Дитячі ігрові комплекси: як вибрати й на що звернути увагу

Кожен батько мріє зробити дитинство малюка незабутнім, у чому зараз йому допомагають дитячі ігрові комплекси. Природа дитини така, що хочеться все досліджувати, дізнаватися, а головне завдання батьків – зробити цю пізнавальну пригоду ще й безпечнішою. Зручність і безпека використання такого різновиду розваг неоціненно великі. По-перше, це дасть змогу малюкові мати всі доступні різновиди гірок в одному екземплярі. По-друге, це суттєва економія на різних дворових розвагах фінансів для сім'ї. По-третє, користь використання для дітей. Оскільки зараз є проблема залежності від ґаджетів, складно зацікавити чадо будь-якою активністю, цікавішою за комп'ютерну гру. З цим завданням на всі сто впораються комплексні гри.

Що це таке?

Дитячий ігровий комплекс є зібранням різних елементів типової активності дітей, починаючи від розвивальних та закінчуючи спортивними. Вкрай популярні у батьків, що піклуються про фізичний стан дитини, його гармонійне зростання й розвиток. Загалом між собою майданчики для ігор відрізняються набором активностей і їхнім призначенням. Розрізняють їх ще за матеріалами для виготовлення, тематикою, віковим обмеженням. Встановлюються вони також у різних місцях, тому всі критерії вибору максимально обмежуються й купується необхідне. Часто обладнання місцевих вуличних майданчиків є не надто задовільним, тому батьки вдаються до купівлі власного Ігроленду. Вибір матеріалу й тематики залежить від бажання дитини, на яке ринок має гідну відповідь — величезний асортимент всіляких тематичних майданчиків.

Різновиди, можливості встановлення й матеріали

На сьогодні є велика кількість варіацій на тему дитячих ігрових комплексів. Головна видова класифікація здійснюється за такими ознаками, як розмір, матеріал, вікові обмеження, тип елементів активності, тематика й дизайн. Але насамперед потрібно визначитися з локацією майданчика. Є моделі, пристосовані не тільки для розміщення поза домом / квартири, а й усередині них. Перевага продукції для дому — це компактність. Так само їх вибирають для дачі або для вулиці. Матеріали, з яких виготовляється продукція, мають бути максимально натуральними, гіпоалергенними й безпечними. Часто вироби для ігор роблять із пластику, металу або дерева.

Вибір матеріалу залежить від того, де передбачається розміщувати комплекс, хоча в цілому цей критерій є універсальним для будь-якої локації. Для встановлення на вулиці або дачі надійніше буде використовувати пластикову або металеву конструкцію. Оскільки дерев'яна під впливом зовнішніх природних чинників втрачає вигляд і навіть стає небезпечною для використання. Вікові обмеження загалом для дитячих ігрових комплексів — від 1 року й до 10 років, але є майданчики для діток від року до восьми років, це теж варто враховувати під час вибору. Будь-який із типів елементів активності буде корисний дитині, особливо якщо він або вона любить вивчати місцевість. Деякі моделі складаються або тільки з одного типу: спортивні або розвивальні, або комбінують їх. Кількість елементів у продукції коливається від 3 до 10 шт. Тематичне й дизайнерське оформлення має найширший вибір: починаючи від унісекс-майданчиків і закінчуючи стилізованими під замок принцеси або гараж.

Як правильно вибрати?

Для батьків критеріями вибору слугує безпека, користь від подібних споряджень і фінансовий аспект покупки. Як перевірити безпечність дитячого ігрового комплексу? Дуже просто, необхідно переконатися, що у виробника є сертифікація міжнародного зразка. На думку експертів, найбільше користі для фізичного розвитку дитини приносить комбінований тип майданчика. Що стосується матеріалів, вибір залежить від смаку й цінової прийнятності. Наприклад, до доступного цінового сегмента належать металевий виріб, дерев'яний же обійдеться дорожче, а найбільш бюджетний — пластиковий. Щоб точно визначитися з характеристиками пристрою, рекомендується звернутися до відгуків щасливих власників і дізнатися ще більше корисної інформації.

Показати ще 60 товарів