- Игорь Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже якісна станція. Майже рік працює без нарікань.
- Переваги:
- Відповідає заявленим параметрам
- Недоліки:
- Не виявлено
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Станція пропрацювала тиждень і почалося… то заряду 100%, то 20%, не всі розʼєми працювали…потім спробувати керувати з телефону нуль… потім взагалі не давала і не віддавала заряду… відправили у сервіс… неочікувала, що таке буде….
- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що у Вас виникла така ситуація з товаром. Сподіваємося на якнайшвидше вирішення ситуації.
- Олена П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже задоволена покупкою! Товар повністю відповідає опису та фото. Усе було добре запаковано, відправлено швидко. Рекомендую продавця!
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Серг П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Станцією задоволений на 100%.
Користуюсь вже третій місяць.
Що можу сказати по практиці експлуатації:
1. Заряджається від 20% до 100% справді за годину (при 1800Вт зарядки).
2. Запаху про який пишуть не відчувається.
3. Квартиру живить близько 4 год (телевізори, холодильник, роутер, комп'ютер та інші дрібниці, можна увімкнути мікрохвильовки, заряду звісно відразу пише - на 70 хв).
4. Чудово що під час розряду крім відсотків залишку заряду показує щей у годинах (хвилинах) до розряду.
5. Під час зарядки показує за скільки зарядиться, це дозволяє при планових відключеннях виставляти оптимальну потужність заряду.
6. Вентилятори працюють не постійно, як дехто пише, і я б не сказав що дуже гучно.
7. Доводилося вмикати ланцюгову електропилку потужністю 2700Вт, працює. Заряду вистачає на 1,5 год.
8. Компактна, має хороший дизайн, вписується в інтер'єр.
9. При зарядці від авто - показує що зарядиться за 20 годин. Багато, але переїжджаючи на авто краще ніж нічого.- Переваги:
- Ціна, якість
- Недоліки:
- Непомітив
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Ярослав
Какая версия прошивки?
- Радислав А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все добре, працює без проблем та нарікань
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Юрий З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Тихий Гарно процветает
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Людмила Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добрий вечір. Станція лише повернулася з сервісу і знову не працює вибиває помилку F8. Не можу оформити гарантійне обслуговування. З ким потрібно зв'язатися?
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що у вас виникла така ситуація з товаром. Рекомендуємо звернутися в службу підтримки Розетка: @Rozetka_helpBot
- В'ячеславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарна станція
- Переваги:
- Швидко заряджається
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Гліб К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудова станція
Чайник, фен на 2.4кВт спокійно вивозить- Переваги:
- Компактний, як для 2кВт/год
- Недоліки:
- Шумний, якщо заряджати на 1.8кВт
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Іван Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все супер
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Серг П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все чудово працює, зарядка від 20% до 100 на зарядці 1600Вт - година
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Поки немає
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Василь Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Довго вибирали. Порівнювали "розкручені" EcoFlow та Bluetti і випадково натрапили на ненав'язливу пропозицію Oukitel. На Rozetka наш вибір обійшовся правда дещо дорожче, ніж у інших продавців, але натомість ми отримали станцію на другий день після замовлення. Навіть за енергетичного забезпечення магазину Rozetka на вул. Чоколівський бульвар, 37 (місто Київ) від власного генератора (через відключення електромережі) продавець-консультант Максим здійснив короткочасне підключення і перевірку станції, її упаковку для транспортування, надав практичні поради.
До зарядної станції підключили ті електроприлади, у використанні яких є нагальна потреба. Станція справляється у підприманні в робочому режимі холодильника, морозильної камери, кавомашини, мікрохвильовки, аерогріля, ноутбука, метеостанції, електрочайника. Безумовно ми ж не вмикаємо все це одночасно (!) Шуму, про який пишуть деякі покупці, ми не почули. За два тижні експлуатації двічі чули шум вентиляторів під час зарядку, але він був не гучнішим, ніж від вентиляторів комп'ютера.
Наша сім'я придбанням задоволена. Якщо шукаєте практичний, естетичний і максимально функціонально "начинений" пристрій то, на наше переконання, Oukitel саме таким і є.
P.S. Відгук сформований на підставі результатів двотижневої експлуатації і перших вражень. А вибір за кожним із нас.- Переваги:
- Компактність, Естетичний дізайн, Достатня ємність, Наявність функції ДБЖ. Легка вага
- Недоліки:
- Суттєвих поки-що не виявили. У комплекті не має кабеля від прикурювача.
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Александр К***
На сколько хватает
- Александр Р***
Шум на старих версіях прошивки. Причому там 2-ві вже виходило. У Вас яка версія прошивки?
- света ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дякую за класичну станцію.Раніше працювала з такою станцією на роботі,тепер вирішили що треба таку цікавинку купити додому.
- Переваги:
- На довго хватає.
- Недоліки:
- -
- Денис Н***
Всі нові станції вже йдуть зі 103 прошивкою, де полікували увімкнення охолодження, коли воно не потрібне
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Сергій Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дякую.Швидко виконали.
- Переваги:
- Швидко
- Недоліки:
- -
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Віталій Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудова купівля у цей час. Використовую як ДБЖ. Перехід при вимиканні світла відбувається миттєво, як вказано в описі. Заряджаю на 1200 ват, цього вистачає при нинішньому світлі щоб зарядити станію до 100%
- Переваги:
- Швидка зарядка, ємність, ДБЖ
- Недоліки:
- Ціна
Постійно працюючий кулер при ввімкнені розеток.
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Юрий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Недоліки, трошки гучний.
Переваги, бистра зарядка.- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Вікторія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже задоволені зарядною станцією — вона справді полегшила життя і зробила його комфортнішим. Працює добре, якщо не ставити на повну потужність — майже не шумить. Заряджається швидко, зручна у використанні. Просто чудовий помічник під час відсутності світла. Поки все правуює справно.
Окрема подяка продавцю Rozetka — сервіс на висоті! Вчора замовили, а сьогодні вже отримали. Рекомендуємо- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Рятує в наш важкий час)
Товар повністю відповідає опису.
Використовую як джерело живлення для комп'ютера і невеликих пристроїв в кімнаті, при цьому станції легко вистачає на 10 годин.- Переваги:
- Повністю відповідає характеристикам.
Швидка зарядка(за годину зарядилась від 15% до 100% при зарядці на 1800ват).
Доволі тиха, якщо дуже не навантажувати. - Недоліки:
- Серйозних не виявив.
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- РувімВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороша станція, свою функцію виконує.
Великий її плюс — швидкісна зарядка на 1800W
Та її великий мінус — постійна робота вентиляторів, і досить гучна!
Прошу представників виробника надати прошивку, яка виправляє цю проблему з постійною роботою вентиляторів!- Переваги:
- Якісна начинка та швидка зарядка 1800W
- Недоліки:
- Постійна робота і шум вентиляторів
- Тарас
Ну таку байду на 2 кіловати треба якось охолоджувати чи ти хочеш шоб вона в тебе взірвалась біля ліжка?)
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Рувім
Тарасе,
Подивіться розбір цієї станції від BootUse UA чи інших профільних спеціалістів — усі говорять одне і те ж (що і так логічно) що в станції не має безперервно працювати вентилятор, навіть коли станція не віддає і не отримує електроенергію! Не забувайте про здоровий глузд і критичне мислення
- Юлія Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ця станція не дала мені здуріти в цей нелегкий для всіх нас час. Дуже велика подяка продавцю-ми отримали станцію на 4 дні раніше. Ви- неймовірні!!!Все супер! Ще й кнопочки підсвічуються)). Не шумний. Приїхала станція з зарядом 26/. Запаху, про який пишуть, відсутній. Безшумний. Фен працює, навіть стіралку запустила. Одним словом- життя налагоджується!
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Михайло Ц***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якiсний товар! Станцiя вiдповiдае вказаним характеристикам! Читав у попереднiх вiдгуках, що при зарядженнi вiдчуваеться неприемний запах, а я заряджав, i запаху не було! Рекомендую товар з власного досвiду! Сподiваюсь, що станцiя i дальше буде якiсно працювати!
- Переваги:
- Якiсть i вiдносно демократична цiна у порiвняннi з аналогiчними станцiями бiльш розкручених рекламою виробникiв
- Недоліки:
- Поки що не виявив
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Александр П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Товар повертаю в перший день , постійно працюють вентилятори і дуже гучно .Якщо включене джерело струму на розетки 220 вольт вентилятори не вимикаються навіть коли є струм в мережі,фактично постійна робота вентиляторів,мене це не влаштовує так як він в мене постійно буде ввімкненний
- Переваги:
- Швидка зарядка
- Недоліки:
- постійна гучна робота ,чути навіть через стіну з кухні в кімнаті
- Александр Р***
Вам с какой прошивкой приехала станция? Там давно уже новые обновления выпустили которые регулируют работу вентиляторов. Нужно запрашивать у оф. производителя.
- Сергій К***
Вчора прилетіла нова прошивка 103. Сама. Заявки не подавав. Станцію купив у вересні. Тепер якщо температура компонентів не перевищує ліміти, вентилятори взагалі вимикаються. Пишу це з ПК який споживає 180 Вт/год, а шум відсутній повністю
- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що Вам не підійшов товар. У будь-якому випадку, Ви маєте 14 днів для повернення товару.
- Павло К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює, дорого, але коштує своїх грошей
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Ярослав Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Топова станція яка відпрацювала кожну гривню, Просто топовий продукт
- Переваги:
- Взяв у вересні місяці, такої немає у Івана
- Недоліки:
- для себе зараз не бачу, для Івана недолік шо не взяв
- Игорь М***
Про какого Ивана речь?))
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Товар відповідає опису, прийшов швидко. Все працює без нарікань.
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Денис К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В експлуатації майже 10місяців. Працює добре. До пікових 2.7кВт витримує. Перекриває усі побутові потреби. Навіть пральну машину з легкістю тягне. Якщо навантаження перевищуватиме входить в защіту та вимикається, но то буває рідко.
Із мінусів, ні де не можу налаштувати, щоб без навантаження він не вимикав розетки та юсбі, це дуже не зручно. Перестав працювати 1 вихід тайпсі на 20Вт.
І те що без навантаження постійно працює кулер при вмикані 220В, то треба ставити там де його не чутно.
Ємність відповідає заявленій враховуючи кпд видає 1700Вт заряджаеться 2500Вт то в середньому ємність батареї десь 2.1 кВт- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що у Вас виникла така ситуація з товаром. Рекомендуємо звернутися до СЦ Розетка для діагностики Вашого товару та гарантійного обслуговування.
- Александр О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Доброго дня! Сьогодні забрав цю станцію Який мобільний додаток,андройд, для цієї станції, бо в інструкціі нічого нема, як і самої інструкції на українській мові
- Макс
На вкладиші під верхньою кришкою є і назва і qr код на android та apple
Wonderfree називається
- Сергій Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Попрацювала 2 місяці
- Миша А***
По гарантии можно заменить?
- Пирогов Ю***
І як враження після діох місяців роботи станціїї,в мене працює четвертий день?
- Сергій Н***
Працювала станція чудово, просто перестала заряджатися здав по гарантії
- Андрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Маю позитивний досвід 3 роки з попередними моделями від сігма/окітел, тому особливо не вагався.
Також маю досвід експлуатації з різними екофло (рівер2про маю у власності, багато різних рівер та дельта експлуатується на роботі), блуеті, джекері , бандера павер і тд, тому є з чим порівнювати.
Вибирав, глобально, між окітел та дельта 3 1500, вибрав окітел через ціну.
Всілякі станції від нонейм брендів не розглядав взагалі.
Це абсолютно адекватна напів-стаціонарна станція для квартири (22 кг, ви ж не збираєтесь її носить в похід!)
Кришечки вважаю що добре, менше пилу в розʼєми.
За наявності інверторного генератора - спокійно заряджається від нього без приколів які іноді трапляються з іншими.
Вбудовувати її в мережу вважаю недоцільним, тим паче вилка-вилка - це небезпечно! Тому вирішую елекрохарчування приладів через декілька подовжувачів.- Переваги:
- Ціна, втч грн за вт/год
Управління через інтернети
Спокійно витримує всю техніку (мікрохвильовка, холодильник)
Може бути УПСом для стаціонарно ПК рівня «робоча станція» з монітором 34". - Недоліки:
- Перша зарядка з 26% до ~85% пахла як запалене звалище автомобільних шин, китайський пластик, запах дуже інтенсивний, потім пропав.
Прімитивненький застосунок, але глобально він і не треба.
- Андрей д***
У вас тоже заряжается до 100% , потом постепенно разряжается до 95% , если разряжается до 94% , то опять включается на зарядку , как ноут на десятой винде ? И через несколько минут гаснет дисплей , приходится нажимать на кнопку включения , чтобы обратно индикация появилась ? А ещё периодически включается вентилятор , даже если нагрузки нет ... Интересно , можно ли эти "приколы" как-то пофиксить ?
- Артем Б***
да, она постепенно разряжается если даже ничего не подключено, т.к. инвертор всегда в режиме готовности. Не будет разряжаться если полностью кнопку питания зажать и выключить ее. А вентиляторы включаются только если включен инвертор и кнопка AC даже без нагрузки.
- Давид Б***
Добрий день , підкажіть , а де в Україні є сервісний центр, бо злетіла прошивка і не можу знайти де роблять?
- Анатолій А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Швидко заряджається, непогано тримає, холодильник, світло, чайник, мікрохвильовка, пк телевізори. Приблизно 7-8 годин
- Переваги:
- Швидка зарядка
- Недоліки:
- Не знайшов
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Дмитро
Що скажете з приводу станції? Задоволені покупкою? Чи варто купляти?
- ЄвгенійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
дуже хороша штука
- Переваги:
- ємність
- Недоліки:
- ціна
- Александр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Живем без стресса.
- Переваги:
- Для 4-х комнатной квартиры с холодильником 150вт, телевизорами, ПК с интернетом + котел и свет везде горит это супер. Хватает на 7 часов и еще остается 20-25%
- Недоліки:
- Нет
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Андрей д***
У меня после включения света станция заряжается до 100% , потом постепенно разряжается до 95% , если разряжается до 94% , то опять включается на зарядку , как ноут на десятой винде ... И через несколько минут гаснет дисплей , приходится нажимать на кнопку включения , чтобы обратно индикация появилась ? А ещё периодически включается вентилятор , даже если нагрузки нет ... Интересно , можно ли эти "приколы" как-то пофиксить ?
- Александр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличное устройство! Качество жизни кардинально улучшилось - не надо подстраиваться под отключения. Быстро заряжается. Телевизор 140 Вт, роутер и лампу 10 Вт держит около 15 часов. Роутер компьютер с RTX 3070 (240-350 Вт) монитор 140 Вт 43' держит около 5 часов при полной нагрузке видеокарты в Diablo IV Ultra 4k. Для моих потребностей с головой хватает.
P.S. Не знаю, минус это или так запрограммировано, но станция разряжается не от 100% и до 0, а выключается, когда остается 10% заряда на дисплее.- Переваги:
- Длительная автономность, быстрая зарядка. Компактная, с ручками, но увесистая.
- Недоліки:
- Нет возможности подключить дополнительные батареи. Подключить устройство через приложение проблематично. Цена.
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Антон С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купил пару дней эту станцию емкостью 2000
Не пользовался
Сегодня запустил станцию заряд был 90% потребление 80 ват и на экране пишет что хватит на 12 часов. Математическим просчетом выходит, что батарея стоит меньше заявленного .
Емкость батарее не соответствует заявленному или может быть брак- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що у Вас виникла така ситуація з товаром. Рекомендуємо звернутися до СЦ Розетка для діагностики Вашого товару та гарантійного обслуговування.
- Андрей д***
В новых станциях заряд должен быть 30%...Если он был 90% , значит станция уже кем-то юзалась...
- Денис К***
Ух суеты навёл. Попробуй разрядить её полностью, сколько она без дела стояла? Время работы она пишет такое себе при маленьком потрелении. С учётом кпд ёмкость на виходе примерно 1.7кВт. Нужно зарядить её и поставить дуйчик на 1кВт примерно. И если при такой мощность он отработает 80~100минут то по йомкости всё в порядке
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Впечатления противоречивые. Со своей задачей справляется. Проблема при зарядке. Набирает 1-2% заряда и отключается. Может сама включится , а иногда необходимо выдернуть вилку и по новой подключить.
- Переваги:
- Со своей функцией справляется.
- Недоліки:
- Проблемы при зарядке.
- Сергей
Через 3 дня вообще перестал заряжаться. Прошивка 103
- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що у Вас виникла така ситуація з товаром. Рекомендуємо звернутися до СЦ Розетка для діагностики Вашого товару та гарантійного обслуговування.
- Александр С***
Проблема в том, что в сети должно быть мин 190 вольт для зарядки.
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отримав станцію з уже встановленою версією прошивки 1.3. Вентилятор працює адекватно залежно від навантаження. Шум не сильніший, ніж у Bluetti AC200
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук та вибір продукції Oukitel.
- Сергій
Уточнюю. Після тижня роботи не може включити модуль AC. Також не заряджається. Куди звертатись?
- Представник постачальника
Доброго дня! Шкода, що у Вас виникла така ситуація з товаром. Рекомендуємо звернутися до СЦ Розетка для діагностики Вашого товару та гарантійного обслуговування.
