Відгуки покупців про Переходник- кабель PowerPlant HDMI - VGA 0.15 м (KD00AS1285) 43

• Переходник- кабель PowerPlant HDMI - VGA 0.15 м (KD00AS1285) фото від покупців 1
  • Переходник- кабель PowerPlant HDMI - VGA 0.15 м (KD00AS1285) фото від покупців 2

• Станіслав Лозовий

Ну переходник как переходник)

Переваги:
    Все работает
  • Любовь Позигун

Отработал 3 года! Но вмешался кот:-) Наверное провод был вкусный:-)

Переваги:
    Работает!
    Недоліки:
    Немного греется, не критично!
  • Роман Мушій

Працював нормально, і через місяць просто чорний екран і все. Плюс гріється дуже. Не рекомендую до покупки.

Переваги:
    Передає зображення нормально
    Недоліки:
    Пропрацював рівно місяць і вмер
  • Володимир Школьник

Зображення передає, а от звук ні

Недоліки:
    Не передає звук
    • Максим Викторович

так он и не должен передавать звук

• Роман

Брав щоб підключити старенький монітор до нової відеокарти. Працює, на дотик теплий. Трохи затемняє кольори на моніторі, прийшлося яскравість поставити на максимум. Під мої потреби за пару сотень нормальний варіант, Хто хоче більшого - купуйте новий монітор, хоча в пару сотень не вкладетеся))

• FOXOPRO

будет работать если подключить пс3?

• FOXOPRO

подключается к PS3 Super Slim?

• Богдан Перелигин

Он изображение сильно мылит, шрифты плывут? Кто-то может что то полезное сообщить, кроме "греется-негреется"

• Роман

Нічого не пливе, трохи затемняє кольори

• Дмитрий Невгод

Отлично справляется со своей задачей

Переваги:
    Компактный
  • Полюшко Виктор

Доки не розпакував то не бачив його стану, а як тілтки взяв в руку то було схоже що він передив всю В'єтнамську війну. Такої кількості подряпин я не бачив ніколи на "новому" товарі. Який по рахунку я покупець саме цього перехідника не ясно, але скоріше всього в нього штрикали вже не один кабель.

Переваги:
    Дешевий
    Недоліки:
    б / в, не працює з ps4

Доброго дня, Віктор! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• Полюшко Виктор

Есть 3.5 выход для передачи звука на колонки?

Є