Даруємо 100 бонусних ₴
за фотографії одягу,
взуття та прикрас
із вашого замовлення!
Умови участі в конкурсі:
1

Купуйте товар з позначкою на rozetka.com.ua

Зверніть увагу. Для участі в конкурсі статус замовлення має бути «Виконано», а відгук повинен бути опублікованим з акаунта, в якому ви здійснили покупку. Інакше бонусні гривні не нарахуються.

2

Формат фотографій:- для одягу: 3 фото на собі в повний зріст, спереду, ззаду та збоку. - для взуття: 3 фото, зверху, збоку та фото підошви. - для аксесуарів: 3 фото на собі, крупним планом та загальним планом.

3

Зареєструйтеся на сайті Rozetka.ua

4

Перейдіть на сторінку товару, який ви придбали.(Товари з позначкою «Уцінка» із категорії «Знижені в ціні товари» не беруть участь у конкурсі)

5

Натисніть кнопку «Залишити відгук»
Напишіть у коментарі:
- ваш зріст, розмір одягу (якщо відгук про одяг); - розмір взуття, ширину стопи (якщо відгук про взуття); - ваші враження про придбаний товар; - тег #МійЛук. Додайте до вашого коментаря фото.

6

Бонусні гривні буде нараховано протягом тижня після модерації.
Один товар – один відгук (бонусні гривні нараховуються тільки за 1 відгук до товару незалежно від кількості замовлень та кількості одиниць товару в замовленні).

7

Відгук має бути унікальним та не порушувати авторських прав.

Перед публікацією коментаря обов'язково перевірте наявність позначки фотовідгуку для товару. Якщо позначка відсутня, бонусні гривні не буде нараховано автоматично.
Вимоги до фотографій:
Робіть фотографії гарної якості (за можливості)
Залишайте коментарі саме до того розміру одягу, який ви придбали
Фотографуйте лише новий товар, без слідів використання
На фотографії не повинно бути видно спалаху
Фотографії повинні відповідати правилам сайту