Якими бувають викрутки

Викрутки є одні з найпопулярніших інструментів, які мають неймовірно широкий спектр застосування. Цей інвентар вкрай необхідний для виконання всіляких будівельно-ремонтних завдань на побутовому і професійному рівнях. Сьогодні виготовляється величезна кількість викруток різного типу. Основні зміни з конструкції стосуються саме наконечників.

Часто викрутки поставляються спеціальними наборами, до складу яких входить чимала кількість наконечників. Кожен із них має своє призначення і виконує певні важливі функції. Найбільш поширеним є набір, у який входять такі наконечники:

Бувають викрутки, конструкція яких не передбачає можливість зміни насадок. Вони монолітні й внаслідок обмежених функцій і вузької сфери застосування реалізуються за раціональною вартістю.

Різновиди викруток є досить стандартними. Найпоширенішою вважається хрестова модель. Вона здатна взаємодіяти з переважною більшістю саморізів і болтів. Розміри такої викрутки також досить різноманітні. Є маленькі моделі, які можуть працювати з мініатюрними саморізами на корпусах побутової техніки. Розроблені й великі викрутки, що призначаються для взаємодії з автомобільними болтами.

Не меншу популярність завоювала плоска модель. Призначається для роботи з болтами, у яких є прямий шліц. Такий інструмент незамінний під час роботи з електричною технікою. Також він використовується для роботи слюсарно-монтажного типу.

Також можна виділити окрему категорію викруток — ті, що призначаються для телефонів. Вони вирізняються компактними розмірами й тонкістю виготовлення. Діаметр підлаштований спеціально для того, щоб виходило взаємодіяти з невеликими болтами й саморізами в корпусах досить старих телефонів. Також є спеціальні моделі, схожі на потовщену голку, які призначаються для розкриття корпуса і відділів для сім-карт у сучасних смартфонах.

Як вибрати викрутку

Вибір викрутки складний виключно тому, що досить складно зорієнтуватися в різноманітті представлених моделей. Якщо такий інструмент буде використовуватися часто і для різноманітних цілей, рекомендується звертати увагу на універсальні набори. У них представлено кілька викруток або насадок, які підійдуть під більшість витратних матеріалів.

Не меншої уваги заслуговує якість придбаного інструменту. Для підвищених навантажень рекомендується вибирати міцні викрутки з якісного металу. Такий інвентар виробляє торгова марка Stanley. Ця компанія отримала виключно позитивні відгуки своїх покупців завдяки якісним і довговічним товарам. Знайти відгуки покупців можна на сайті інтернет-магазину або на спеціалізованих форумах.

Показати ще 60 товарів