Якими бувають пелюшки

Пелюшки являють собою найнезамінніші атрибути в житті кожної сім'ї з немовлям. Вони вкрай необхідні для новонароджених у перші місяці їхнього життя. Сучасні виробники виготовляють широкий асортимент продукції, серед якого кожна мама зможе знайти варіант, оптимальний для свого немовляти.

Пелюшки вже давно перестали бути традиційним клаптем тканини, у який заведено повивати немовля. Сьогодні вони несуть у собі безліч функцій, які допомагають створити малюкові умови максимального комфорту. Для того, щоб потенційні покупці швидко зорієнтувалися в особливостях таких матеріалів, була розроблена їхня універсальна класифікація:

  • Всотувальна. Пелюшка такого типу вважається найпопулярнішою і найпоширенішою. Вона здатна оперативно увібрати в себе досить великі об'єми рідини. Завдяки цьому дитина, яку поклали на такі пелюшки, буде відчувати повноцінний комфорт і зручність. Найчастіше такі дитячі речі виробляються для одноразового використання. Одноразові пелюшки стають чудовим варіантом для дітей, яким виповнилося кілька місяців. До такого типу належать і памперсні 90*60 моделі.
  • Двобічна пелюшка привертає увагу завдяки своєму багаторазовому використанню. Вона виготовляється з багатошарового матеріалу, якому притаманні поліпшені всотувальні властивості. Щойно він вбере рідину з одного боку, пелюшку можна перевернути й покласти дитину на чистий бік. Перевагою таких моделей є раціональна вартість. Вони обходяться набагато дешевше, ніж стандартні одноразові варіанти, у такий спосіб заощаджуючи певну частину сімейного бюджету.
  • Непромокальна пелюшка буває як одноразовою, так і багаторазовою. Такі вироби не підходять для стандартного сповивання немовляти. Проте, молоді матусі можуть завернути малюка в непромокальну в непогоду пелюшку для того, щоб швидко донести його в поліклініку тощо. Такі моделі мають ворсисту поверхню, яка оперативно перешкоджає потраплянню вологи. Вони не пропускають рідину, тому їх часто використовують як підкладку на дерев'яні дитячі ліжечка.

Класичним варіантом стають байкові пелюшки. Такі вироби стануть оптимальним вибором для відправлення майбутньої мами в пологовий будинок. Вони виробляються виключно з несинтетичних натуральних матеріалів. Підходять для тривалого сповивання дитини, наприклад, для походу на прогулянку.

Як вибрати пелюшки

Вибір пелюшки не викличе практично жодних труднощів. Для початку батькам потрібно визначитися з призначенням такого товару. Так, для збереження меблів від потрапляння рідини варто вибирати одноразові й непромокальні варіанти. Щоб сповити самого немовлятка, рекомендується купувати класичні тканинні моделі. В останньому випадку варто стежити за тим, щоб вони виготовлялися з натуральних матеріалів, що не зафарбовують.

Показати ще