Як долучитись?
Оберіть товари
продавця ROZETKA
Оформте замовлення
на суму від 500 грн.
Оберіть зручний
спосіб оплати.
Сплатіть своє замовлення
карткою Visa.
50 грн з такого замовлення
буде перераховано платформі UNITED24 на проект ВІДБУДОВА УКРАЇНИ.
Долучайтесь до благодійного збору з метою відновлення зруйнованого житла українців. Завдяки цій благодійній активності, усі зібрані кошти будуть направлені в фонд для відновлення пошкодженого будинку в с. Бузова, за адресою вул. Центральна, 17Е. Роботи по відновленню вже тривають, але для закінчення потрібно зібрати ще майже 3 млн гривень.
Благодійна ініціатива триватиме до 12.03.2023 включно.
Приймають участь оплати картками Visa на сайті або в мобільному додатку, в точках видачі ROZETKA, а також оплати через Google Pay і Apple Pay.
ДЕЯКІ ІСТОРІЇ МЕШКАНЦІВ БУДИНКУ:
Ігор Ткачук
24-го лютого Ігор відвіз родину до Вінницької області, сам повернувся на попутках, щоб бути в Бузовій, де народився і виріс. Став допомагати теробороні, коригувати вогонь ЗСУ, стримувати наступ ворога на Київ.
Постраждали дві його квартири в сусідніх будинках, але найболючіша втрата для Ігоря у тому, що на війні убили його молодшого брата. Хлопець теж допомагав ЗСУ у Бузовій, в той день поїхав за паливом для тероборони. На АЗС його попросили завезти у Стоянку жінкуна 6-му місяці вагітності. Відвіз, повернувся і його по дорозі розстріляли росіяни. Він врятував людину, але загинув сам.
Зараз Ігор всі сили вкладає у відновення житла, допомагає на будмайданчику та піклується про малозабезпечені та багатодітні родини з цих будинків, як голова ОСББ.
Ірина та Руслан
Ірина і Руслан мають двох синів, 10 і 15 років. Квартиру у Бузовій брали в кредит, але зараз він це для них непідйомна сума. Від квартири ж лишились лише стіни. І це не метафора — там буквально немає навіть стелі, бо верхній поверх обвалився.
Зараз подружжя знімає квартиру в Києві, сини вчаться в школі і в коледжі. Молодший син важко пережив втрату дому. Коли його привезли до будинку, він втратив свідомість. Його довго не могли заспокоїти, дуже плакав, тож відтоді до Бузової разом не їздять. Ірині довелось схитрити і пообіцяти сину, що квартиру відновлять і у нього знову буде своя кімната. Не новий велосипед чи констуктор. Дитина найбільше мріє просто повернутися додому, у їхню квартиру.
Історія Катерини, мешканки будинку
Катерина 6 років відкладала гроші на свою мрію — власне житло. І мрія здійснилась. Син і дочка Катерини народились вже у затишній квартирі у мальовничому селі Бузова, Київської області. Та 24-го лютого родині довелося тікати від війни, захопивши лише одну сумку.
"Коли повернулись у Бузову, було важко дивитись на свій будинок. Дірки від снарядів, стіни, що обвалились, згарища на місці квартир. Одна стіна в кімнаті зсунулась від вибухової хвилі, бо снаряд влучив прямо у квартиру над нами."
Катерина з дітьми виїжджали за кордон та повернулися в Україну, бо хочуть жити тут. Родина хоче повернутися у місце, яке називали своїм домом. Зараз квартира Катерини у аварійному стані, а сама вона з дітьми живе у батьків в Житомирській області. Вона та ще понад 200-м мешканців будинку 17-Е по вулиці Центральній села Бузове чекають на відбудову та мріють повернутися додому.