Що таке офісні крісла та навіщо потрібні

Різні офісні крісла — обладнання, що має бути в кожному робочому приміщенні. Такі меблі забезпечують комфорт і зручність для працівників. Ні для кого не секрет, що монотонна сидяча робота — вимотує не тільки морально, але ще й фізично. Без наявності правильного місця для сидіння — хребет деформується. Крім цього, м'язи спини будуть напружуватися, а разом із тим і страждати, що згодом призводить до серйозних хвороб.

Дуже важливо обладнати простір офісу всім найнеобхіднішим, що підвищить продуктивність і допоможе працівникам виконувати обов'язки не тільки якісно, але й без найменшої шкоди для здоров'я й загального стану. Саме цю функцію виконують такі стільці. Не варто економити на цій покупці, оскільки дешеві різновиди не мають певних якостей, а є винятково простою конструкцією з пластику та металу, на якій можна тільки сидіти. Більш інноваційні представники дорогого сегмента мають у наявність ортопедичні елементи. До них можна віднести варіації зі спинкою. Ця деталь повністю дотримується анатомічної будови спини. Допомагає уникнути сколіозу й інших небажаних наслідків.

Далі треба звернути увагу на вбудовані режими та додаткові функції. Серед них і спеціальна ручка для піднімання сидіння. Регулювання висоти — дуже важливе механічне доповнення. Практично всі агрегати, представлені в товарному ряді, мають стандартні розміри, чого не можна сказати про письмові столи. Для того, щоб підняти офісне крісло на потрібну висоту — достатньо лише одного ривка ручки.

Зовнішні та конструкційні параметри

Продукція виконує також і естетичну функцію. Давно відомо, що правильна організація робочого простору сприяє розумовій діяльності. Тому багато начальників оплачують послуги декораторів і дизайнерів для розроблення відповідного стилю й декору. Ці крісла теж можуть виступити в ролі особливої деталі, що підкреслює інтер'єр і зовнішні характеристики офісу. Вони бувають різних кольорів і стилів. Це може бути модерн або хайтек, а також просто класика, знайома та улюблена з дев'яностих років.

Важливим чинником є ще й оббивка. Для шанувальників м'яких сидінь — виробники представляють цілі лінійки та серії, оббиті шкірою. Більш інноваційною похідною вважається екошкіра. Крім м'якості, вона передбачає також легкість у прибиранні, яка здійснюється за допомогою звичайної вологої ганчірки. Однак цей матеріал має й невелику низку мінусів. У разі регулярного користування шкіряне покриття тріскається і просто зношується. Щоб уникнути цих наслідків, можна придбати спеціальні хімічні засоби. Цей вид продукції належить до дорогого сегменту, але ціна повністю покривається якістю.

Спинка в деяких випадках може покриватися тканиною або бути представлена у формі сітки. Це надає всій конструкції легкості й екологічності. Також перевага полягає й у вартості. Товари цього типу належать до більш дешевого сегменту.

Щодо різновидів за будовою, не можна не виділити офісні крісла на коліщатках. Вони зручні для користувачів із проблемами зору. У разі потреби підсунутися ближче до столика — не потрібно буде вручну переносити комп'ютерний стілець. Можна просто під'їхати.

Як зробити правильний вибір

Перед тим, як вибрати — потрібно детально вивчити характеристики бажаного пристрою, щоб не помилитися в дрібницях. Далі важливо зрозуміти для задоволення яких цілей буде використовувати товар.

Якщо потрібен для домашнього використання — треба зупинитися на звичайних різновидах, щоб не переплачувати зайві гроші. Якщо знадобиться на фірмі, де процес виконання роботи іноді затягується до самої ночі — економити кошти не рекомендується, адже від цього страждатиме самопочуття. Під час підбору важливо звертати увагу на відгуки бувалих споживачів, не з чуток знайомих із цією категорією. Це допоможе визначитися і зрозуміти, які виробники дійсно заслуговують на повагу, а від яких варто триматися подалі.

Офісні крісла та стільці

Показати ще