На сьогодні магазини надають широкий спектр вибору різних перукарських мийок, які допомагають в роботі стилістам. Сьогодні в процедурі вибору техніки й умеблювання в салони краси складно визначиться, що принесе зручність і затишок відвідувачам. Одним із найголовніших елементів у цій справі для створення інтер'єру є мийка.

Різновиди перукарських мийок

Можна виділити за наявністю комфортабельного місця — з кріслом і без. Під час купівлі та вибору варто приділити достатню кількість уваги — від цього залежить зручність клієнта. Вироби без крісла підійдуть для приміщення невеликого розміру, у якому немає місця для зайвих предметів, щоб не займати зайвий простір. Другий різновид доречний у габаритних приміщеннях, де додаткові предмети не грають ролі та не заважають легкому пересуванню гостей.

До продукції без крісла належать пластикові вироби, які зручні у використанні та кріпляться на штативі. Мають маленькі, акуратні габарити, не займають зайве місце в домі. Добре підійде як інструмент для індивідуальної роботи майстра. Залежно від різновидів можуть бути з підсвіткою, з функцією масажу. У спа-салон можна придбати з функцією масажу.

Популярні пересувні раковини називають мобільними. Головне достоїнство в тому, що потрібно просто посунути крісло та можна працювати в різних місцях. Але також є мінус — не практичні, тому що немає регулятора висоти й буде потрібно самостійно пересувати крісло для зручного використання такого різновиду.

Керамічні вироби зносостійкі та прослужать довше. Пластикові псуються і втрачають початковий вигляд. Акрилові потребують догляду особливими мийними засобами, надають раковинам будь-яких форм.

На що варто звернути особливу увагу під час вибору

Як правильно вибрати якісний та довговічний виріб задаються багато фахівців, що працюють у сфері краси. Під час купівлі таких продуктів варто звернути увагу на виробника. Потрібно купувати продукцію від виробників, які добре зарекомендували себе, які дають гарантійний талон на товар і мають солідну репутацію.

Потрібно врахувати глибину раковини, яка за своїми характеристиками не має бути глибокою, що буде заважати під час роботи з волоссям. Але і мілкою теж не має бути, оскільки вода буде вихлюпуватися назовні та спричиняти дискомфорт як перукареві, так і клієнтові. Щодо ширини раковини — максимум метр, що вважається найбільш прийнятними у використанні таких виробів параметрами. Занадто широка займе багато зайвого місця, а вузька не надасть можливості повноцінно працювати з волоссям.

Важливо знати, з якого матеріалу вибрати продукт. Бувають керамічні раковини, але мають специфічні особливості, пластикові, акрилові та скляні. Варто купувати вироби від відомого виробника, як йшлося раніше.

Можна виділити такі важливі аспекти, які потрібно враховувати в особливому порядку: хромовані деталі — не надають комфорту, а призначені для краси, як доповнення до умеблювання салону. Раковина з неякісної кераміки легко пошкоджується та може принести низку проблем. Гарні мийки для волосся не належать до дешевої цінової категорії, з цієї причини потрібно ретельно робити вибір.

Що потрібно придбати разом із мийкою

Перукарська мийка — це невід'ємна річ, але для повного комфорту потрібна допомога додаткових атрибутів: душового шланга, змішувача та підголівника. Зазвичай ці аксесуари йдуть у комплекті. Для доповнення, створення затишку в інтер'єрі буде мати гарно виглядати стандартний одноважільний змішувач кольору металу. Але не варто приділяти цьому дуже багато уваги, оскільки це помічник у роботі, а не витвір мистецтва.

Підголівник має бути зручним і м'яким, тому що від цього залежить комфорт клієнта. Можна придбати підголівники різних забарвлень і дизайнів, що добре доповнить інтер'єр приміщення. Щодо душового шланга — краще застосовувати довгий, який легко гнеться і який можна легко направляти в потрібному напрямку. Основа душу не має бути твердою, щоб не ускладнювати роботу майстра.

До покупки важливо підібрати комфортабельне перукарське сидіння, звернути увагу на матеріал виготовлення, чи регулюється висота та інші характеристики. Виріб має бути зі зручною спинкою й підлокітниками. Під час купівля та вибору перукарської мийки варто прочитати та прислухатися до відгуків, порад досвідчених людей або тих, вже використовує таку продукцію. 

Показати ще 60 товарів