Підхід компанії Royal Canin до харчування
Ми зосереджуємо неабиякі зусилля на тому, щоб зрозуміти унікальні потреби котів і собак. Усі наші дії спрямовані на створення якісних продуктів харчування, розроблених для забезпечення здоров’я та добробуту домашніх тварин на довгі роки. Наші продукти досліджуються й розробляються не на основі тенденцій у харчуванні людей або вподобань власників домашніх тварин, а на основі наукових досліджень і спостережень за котами й собаками.
Пояснення щодо основних поживних речовин, необхідних котам і собакам
Іноді важко зрозуміти, які поживні речовини важливі та навіщо вони потрібні вашому улюбленцю. За останні 50 років наші дієтологи, дослідники та партнери-спеціалісти з догляду за домашніми тваринами провели багато часу, вивчаючи потреби котів і собак у поживних речовинах, щоб зрозуміти, наскільки важливим є харчування для забезпечення здорового способу життя.
Індивідуальне харчування для унікальних потреб
Ми використовуємо свої наукові знання, щоб забезпечити здоров’я та добробут домашніх тварин. Компанія Royal Canin, заснована ветеринарним лікарем у 1968 році, завжди була експертом у галузі здорового харчування для тварин. На кожному етапі процесу інновації ми ставимо потреби котів і собак на перше місце, щоб розробити точно збалансовані рішення для їхнього харчування.