірна гамма техніки представлена в широкому асортименті — від найсвітліших до темних тонів, з різними дизайнами, малюнками, наклейками, що доповнить інтер'єр будь-якого приміщення й додасть затишку. Виділяють такі основні типи:

  • Цифрові телефонні апарати. Називають також IP-телефонами. Відомі якісним зв'язком, невисокою вартістю дзвінків за кордон та іншими додатковими характеристиками. Перед встановленням зверніть увагу доступ до мережі інтернет. Часто такі види застосовуються в офісних приміщеннях для роботи, на підприємствах тощо. Такі моделі можна легко транспортувати в будь-яке зручне місце. Можлива купівля спеціальної гарнітури, що дасть змогу говорити й залишатися на зв'язку і водночас працювати на комп'ютері. Можуть бути з додатковими функціями: відеодзвінок, щоб бачити співрозмовника під час розмови. Вбудований браузер порадує можливістю спілкування в соціальних мережах.
  • Аналогові телефонні апарати. Призначені для звичайних користувачів. Комплектуються 10 клавішами для набору номера, клавішами програмування, регульованою гучністю звуку. Обладнаний режимом приймання вхідних дзвінків і рідкокристалічним індикатором. В експлуатації телефонні апарати дуже прості і зручні, зрозумілі навіть дитині. Є клавіші, які світяться й попереджають, що телефон абонента на цей момент зайнятий. Доступні в ціновій політиці. Випускаються в різних кольорах і дизайнах.

Виготовляються телефонні апарати дротові і з бездротовою слухавкою. Можна виділити види залежно від того, хто буде використовувати слухавку. Для секретаря підійде виріб, обладнаний спеціальними функціями: факс. Ця особливість стане в пригоді для отримання і відправлення листів і дзвінків щодня.

Потрібен режим перемикання дзвінків на директора, щоб із легкістю стежити й контролювати вхідні дзвінки й не приймати небажані. Можливе встановлення індивідуальних мелодій на кожного співрозмовника в окремому порядку, щоб без проблем не приймати дзвінок, а відразу передавати керівнику. Популярні настільні вироби, що дуже зручні в експлуатації.

Для офісу такий товар має бути великих розмірів, дротові моделі зі стандартним набором функцій. Переносна слухавка-радіотелефон корисна для людей, які постійно переміщаються в межах офісу. Наявність факсу буде не зайвим. Бездротові апарати позбавлять працівників від зайвих ходінь по приміщенню.

Можна придбати такі режими: розширена телефонна книга, гучний зв'язок, вимикання мікрофона у разі потреби, утримання дзвінка. Наявність автовідповідача допоможе не прогавити потрібний дзвінок або важливий виклик у неробочий час. Під час використання телефонних апаратів важливо ознайомитися з відгуками, які залишили люди, що використовують цю техніку.

Показати ще 60 товарів