Праймер для нігтів: призначення і функції

Процедура нарощування нігтів або манікюру з гель-лаком не обходиться без праймера для нігтів. Назва засобу походить від латинського слова, у перекладі означає «перший». Це пов'язано з тим, що він дійсно є інструментом №1, хоча здається незначною деталлю. Своєрідна ґрунтовка для нігтів виконує первинну, найважливішу функцію в їхній підготовці для подальшого нарощування або нанесення декоративного покриття. Завдання праймера — знежирити та підсушити нігтьові пластини для міцного зчеплення зі штучним матеріалом, спеціально розроблена формула дає змогу рідині робити нігтьову поверхню шорсткою й пористою. Активні компоненти глибоко зсередини висушують її, підіймають кератинові лусочки для гарної адгезії. Водночас створюють практично стерильне середовище, яке «нестерпне» для життя мікроорганізмів, у такий спосіб захищаючи від збудників бактеріальних і грибкових інфекцій, забезпечуючи захист від пожовтіння, деформації, розшаровування. Загалом засіб допомагає створювати ідеальний стійкий манікюр. 

Як вибрати праймер для нігтів

Більшість праймерів для нігтів випускаються в невеликих флаконах подібно лаку, але трапляються й оригінальні олівці. Упаковка може бути пластиковою або скляною, але, зазвичай, темною й непрозорою для продовження терміну зберігання. Усередині міститься безбарвна рідина рідкого або гелеподібного типу, часто без чітко окресленого запаху. Для зручного та рівномірного нанесення передбачений спеціальний пензлик, але в деяких професійних лінійках його нема.

Основні види праймерів для нігтів:

 • Праймер — класичний універсальний варіант, дієвий і надійний.
 • знежирювач — націлений головно на видалення зайвої вологи з нігтьової поверхні.
 • Дегідратор — його робота зводиться до підсушування після знежирення верхнього шару й безпосередньо перед нанесенням основного покриття.

Кожен із цих типів — обов'язковий супутник матеріалів для нарощування, який примітний по-своєму. Перший грає роль сполучної ланки, яка забезпечує зчеплення хімічного покриття з гнучкими та гладкими нігтями. Але водночас може виконувати роботу двох інших, піклуватися про нігті. А ось знежирювач і дегідратор, навіть якщо бувають із дезінфектором, далеко не завжди здатні поодинці замінити праймер і забезпечити довговічність манікюру.

Класифікація праймерів для нігтів за складом:

 • кислотні — створені на основі метакрилової кислоти, незамінні для акрилового нарощування; підіймають верхні лусочки, розм'якшуючи нігтьові пластини та даючи нагоду акриловому покриттю міцніше триматися.
 • безкислотні — не містять кислот і є щаднішими; діють подібно двосторонньому скотчу, забезпечуючи міцне зчеплення; використовуються як основа під шелак, гель-лак, біолак.
 • Преп-праймери — «лайт» версія, яка найм'якіше впливає, є, зазвичай, гіпоалергенною, найбезпечнішою та, відповідно, ідеальною для тонких, слабких нігтів.

Усі сучасні склади ретельно продумані для якісної попередньої обробки. Щодо кислотних, у них буває різна концентрація кислоти метакрилової — від 30 до 100 відсотків. Безкислотні містять компонент, який формує липкий наліт і допомагає штучного матеріалу міцніше триматися.

Вибрати та придбати відповідний засіб можна в інтернет-магазині ROZETKA. На сайті широкий асортимент праймерів для нігтів, які випускаються відомими брендами:

 • FOX,
 • NYD Professional,
 • Kodi,
 • Naomi,
 • PNB,
 • Vizavi Professional тощо.

Каталог ретельно сформований з урахуванням актуальних потреб, регулярно оновлюється й поповнюється новинками, які варті уваги. Згідно з відгуками, це дає змогу без зусиль знайти засіб, що цікавить, для кожного конкретного випадку. Доставка по Україні робить можливим його придбання з будь-якого населеного пункту, демократичні ціни сприяють вигідним і вдалим покупкам. Шопінг у нашому інтернет-магазині гарантує тільки позитивне враження, а висока якість продукції не дає змогу засумніватися в правильності вибору.

Показати ще 60 товарів