Для підтримки чистоти в будинку одним із незамінних аксесуарів для прибирання є мішки для сміття. Одноразові поліетиленові пакети захищають відро для сміття від забруднень, а ваш будинок від неприємного запаху. З такими виробами утилізувати сміття простіше простого.

Як правильно вибрати сміттєвий пакет

Усі поліетиленові пакети для сміття умовно діляться на два типи: ПНТ і ПВТ. Пакети низького тиску (ПНТ) — тонкі мішки для легшого сміття щільністю до 15 мкм. Пакети високого тиску (ПВТ) — міцні та надійні мішки щільністю від 20 мкм, здатні витримувати до 50 кг.

Під час вибору мішка для сміття необхідно звертати увагу на щільність виробу (вимірюється в мікрометрах):

  • від 5 до 15 мкм: підходять для легкого сміття, як-от папір, пластик, картон.
  • від 20 до 50 мкм: ідеальний варіант для домашнього використання, витримують до 7 кг. У цій категорії перебувають міцні й надміцні пакети для сміття — мішки, виготовлені з матеріалу високого тиску, з якого виробляють міцні пакети екстракласу. Такі в наявності, наприклад, у марки «Фрекен Бок».
  • від 50 до 110 мкм: використовуються для побутового, будівельного сміття, витримують до 50 кг.

Для зручності використання можна вибрати мішки з ручками або сміттєві пакети із затягуванням — такі мішки доповнені спеціальною стрічкою по верхньому краю пакета, яка дає змогу зав'язати наповнений сміттям пакет. У такому вигляді мішок під час перенесення не рветься й не втрачає сміття. Також однією з переваг є можливість вмістити більше відходів, адже зав'язка розміщена в самому верху, даючи більше вільного простору для заповнення. Тепер, коли ви викидатимете сміття, досить просто витягти пакет зі сміттям із відра за ручки. Горловина мішка легко стягується й зав'язується, а все сміття залишається закритим всередині.

Типи мішків для сміття в каталозі ROZETKA

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені сміттєві пакети на всі випадки життя. Залежно від відра для сміття мішки можуть бути таких розмірів:

  • побутові — 20 л; 35 л; 60 л; 90 л;
  • промислові — 120 л; 160 л; 240 л.

Маленькі сміттєві пакети підходять для будинку або офісу, великого об’єму — використовуються на будівництвах, підприємствах, а також у закладах громадського харчування. Стандартним для закладів ресторанно-готельного типу вважається об’єм 120 л. Будівництво функціонує зі сміттєвими пакетами в середньому від 200 л, вони мають вищу міцність і місткість, що необхідно за важких вантажних робіт із великим потоком відходів. Розрізняють також спеціальні типи для будівництва, у яких враховується колючість предметів, можливих для викиду. Такі моделі робляться особливої міцності та надзвичайної надійності.

На сайті ROZETKA™ ви зможете вибрати продукцію відомих українських і закордонних виробників: Фрекен Бок, PRO service, Мелочи Жизни, Добра Господарочка, Paclan тощо. Для вашої зручності всі товари вже згруповані за основними характеристиками:

  • об’єм
  • кількість пакетів у рулоні: від 5 до 100 шт.;
  • тип сміттєвого мішка: міцні, особливо міцні, стандартні, екологічні.

Крім звичайних чорних пакетів, можна вибрати сміттєві мішки різних кольорів: сині, фіолетові, зелені, жовті, жовтогарячі, рожеві тощо.

Показати ще 60 товарів