Важливою деталлю кожного салону краси є перукарське крісло, яке має приносити комфорт і зручність клієнтам, оскільки це займає певну кількість часу. Красивий і охайний зовнішній вигляд важливий як для жінок, так і для чоловіків і дітей. Одним з найпомітніших атрибутів, що привертає увагу й характеризує зовнішність людини, є зачіска. Саме з цієї причини салони краси відіграють незамінну роль у житті кожної людини. Крісло має відповідати дизайну приміщення й надавати комфорт клієнту й майстру, стилісту.

Якій моделі перукарського крісла варто віддати перевагу

Якісне й комфортне обладнання завжди приваблювало велику кількість уваги відвідувачів. На сьогодні виробники надають великий спектр і вибір перукарських крісел, різних за своїм дизайном, кольором, розміром, матеріалом та іншим. Правильний вибір — запорука успіху, великі шанси залучити більше клієнтури й постійних гостей.

Моделі виробів включають або пневматичну, або гідравлічну помпу для регулювання потрібної висоти з пластмасовою, хромованою або металевою п'ятипроменевою хрестовиною. Пневматичні дешевші в ціновій політиці за гідравлічні, які більш комфортні в застосуванні. Як правильно вибрати зручну продукцію залежить тільки від характеристик, якими представлені моделі — від ціни до запитів.

Обшивки й кольорові гами досить різноманітні й підбираються під будь-який смак. Є безліч виробників, які зарекомендували себе як виробники якісної та довговічної продукції. Ці вироби можна назвати обличчям салону. Під час вибору кольору варто звернути увагу на такі речі: у кожного крісла є ворог — фарба для волосся. Віддаючи перевагу забарвленню у світлих тонах — вибір практичності, але такі кольори швидко брудняться й залишають плями і сліди від фарби. Саме з цієї причини варто вибирати обшивки в темних тонах — чорного або коричневого кольорів.

Щоб акцентувати увагу на затишку приміщення, можна розглянути теплі кольорові гами. Більше гарного настрою й барв додадуть яскраві кольори: червоний, жовтий, блакитний, салатовий та інші. Якщо дизайн самого салону досить простий і ненав'язливий, то яскраві кольори — найкращий вибір.

Різновиди й основні характеристики перукарських крісел

Зручна в роботі продукція на гідравліці — виконує функцію регулювання висоти разом із клієнтом, що сидить — має велике значення. У разі з пневматичним механізмом — підняття можливо тільки за порожнього місця, а опущення з людиною. Набагато дешевше в ціновій політиці.

Виділяють два основних різновиди підлокітників: алюмінієві й дерев'яні. Перші є більш якісними, не забруднюються. На них не залишаються подряпини, вони довговічні в експлуатації, але характеризуються особливим мінус — це холод. Перукарські крісла виконують низку призначень: загальні перукарські послуги, для візажистів, чоловічі, дитячі, унісекс.

Звичайне професійне крісло для перукарів має вигляд виробу зі спинкою, що доходить до рівня лопаток. У ньому також є підлокітники й функція регулювання висоти виробу. Продукт для майстрів візажу зроблений із завищеною спиною, підголовником із можливістю висунення. У них можна регулювати положення спинки й висувати підставку для ніг.

Великим за габаритами є чоловіче крісло, що характеризується великими розмірами. Комплектується налаштовуваною опорою під голову, відкидною спинкою, місцем для ніг і підлокітниками. Кожну деталь можна легко регулювати й робити крісло максимально комфортним для клієнта. Підголівник виконує функцію фіксації голови в зручному для майстра положенні. Перевага сучасних товарів у тому, що всі функції легко перемикаються, і навіть під час роботи майстер зможе відрегулювати крісло.

Є спеціальні гідропідіймачі, які фіксуються або блокуються на одному місці, що допомагає стилісту під час роботи. Наприклад, якщо не застосувати функцію блокування, під час процедури, крісельце буде крутитися й не давати можливості перукарю виконувати стрижку. Усунути обертання можливо підняттям педалі й фіксуванням положення крісла. У разі якщо фіксація не потрібна — досить просто натиснути на педаль. 

Основний реквізит професії перукаря — крісло. Клієнт проводить багато часу, перебуваючи в ньому упродовж роботи стиліста. На цьому етапі розвитку все обладнання представлено у великій колекції й продовжує дивувати багатофункціональністю. Під час купування й вибору перукарського крісла варто прочитати та прислухатися до відгуків, порад досвідчених людей або до тих, хто вже використовує такі вироби. 

Показати ще 60 товарів